|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks med nosečnostjo
20.11.2005 9:27:38   
soncicaT
Ojla...

Vidim da vas je veliko anonimnih tu gori..kako se pa to sploh naredi?

No kaj mene zanima...ja zanima me ali je lahko seks v 2. tromesečju škodljiv? Moj partner kmalu pride po dolgem času domov in že po mailih sva zelo eksplozivna..:-))

In tudi jaz že zeloooo pogrešam seks, resno, včasih se mi kar v glavi bliska...tolk si želim nežnosti, samega seksa..

In sedaj me skrbi ena stvar, ko moški penetrira, ali lahko to poškoduje maternični vrat? Hmm, kaj pa orgazem? Pušenjak je enkrat rekel, da ta krč vpliva na maternico?

Prosim za izkušnje...hvala!

Pa a  mora partner imet kondom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 9:35:32   
CUKRČEK
Midva sva sexala skoraj do konca nosečnosti, nikoli s kondomom. PAč malo gledaš, da ne sexaš ful ful divje, ampak pač bolj nežno.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 9:57:10   
lenika
Midva sva od začetka nosečnosti do sedaj ene petkrat, pač takrat, ko je res nuja, nočeva preveč pretiravat.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 10:02:46   
Anonimen
Glih zadnjič sem brala Pušenjaka na temo orgazmov v nosečnosti. Pravi, da orgazem nima nobene zveze z morebitnimi krči maternice (kot sem tudi sama mislila), temveč se vsak orgazem dogaja v glavi!!!!
Zato kar v akcijo!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 10:09:55   
Marogica
Pri nas je bilo seksualno življenje čisto normalno, le proti koncu je bilo podobno "slow motion", zaradi moje neokretnosti. Ne potrebuješ kondomov, le zakaj?


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 11:24:49   
paris
Vidva kar navalita, če vama pašeuser posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 15:11:25   
Ines.
Če se hočeš prijaviti kot anonimen, odpreš novo temo ali odgovor, in takoj v prvi allineji imaš opcijo kot uporabnik ali kot anonimen uporabnik.

Če pa bi rada user posted image , pa kar daj. Pravijo, da se morejo user posted image  vse želje uresničit. Tudi ta. user posted image user posted image  Kondom je fajn, da ne dobiš kakih glivic, bakterij,...

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seks med nosečnostjo
20.11.2005 17:27:31   
soncicaT
Hvala za odgovore...ma ne vem kaj je to, pred nosečnostjo nisem imela takega apetita, zanimivo...user posted image

Aha Ines hvala, bo anonimno za bolj pereče teme:-)))

Samo ženskice, saj pa s seksom se delajo otročki, hallo...zakaj anonimno?:-)))

Ok, lepo bodite..


(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?