|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:28:05   
Anonimen
Te debate so dokaj aktualne in veliko se jih odloči za takšno obliko starševstva. Kako pa je s sankcijami če te odkrijejo? Razen tega, da vračaš denar recimo? Velikokrat slišim; "poznam nekoga, ki so ga dobili in mora vračat" - ali je katera od vas bila odkrita? Rada bi slišala potrditev iz prve roke. V rekla-kazala ne verjamem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:31:12   
Taula
A te mikauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:39:46   
maja&m
Kako pa to v praksi sploh izgleda-da te dobijo?A se kakšen delavec od CSDja kar nariše na vratih ali kako?Kakšna pooblastila ima (a lahko kar vstopi v stanovanje)?
Ena znanka je enkrat rekla,da ju je s partnerjem nekdo (ki je bil "kao" favš) prijavil. Samo vem pa ne kaj se je potem zgodlo.

Mene tudi zanima kako to izpade.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:40:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A te mikauser posted image


sem že malo prepozna user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:41:05   
Anonimen
Poznam jih kar nekaj(no ene triuser posted image ) k so jih dobili. Mene ne in me tud možnosti ne bodo meluser posted image
So bili pa vsi prijavljeni, jih je nekdo prijavu....

Dvomim da se ti bo kdo javuuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:42:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Poznam jih kar nekaj(no ene triuser posted imagek so jih dobili. Mene ne in me tud možnosti ne bodo meluser posted image
So bili pa vsi prijavljeni, jih je nekdo prijavu....

Dvomim da se ti bo kdo javuuser posted image


No, in kako so jih dobili? Kakšne so bile sankcije?...govori, govori...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:51:08   
Anonimen
Vem da so mogli vračat, pa mislim da je bla še ena kazen sam nism zihr. Bom vprašalauser posted image

Vem sam za eno da je pač sama pol priznala, k so jo poklical na razgovor in ji rekl da majo pač izjave sosedov da on tam živi...

Drgač pa mislim da jih preverjajo isto kot bolniške ipd..
Sam večinoma preverjajo šele na prijave, vsaj pomoje no. K tega je tolk da glava boli.

Za moje pojme itak premal preverjajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:53:31   
Anonimen
Skratka, še s sosedi se je treba zmenit, da lažejo zate. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:54:53   
Mišni
Za preverjanje ene moje znanke je CSD najel detektiva, ampak je rekla, da ji niso mogli nič dokazat. Tako da če si dovolj pokvarjen, ti res očitno težko dokažejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 12:56:21   
Petraa
To je isto kot ,kako uveljavljaš recimo če imaš zunajzakonsko skupnost a nista prijavljena skupaj.isto tako  dokažejo da ti in partner sta družina.kazen pa poglej v zakoniku,verjetno za goljufijo,laganje pristojnem organu itd.Se kar nabere,mislim da še po smrti lahko plačuješ hehe kakšen ogromen znesek je

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:07:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Za preverjanje ene moje znanke je CSD najel detektiva, ampak je rekla, da ji niso mogli nič dokazat. Tako da če si dovolj pokvarjen, ti res očitno težko dokažejo.


Ja, v bistvu ti težko dokažejo(no da se vse), sam moreš bit pa res en tak karakter da se še k te dobijo kregaš da nisi skupajuser posted image  Fak kaj vse folk ne dela za keš. Čudovit vzor otrokomuser posted image

Aja, če se greš to moreš pol še tamalim povedat da v vrtcu pa šoli ne smejo povedat da skupej živite. To more bit šele zabavnouser posted image

Kazni so pa res različne pomoje, odvisno kolk časa kradeš verjetno, pa kolk se pol ubogega nardiš. Te pa lahko kazensko ovadijo, sam se da temu izognt če pač priznaš in vrneš.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:09:02   
Mišni
Ja, v bistvu ti težko dokažejo(no da se vse), sam moreš bit pa res en tak karakter da se še k te dobijo kregaš da nisi skupaj Fak kaj vse folk ne dela za keš. Čudovit vzor otrokom


Ja, in ta ženska ima s tem tipom 3 otroke ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:09:45   
Lunc_a
Ti dokažejo ti,se ne izmažeš verjemi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:12:08   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Ti dokažejo ti,se ne izmažeš verjemi


Me prav zanima, kako Ker če se je ta s tremi otroci z istim tipom in z najeto detektivsko agencijo s strani CSD-ja izmazala ...

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:27:41   
andie
Ne vem, kak bi to naj dokazaliuser posted image
Če je vsak na svojem naslovu prjavljen..user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:29:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Ti dokažejo ti,se ne izmažeš verjemi


Me prav zanima, kako Ker če se je ta s tremi otroci z istim tipom in z najeto detektivsko agencijo s strani CSD-ja izmazala ...


Za kozlat. Se mi kar smiljo taki ljudje.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:30:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andie

Ne vem, kak bi to naj dokazaliuser posted image
Če je vsak na svojem naslovu prjavljen..user posted image



Kako da ne. Par fotk, izjave sosedov al pa celo sorodnikov, izjave otrok če so že tolk veliki....vse se da. Jaz vem da neb lagala za sosedo, da bi ona lahko še dalje kradla.

