|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks med menstruacijo
3.11.2005 9:30:16   
tijana
mene pa zanima kako je z vašim seksom med menstruacijo? seksate ali pa se v tem času odpoveste tem užitkom? mogoče samo zadovoljite partnerja oralno? mojemu partnerju je veliko do tega da ga zadovoljim oralno v tem času, meni pa ni glih do tega. kako je kaj pri vas? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 9:34:36   
soncek&luna
verjetno je zelo odvisno od partnerja... ce ga ne moti potem navali...

pri meni ni bilo ovir.. mojega partnerja ni menstruacija nic motila... men je pa takrat tut full pasal, sem bla potrebna kot sam user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 9:48:08   
Minkaa
tud pri nas ni nobenih ovir v tem času. pa še meni ful paše user posted image  

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 9:49:01   
tijana
ja saj tudi jaz bi seksala ampak njega moti. tako da ni nič iz tega. saj sva enkrat ali dvakrat, ampak ni bilo ta pravega užitka, ker sem ves čas imela v glavi da to njemu ni glih všeč. potem pa raje ne silim.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 9:59:55   
soncek&luna
skoda tijana a ne?... potem pa tudi ti ni treba ga oralno zadovoljevat... ce tebi pase sex in njemu ne pase, zakaj bi potem ti morala potem oralo, ce ti ne pase... kompromis.?.. tiste dneve imejta celibat user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 10:07:17   
tijana
ja, saj imaš čisto prav soncek&luna. ampak ni tako enostavno. kar se tiče seksa je enostavno tako zlat. vedno sem  za njega jaz na prvem mestu. nikoli ampak res nikoli me ne pusti na cedilu. vedno mu je na prvem mestu moj užitek, in šele takrat je na vrsti on. pa si potem mislim: zakaj pa mu nebi vrnila vsaj malo? tako da je tudi to na koncu koncev nek kompromis se ti ne zdi? pa tudi če bi vztrajala pri seksu bi ga ziher dobila. 

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 10:16:51   
CUKRČEK
Jooooj, jst bi ravno takrat fuul sexala, pa je moj dec ( bimbo nazadnjaški) ful proti. Ne vem, akj si on pod menstruacijo predstavlja? Da lije kot iz škafa, mogoče?? In pol ni nič od tega. Če on noče, mu pa tud jst ne bom takrat stregla. Tako! Pika!user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 10:26:32   
soncek&luna
potem pa tijana, ne vem kaj naj ti recem... ga pa zadovoljuj in mu s tem vrni kar ti on daje user posted image ... men mojga ni bil nikol problem oralno... v tem namrec uzivam

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 10:31:03   
Anonimen
Uf, jaz pa ne morem med M sexat, niti slučajno! Mi je ogabno, pa tud paše mi ne. Me kr strese, če sam pomislim na to, da bi mogla. Ko me vse tam spodi boli in je sploh bljak!
Pa tud moj ta čas potrpi, ker ve, da ni šans. Ga pač drugače zadovoljim, saj ni panike! user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 10:31:15   
puncica
Redkeje ja kot ne, skratka ko je že prot koncu pa če je seveda želja

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 10:40:01   
Anonimen
Prve dva dni, ko je močna, ne, drgač pa ja.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 11:13:44   
Skorpija
Mene med M boli in ga zato zadovoljim oralno, kar je njemu super všeč, meni pa po pravici povedano tudi paše... Dobim pol milo za žajfo in sva oba zadovoljna!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 11:14:14   
tijana
saj meni tudi ni problem njega. tudi meni je lepo. ampak jaz enostavno hočem več. mi je pač do več. maš prav. se bom še enkrat pogovorila z njim pa bomo šli na kompromise. hvala za vzpodbude in mnenja. vam javim kako smo rešili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: seks med menstruacijo
3.11.2005 16:06:44   
Anonimen
Meni v tem času noro paše,a se zaradi higienskih zadev tem stvarem sama raje odpovem za nekaj dni in potem partnerja zadovolim na kakšen drug način.In je tud okj.Pol pa še več akcije,ko ni več menstruacije!

(odgovor članu tijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: seks med menstruacijo
4.11.2005 17:11:44   
R_D
Mojega dragega to ne moti, mene pa M tudi ne ovira. Razen, če imam 1.dan močne bolečine, potem sigurno ne sexava; drugače pa ja. 

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: seks med menstruacijo
5.11.2005 18:53:58   
Nasy
Meni med tistimi dnevi ne paše, vse me boli..user posted image zato pa mojega dragega ne pustim na cedilu, ker mi je zelo všeč, če ga lahko zadovoljim. On pa se temu ne upirauser posted image je pa po ruski fronti toliko bolj divjeuser posted image

(odgovor članu R_D)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: seks med menstruacijo
5.11.2005 19:28:47   
Anonimen
Midva tudi kar pridno "pirhe štrihava"user posted image  Ne moti ne mene, ne njega. Razen mogoče prvi dan, ko še fajn boli. čeprav drži kot pribito, da so po seksu bolečine bistveno manjše!

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: seks med menstruacijo
5.11.2005 22:54:12   
Nasy
Uf, pri meni pa znajo biti bolečine celo hujšeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: seks med menstruacijo
5.11.2005 23:33:29   
kapica
Jaz prve tri dni niti ne mislim na seks, se mi zdi nehigiensko in grdo po eni strani.  Ko je pa M ze minimalna, pa me ne moti vec.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: seks med menstruacijo
5.11.2005 23:33:30   
Anonimen
user posted image fuj. Men je ogabno že da jo mam, ne da bi še seksala. Pa tudi boli me. Mam pa k sreči kratko, tako, da že 5 dan lahko štartava. Tudi moj ne bi zmogel med M. Ga pa takrat razvajam le izjemoma... se mi ne da. Razen če je ful horny in mori, potem pa poštimam zadevo.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: seks med menstruacijo
13.11.2005 17:10:38   
lati
mi2 sva probala ene 2x. Sicer sem mnenja, da njemu ne disi ravno zelo in zato mu ne tezim, samo vcasih je pa zelja res prevelika in me uslisi user posted image . Ne zdi se mi nic ogabno, saj se pol umijes in je...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: seks med menstruacijo
14.11.2005 1:55:53   
KODA
Ne vem,mene odbija sex med menstruacijo.Saj obstajajo tudi druge zadovoljitve za tisti čas.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lati)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: seks med menstruacijo
22.11.2005 10:37:44   
mila1
Zivjo mila na tej strani.Midv tudi sexama razen prvi dan ne, ker imam močne bolečine user posted image

(odgovor članu tijana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: seks med menstruacijo
22.11.2005 14:01:49   
Moyca_
če je sila potem že, drugače pa gre tudi na kak drug načinuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: seks med menstruacijo
6.12.2005 9:38:48   
tanikaa
krvi že drugače ne prenesem. tako da seks v tem času odpade ...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?