|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   savna in dojenje
10.11.2005 10:06:04   
katarina j.
Ali katera ve, ali greš lahko v savno če dojiš? Že od nekdaj si hodim filat baterije v savno in tako prazne kot so zdaj pri dveh otrocih še niso bileuser posted image , zato bi res rada šla. Kaj mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: savna in dojenje
10.11.2005 11:33:30   
vesna.com
Lahko sam savno bos mal zalilauser posted image user posted image user posted image  ker vse spustiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: savna in dojenje
10.11.2005 11:51:39   
katarina j.
Kaj hočeš rečt? Da mi bo mleko curljalo ven iz joškov? Jaz niti blazinic ne uporabljam več-ni potrebe. A ti to resno iz izkušenj govoriš?user posted image

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: savna in dojenje
10.11.2005 12:00:47   
simona2
Tudi jaz izjemno pogrešam savno in sem vprašala patronažno kako in kaj. Pa je rekla, da ni problem, samo da naj eni dve plenici vzamem s seboj. Moja user posted image  je sedaj stara komaj 2 meseca in 1 teden. Tusi meni sedaj že redkokdaj izteka mleko (večinoma zvečer) vendar je rekla, da v savni pa res začne iztekat neglede nato, kakšno stanje ej običajno. Jaz bom poskusila iti takoj po podoju, saj mi tako ali tako drugega ne preostane saj se moja user posted image  polno doji in pač rabi vsaj na 3 ure en podoj, zato moram kamlu nazaj. Veliko sreče in prijetno savnanje.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: savna in dojenje
10.11.2005 14:41:42   
kati*
če spuščaš po toplem tuširanju, boš tudi po savni user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: savna in dojenje
10.11.2005 22:03:58   
andrejaz
Če ti po toplem tušu teče mleko, potem ti bo teklo tudi v savni.

Jaz z iztekanjem mleka nikoli nisem imela težav, tako da tudi v savni nisem imela problemov. Sem pa bila v savni, ko je imel Mark že 1 leto in sva se dojila še 4x čez dan in ponoči.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: savna in dojenje
14.11.2005 14:11:20   
katarina j.
Punce hvala vsem. Naj se pohvalim, da sem bila v savni v petek. Maksimalno sem uživala, saj tko paše še sebe mal pocrlat po dolgem času, a ne. Naj vam povem, da nisem spustila niti kaplice mlekcauser posted image . V  3 urah sem bila doma in moj user posted image  je brez težav spet papal. To bom še ponovia in tudi vam želim, da si privoščite kakšno savnanje.user posted image

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: savna in dojenje
14.11.2005 17:05:46   
simona2
Koliko pa je star tvoj user posted image ? Ni bilo potem nobenih težav z melkom oziroma ga je bilo dovolj?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?