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 13:36:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:45:01   
andie
Kradla....
No ja...
Slovenska favšija, da gre kdo to prijavit.
Tak mal, ko nam  država nameni za otroke, tko k spodbujajo-kao rodnost, a drago je vse k user posted image
Zakon je enak za vse, če pa kdo zna kakšno pravno luknjo izkoristit, pa kr naj. V svojem imenu in za svoj račun. Zame to ni kraja, pač se človk znajde. Kolk pa državi zdevamo dnarjauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:52:22   
Anonimen
če pa kdo zna kakšno pravno luknjo izkoristit, pa kr naj.


ja seveda da je kraja, če ne bi bila ne bi bilo sankcjoniranouser posted image
Oz. goljufija je, obtožijo te za goljufijo.
Če bi bila pravna luknja te nebi mogl obtožit. K neki je luknja v zakonu, da se znajdeš, drugo da pa namerno daješ lažne podatke, torej goljufaš, z namenom da se okoristiš.

Pa nism fouš, se mi smiljo taki ljudje k misljo da so jim vsi neki dolžni pa da bi mogli drugi njihove otroke preživljat. Država nam ni dolžna dat nič, saj nam ni ona nardila otrok. Starši naj bi skrbeli za otroke....nekateri pač to počnejo tako da delajo, nekateri pa tako da goljufajo.
Tist k pa nardi otroka za državo, prčakuje da ga bodo drugi preživljali....je pa itak čudn.
Drgač pa.....a veš kdo je država? Vsi tepci k delamo pa davke plačujemo. Torej smo mi dolžni preživljat tuje otrokeuser posted image

Ma itak že miljonkrat prežvečena tema. Brezveze debatirat o tem. Eni pač mislimo da smo za svojo družino dolžni sami poskrbet, eni pa pač misljo da so dolžni drugi. Ne bomo nikol skupej pršli. Zato sploh brezveze debatirat. Sm svoje mnenje že miljonkrat napisala.

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:56:41   
kofetek2010
Mislim, da ti težko dokažejo. Pač oba enakopravno skrbita za otroke in normalno funkcionirata kot starša. Da pa med staršema ni več intimne povezanosti pa otroci tud ne rabijo vedet ali čutit.

Aja, pa ne podpiram tega kvazi samohranilstva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 13:57:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mislim, da ti težko dokažejo. Pač oba enakopravno skrbita za otroke in normalno funkcionirata kot starša. Da pa med staršema ni več intimne povezanosti pa otroci tud ne rabijo vedet ali čutit.

Aja, pa ne podpiram tega kvazi samohranilstva.


Ja sej, k v bistvu lahko še vedno skupaj živiš, kot cimeruser posted image ......mislm eni pač znajo lagat in jih ne dobijo. Tud iz tega se da kariero narestuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 14:00:10   
karamela
Jaz pojma nimam kako to gre, samo razmišljam. Dokazati je zlo težko, detektivi fotke. o.k,. lahko rečeta, da je oče otrok in je prišel na obisk, itd....

Če že preverjajo pa pomoje dobijo samo tiste bom rekla, ki so na robu preživetja beri še ne 400 Eur plače, ki to izkoristijo, da preživijo in otroku ponudijo malo več kot kruh in mleko.  Tisti, drugi v dragih avtomobilih in kravatah se pa že znajo znajdet tko, da jih ne dobijo.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 14:00:42   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mislim, da ti težko dokažejo. Pač oba enakopravno skrbita za otroke in normalno funkcionirata kot starša. Da pa med staršema ni več intimne povezanosti pa otroci tud ne rabijo vedet ali čutit.

Aja, pa ne podpiram tega kvazi samohranilstva.


Ja sej, k v bistvu lahko še vedno skupaj živiš, kot cimeruser posted image ......mislm eni pač znajo lagat in jih ne dobijo. Tud iz tega se da kariero narestuser posted image


Pa saj to je to. Pač ne en, ne drug nimata tolk dnarja, da bi si lahko privoščila drug dom.
In po drugi strani... kolk jih res živi tako in niso (kvazi) samohranilke. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sankcije za lažno samohranilstvo
8.4.2008 14:01:02   
kristinaj
slovenc ne bi bil slovenc, če ne bi bil fouš, je tako????? če komu uspeva hvala bogu, sem zanj zadovoljna........ če bi meni bi bila tudi vesela....

jaz sem enako razmišljala pa sem se ustavila pri preživnini....če hočeš vse uveljavljat moraš tudi to imeti urejeno, ne?? največ parov v opisanem primeru se odloči za minimalno, je tako??
a ni bolje da mi da sedaj XXX Eurov, kot pa da bi preko sodišča uveljavljala min preživnino in me na koncu zapusti, z min preživnino.....aaa ga imam v riti, ne???

za tistih xx eurov, kar bi državo okoli prenesla se pa res ne splača......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?