|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se teden dni.,,
3.8.2004 13:57:26   
KIRA
Eh, pa bomo pomalem tak dalec.

Danes so mi 1. naredili CTG, srcek lepo utripa,;) glede popadkov pa nic ne kaze da bojo.

Mi je pa moj G rekel, da morem en dan prej noter kot pa mam termin (10.08.), ker imam 1. medenicno vstavo, pa da bojo v bolnisnici videli kako in kaj..

Me pa se vedno skrbi, kako bo potekal porod na nogice, ker mi je moj G rekel, da je mozno tudi, da bom morala imeti carski rez... Tako ali tako ze cvikam pred bolnico, ceprav so bili pri IVF z mano vsi prijazni, v porodnisnici pa bojo najbrz tudi.. Pa vseeno.:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   se teden dni.,,
3.8.2004 20:03:20   
Blink1
Ojla Kira:bravo::bravo:

Držim pesti, da boš čimprej cartala svojga sončka 9nebesa in da bo porod potekal brez komplikacij :love: . Ne skrbi in se prepusti...Same ne moremo vplivati na potek poroda, zato moramo zaupati babicam in zdravnikom...Oni bodo že vedeli kaj je prav...

Lp
Nina

P.S: Pa ne drzni si še ti rodit pred mano!!!:):)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   se teden dni.,,
3.8.2004 21:04:30   
mamica tia
Jaz ti prav tako zelim hiter in brez tezav porod.Se bo se se vse vredu izteklo.Mene je tud blo ful strah,moja pikica je sicer imela normalno lego,vendar sem imela carskega zaradi tega ker se je Nusa napila moje plodovnice.In ce mene vprasas grem se rodit samo s carskim,nikoli vec normalno.Ne zdi se mi tak strasno imet carskega.
Moja pikica je zdaj zdrava.
lp(vsaka ima razlicen porod):miska:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   se teden dni.,,
4.8.2004 9:48:26   
KIRA
Ojla ninika11,
hvala za nasvet:), me pa vseeno malo skrbi... Zame je prvic, pa se carski rez mi obljubljajo..:zmeden:
kdaj pa mas ti rok?? Saj si menda ze povedala, ampak te vseeno se enkrat vprasam...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   se teden dni.,,
4.8.2004 10:01:12   
KIRA
mamica tia,
me veseli, da si imela dobro izkusnjo s carskim rezom:bravo:.
meni ga vsi sicer svetujejo (mama, tasca, kolegice in seveda zdravnik), pa bi se ga vseeno rada izognila.
ne bojim se operacije, to se da potrpet, pac pa ne maram bolnic.. in misel, da bom teden dni ali pa se dalj notri, me pomalem spravlja v paniko... pac ne maram bolnic. ce bi bilo vse v redu, bi se moza pregovorila, da bi rodila doma. zdaj pa si kaj takega lahko odsminkam...

LP

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   se teden dni.,,
4.8.2004 13:10:23   
Blink1
Ola Kira:sloncek:

Moj rok...:):):) 24.7. Pred več kot enim tednom...V soboto dobim umetne popadke, če se ne pokaže kaj naravnega...

Tudi zame je prvič :zmeden: pa umetni popadki pa to... Se mi zdi da sva na istem :( Naravni porod nama nekako ni usojen... Pa bo že!

Drži se! Držim pesti zate :sloncek:

Lp
Nina:rozica:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?