|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex po porodu
11.10.2007 20:41:39   
ašun
Mene pa zanima, kdaj ste prviš sexale po porodu. Ste čakale na ginekološki pregled 6 trdnov po porodu?

Mene zelo drži, ampak se bojim, ker sem bila šivanauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex po porodu
11.10.2007 20:44:56   
kajalin*
Mislim,da se s tem ni za špilat,ker lahk pride do ornk okužbeuser posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex po porodu
11.10.2007 20:45:56   
Njuškalo
Midva sva po 4 -ih tednih.Je bolelo huje kot takrat, ko sem nedolžnost izgubila.Mogoče bi bilo fajn počakat, ja..glede na to ,da sem bila šivana, da bi ginekolog dal blagoslov.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex po porodu
11.10.2007 21:08:20   
max81
Mi2 sva prvič po 6m, ker jest prej tudi slučajno nisem mogla, me je bolelo kt10000user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sem se že ustrašla, da je niso slučajno mal preveč zašiluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex po porodu
11.10.2007 22:12:07   
ona
po prvem porodu se mi ni dalo ene 3 mesece,po drugem pa bi kar takoj po poroduuser posted image user posted image ,(se vidi,da sem zamenjala partnerja)user posted image
No,dost heca,sva kar nekje po 3-4 tednih,ker je pač bila moja želja in je bilo super,samo partner ti mora malo pomagat,da se sprostiš,ker strah je pa itak prisoten!

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex po porodu
11.10.2007 23:47:05   
bygi
Jaz sem probala 6 tednov po porodu, pa je blo groza. Potem je blo mal bolš, vendar ne morem več uživati, ker imam vse suho in pol tamale ne čutim in se ne vzburim več. Sem pa bla kar šivana enim 5 cm ziher.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex po porodu
12.10.2007 7:34:02   
srki
Ko je bilo konec čišče, šivana pa sem bila malo, šivov po mojem ni bilo več.

(odgovor članu bygi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex po porodu
12.10.2007 7:36:46   
ašun
Pa ste imele to zunajne šive ali tudi notranje? Jaz imam samo zunajne šive (5 šivov).
Sej bom tudi  jaz raje počakala še 4 tedne, da mi da g. blagoslov. Partner je pa zelo razumljiv, tako da me nobeden ne sili v to.

(odgovor članu bygi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex po porodu
12.10.2007 21:39:56   
miškot
Jaz sm počakala ginekološki pregled, da mi je dala ginekologinja zeleno luč in sem uporabila še kak liter vlažilca iz sex shopa in je blo super

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex po porodu
13.10.2007 14:07:47   
Anonimen
Samo čakam da čišča konča in gremo v akcijo, pa sem 3 tedne po porodu. Že komaj čakam. Je pa res da sem imela CR in je spodaj vse ohranjenouser posted image .

(odgovor članu miškot)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sex po porodu
13.10.2007 21:43:08   
*lenc@*
Mi dva nisva čakala G. Sem se počutla ok in sem bila šivana, pa je steklo... ;)

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sex po porodu
14.10.2007 5:09:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona
.....samo partner ti mora malo pomagat,da se sprostiš,ker strah je pa itak prisoten!


Mene je bilo tako strah, kot ta prvič, pa še občutek je bil enak, je bolelo, pa čeprav sem imela CR.
Proslavila sva pa 1. mesec.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sex po porodu
14.10.2007 10:36:26   
Freycha
Če imaš CR s tem ni probleme, samo počakaš na konec čišče. Midva sva 4. tedne po porodu, je pa res, da me je MV še malo bolel in sva mogla biti bolj nežna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sex po porodu
14.10.2007 10:40:57   
Blejka26
ja jaz sem tud čakla do zdravniškega pregleda.Nikoli se ne ve in s tem se ni za igrat.vsaj jaz tko mislim

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sex po porodu
15.10.2007 10:32:41   
mateyka
tuki (na Švedskem) pravjo, da lahk skoz kok hočeš, če se v redu počutiš. pa sej je logično; če te nič ne boli in se super počutiš, zakaj pa ne. in isto so rekli, ko si noseč - kokr češ, če se v redu počutiš. do konca nosečnosti. tko da, res je - Švedi so mali zajčki user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sex po porodu
12.11.2007 20:09:09   
Solero
Kam pa ste dale tačas dojenčke? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sex po porodu
12.11.2007 20:40:06   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Kam pa ste dale tačas dojenčke? user posted image


Mislim-kakšno vprašanje
Zakaj pa ga moraš kam dat-ali tvoj otrok nikoli ne spi??????????


