|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sabunike
4.4.2011 21:40:07   
ajataja
A je bil kdo že tam in kako je ,imamo nekaj ogledano pa tega kraja res ne poznamo in me zanima če je ok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sabunike
19.4.2011 14:31:50   
Andromeda
Sabunike poznamo, ker tam živjio stari starši od mojega moža. Ne prirporočam, plaža je neurejena, brez sence, sicer primerna za otroke, ker ima mivko, za plavat pa ni,ker je zelo nizka voda in tudi pretopla. Nikjer nobene sence. V celem naselju sta 2 mini trgovini, sicer je med sezono poskrbljeno za direndaj (a la lunapark in ene 3 štanti, pa šlager pjevači na terasi ene gostilne..).

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 19.4.2011 14:32:19 >

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sabunike
20.4.2011 9:46:59   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Sabunike poznamo, ker tam živjio stari starši od mojega moža. Ne prirporočam, plaža je neurejena, brez sence, sicer primerna za otroke, ker ima mivko, za plavat pa ni,ker je zelo nizka voda in tudi pretopla. Nikjer nobene sence. V celem naselju sta 2 mini trgovini, sicer je med sezono poskrbljeno za direndaj (a la lunapark in ene 3 štanti, pa šlager pjevači na terasi ene gostilne..).


meni se pa to zdi super - to da je neurejena predvidevam, d ani tušev al kako? Edina pomankljivost je to da ni brez sence, vse ostalo se mi zdi fajn od tople vode do mivke in tega da ni velikega trušča. Sicer pa še nisem bila.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sabunike
27.4.2011 10:15:00   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: felicia

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Sabunike poznamo, ker tam živjio stari starši od mojega moža. Ne prirporočam, plaža je neurejena, brez sence, sicer primerna za otroke, ker ima mivko, za plavat pa ni,ker je zelo nizka voda in tudi pretopla. Nikjer nobene sence. V celem naselju sta 2 mini trgovini, sicer je med sezono poskrbljeno za direndaj (a la lunapark in ene 3 štanti, pa šlager pjevači na terasi ene gostilne..).


meni se pa to zdi super - to da je neurejena predvidevam, d ani tušev al kako?



Plaža je divja, sama sebi prepuščena. Ni wc-jev, tuša, ker je mrtve rokav, je polno morske trave (ne bom nikoli pozabila, ko se mi je v kopalke zapletel mrtev morski konjiček user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sabunike
4.6.2011 22:08:02   
leonx
Na to pa moram odgovoriti še jaz. Smo družina s tremi otroki in se v Sabunike vračamo že četrto leto. Nam pa zelo odgovarja, da ni vrveža, trgovin, štantov in veliko prometa. Krasno je, da se lahko do plaže v miru sprehodiš in ne rabiš vžigati avtomobila. Res pa je, da so lani urejali plažo in smo se vozili drugam. Letos pa je to mimo in se bomo spet lepo sprehajal. Če pa si zaželiš vrveža se pač odpelješ do Zadra, ampak mi tega na dopustu ne rabimo in se ponavadi dogovorimo in gremo en večer v lunapark, drugače pa preživimo večere ,,doma,,. zabavava se z otroki ( kartamo,žogamo,badminton...) skratka dopust vedno mine prehitro
seveda je pomembno kaj od dopusta pričakuješ
če si želiš počitka,miru, prijazne domačine, ..... ti ne bo žal. če pa iščeš vrvež,trgovine,štante? lepo se imejte kjerkoli!!!!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sabunike
4.6.2011 22:13:16   
Anonimen
Bila lani, meni se je zdelo super, za vrvez sem sla v Zadar ker je meni ful lep, drugace so pa Sabunike v blizini Nina in meni je noro lepo mestece. Mivka je, lani so urejali plazo in naj bi bili tusi postavljeni, drugace pa ni blo nobene morske trave. Res ni sence, ampak mi gremo tko da se pac skopas potem pa nazaj do apartmaja in v senco, ker meni ni do lezanja na soncu po vec ur skupaj. V bistvu bi se podpisala pod leonx, odvisno kaj od dopusta pricakujes. 

(odgovor članu leonx)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sabunike
9.6.2011 13:27:35   
evelinxx
Mi se letos prvič odpravljamo v Sabunike na dopust,smo si jih lani ogledali in nam je bilo všeč,predvsem pa gremo zaradi otrok in peska ki jim je všeč za igranje.Kot sem gledala po slikah ki ji najdeš na netu je tuš tudi na plaži tako da se lahko stuširaš,za senco smo pa že poskrbel.Meni direndaja pri mojih punčkah ne manjka,tak da večerni mir prav pride,vmes pa se bomo odpeljali v Zadar in še kam.Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sabunike
27.6.2011 20:45:24   
boni25
Evo mi smo bili ravno en teden nazaj.Meni je ful lepo,sicer smo do plaze kar imeli za hodit ampak lepo po drevoredu.starejsi je star 3 leta pa je brez problema hodu.Tisti dve trgovini in dva stanta sta bla men čist ok.Za en večji nakup smo se pa odpeljali  v Zadar v Supernovo.Na plazi sta dva tusa in prenosni wc.Za otroke je bilo super sta ful uzivala.Glede na to da ni sence itak če gres z otroci je super imet marelo pa se tam do 12 spokat v apartma potem pa ob ene 5 nazaj.Men je bilo v glavnem super pa sem ful komplikator drugač.Je bolj umirjen kraj,če gres z otroci čist super.

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?