|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sanje naših pikic
22.1.2006 14:05:14   
AKŠ
že nekaj časa opažam, da se moji deklici med spanjem sanja, saj se velikokrat smeji, je pa zanimivo to, da se pa prav tako med spanjem tudi joka, ali pa ji gre na jok. Včasih se sprašujem, kaj sploh se lahko tako majhnemu groznega sanja, da mu gre na jok user posted image  (mogoče da mu je zmanjkalo hrane v flaški?.....)

se je mogoče tudi vam kdaj porajalo to vprašanje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sanje naših pikic
22.1.2006 14:16:09   
Tiamo
Meni si dostikrat, sploh takrat k se smeji...kaj vraga je tok smešnega. Nekje sem prebrala, da sanjajo ponavadi tisto, kar se jim čez dan zgodi. V prvih mesecih pa sanjajo pot iz maternice, zato naj bi se jokajoče zbujali in krilili z rokcami...naj bi sanjali padec iz maternice. Jaz si to predstavljam, ko jaz sanjam naprimer, da padadam in padam, ko bi mogla pasti na tla se pa zbudim. Čeprav že leta nisem tega sanjala. lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sanje naših pikic
22.1.2006 14:49:51   
KODA
Naš tamali včasih govori v spanju,ampak tako nerazločno in nepovezano,da ponavadi ne vem za kaj se gre.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.1.2006 20:09:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?