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sex po porodu
13.11.2007 7:11:27   
neja24062007
Potem je blo mal bolš, vendar ne morem več uživati, ker imam vse suho in pol tamale ne čutim in se ne vzburim več.
Jaz sm počakala ginekološki pregled, da mi je dala ginekologinja zeleno luč in sem uporabila še kak liter vlažilca iz sex shopa in je blo super

Vlažilec ti lahko predpiše tudi ginekolog-in verjemi naj ti ga predpiše (če ne drugače za vsak slučaj ga imej doma).
Mi2 sva počakala na pregled pri g. Meni so rekli da je fajn če user posted image  dan pred pregledom... in sva - ampak GROZAAAA, no saj me še danes vse boli ko user posted image . Ampak pravijo 9 mesecev gor, 9 mesecev dol. Zgleda da bo potrebno še malo počakati, da se stanje popolnoma stabilizira user posted image .

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sex po porodu
13.11.2007 7:13:27   
neja24062007
Kam pa ste dale tačas dojenčke?


v posteljo spat user posted image user posted image user posted image  Počakaš, da otroc zaspijo in potem akcija...

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sex po porodu
13.11.2007 12:05:22   
Kety
Kam pa ste dale tačas dojenčke?
IZVIRNO SPOROČILO: že 35

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Kam pa ste dale tačas dojenčke? user posted image


Mislim-kakšno vprašanje
Zakaj pa ga moraš kam dat-ali tvoj otrok nikoli ne spi??????????



Naš malček ima tako rahel spanec, da se zbudi že samo, ko se mož obrne na postelji, tko, da vprašanje ni tako butasto!!!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sex po porodu
13.11.2007 13:13:49   
neja24062007
Kam pa ste dale tačas dojenčke? IZVIRNO SPOROČILO: že 35

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Kam pa ste dale tačas dojenčke?


Mislim-kakšno vprašanje
Zakaj pa ga moraš kam dat-ali tvoj otrok nikoli ne spi??????????



Naš malček ima tako rahel spanec, da se zbudi že samo, ko se mož obrne na postelji, tko, da vprašanje ni tako butasto!!!


kakšna druga varianta... kopalnica, dnevna soba, kuhinja??? če imate pa možnost, naj gre kdo od babic, dedkov, tet, sosed na sprehod z otroki pa AKCIJA user posted image ...


(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sex po porodu
13.11.2007 20:27:14   
VesnaLana
No ja jaz bom takole rekla, če si res želiš sex potem otrok ni nikoli problem. Vedno se najde način, kje in kdaj.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sex po porodu
14.11.2007 9:53:22   
Teja N
Midva sva tudi čakala na pregled - prvič sem bila šivana in me je tudi še bolelo. Pa mož sploh hotel ni pred pregledom in me je še pol boječe vprašal, če zdaj žiher lahkouser posted image  Se je bal, da me ne bi kaj poškodoval.

Drugič pa nisem bila nič šivana in sva že prej, ko je čišča malo uplahnila.

Pač takrat ko ti zapaše in ko je vse zaceljeno - probaš bolj nežno prvič pa je. Dokler se rane še celijo pa raje ne.

Saj se da tudi drugače poigrat, ni nujno, da gre ravno za vaginalni seks, a ne?user posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sex po porodu
14.11.2007 13:04:57   
ThinkPink
Jaz sem prvič komaj po 10 tednih. Enkrat sva sicer probala po  6ih, pa je bil tako neprijeten občutek, da sva raje prenehala. Aja, sem tudi bila šivana. Moram povedati, da še sedaj 12t po porodu ne uživam, še vedno imam v glavi, da lahko kaj poči...Upam, da bo kmalu bolje...

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sex po porodu
3.1.2012 11:21:49   
IceAngel
jaz sem pred dvemi tedni prvič rodila,vse naravno,brez šivanja,brez umetnih popadkov....danes sma pa probala če bi me kaj bolelo,ampak me je prej fajn zrajcu in je steklo brez problemov! Pa še pasal je po dveh tednih!!! :) tak da je vse odvisno od ženske!!!!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?