|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sexate v temi ali...
28.2.2008 14:20:18   
zlatolaska
pri luči? To je vprašanje predvsem za tiste, ki nimamo idealnih mer...in imamo en majčken kompleks...user posted image  

< Sporočilo je popravil zlatolaska -- 28.2.2008 14:21:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:22:47   
hugolina***
Sem 2krat v dveh letih rodila in mi je zdaj mal ljubša pol temauser posted image user posted image tud pri svetlobi drugač ne kompliciram.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:25:29   
Katey
Pri nas je tko kot nanese, luč, dan ,tema, ..........mislm pa da tvoje mere sploh ne smejo vplivat na to ali seksaš pri svetlobi ali v temi, če te ima tvoj rad ga tvoje 'neidealne mere' verjemi ne ganejo, važna je samozavet in spoštovanje partnerjev.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:30:02   
gapimasa
Kakor kdaj. Niti približno nimam idelanih mer, ampak saj te partner pozna kakšna imaš postavo. Se skupaj tuširamo, kopamo, včasih nagi iščemo pidžamo...! Po moje partnerja ne moti kakšne imaš mere, sploh kaj se tiče sexa, obužuje tvoj vonj, božanje!

Glede svetlobe, pa nisem nikoli komplicirala. Je pa najbolj romantično samo ob svečkah! Vsaj nama!

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:31:54   
zlatolaska
hm...ja...včasih bi pri kakršni koli svetlobi...ko pa pride slab dan, pa si nisem najbolj všeč...se pa rajše ne gledam...kakšen šlavfek preveč...no je pa tudi dobra stran...žuljev pa nima moj user posted image  od kostiuser posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:34:56   
lewinsky
No men trnutno tudi bolj paše v temi.Ne vem v čem je to finta. Sploh pa zdaj v nosečnosti,ko mi pa tak velikokrat glih ni. Prej pa ni blo važn.Ta boljš je pa na morju na čolnu.

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:45:17   
Anonimen
V temi, čim bolj oblečena in pod odejo user posted image user posted image user posted image . Hecam se.

Kakor nanese, se pa ne sekiram zaradi videza. NImam mankenske postave, za mojega user posted image  sem popolna, sebi sem tudi všeč, zakaj bi se skrivala? Važno je, kaj je v glavi. Če je tam akcija, domišljija,...potem je vseeno a je tema ali svetloba.

(odgovor članu lewinsky)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 14:47:41   
Anonimen
Kokr kdaj. Če mu ne bi bla všeč verjetno neb seksal z mano a ne. Kaj čm se pol skrivatuser posted image  Sej ve kakšna sm.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 15:00:25   
zlatolaska
V bistvu mate res prav...take kot smo smo...Je pa že cajt, da pospravim vso šaro iz pralnega stroja dol...vklopim centrifugo...pol pa gas...heheuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 15:02:31   
pika74
Čist vseen... svetloba/tema pri sexu ne igra pomembne vloge user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 15:05:55   
Spark
Jaz pa nimam rada čiste teme ampak, da je vsaj ena lučka prižgana, po dnevi se pa itak vse vidi. Pa imam krepko viška kg. Mi je pa bilo v nosečnosti tako malo čudno in sem imela raje temo.
Drugače pa je pri nama možek tisti, ki kar tako ugasne luč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 15:20:46   
deja27
mal svetlobe mora bituser posted image ,koj na začetku veze,sem se pa skrivalauser posted image sedaj pa mi ni panike skakat po stanvanju tud naga,sexat pa tuduser posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 15:30:25   
mojcapr
Naj bo dan ali noč. Sam dauser posted image .
Ni mi važno. Je pa res, da sem sedaj manj sramežljiva, kot sem bila najstnica. Takrat si zakompleksan do konca
user posted image   pa zmeden tud. 

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 15:31:59   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

hm...ja...včasih bi pri kakršni koli svetlobi...ko pa pride slab dan, pa si nisem najbolj všeč...se pa rajše ne gledam...kakšen šlavfek preveč...


ja a sexas tud ko je slab dan!? kako pa ti to znese?? jaz vem da ne morem... ce si nebi bla vsec (pa vem da nisem najlepsa) sploh nebi mogla sexat... ampak ce si nebi bla, tud mojmu nebi bla.. vem..

sexava pa ne glede na to kaksen mrak al pa sonce je okol naju.. user posted image

ce je planirano, pa seveda svecke po celi sobi ne uidejo..user posted image

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 16:38:12   
cukerček
kakor kli nanese podnevi, ponoči, v temi, ob luči, ob svečah, ob tv, ob sončnem in luninem mrku kadarkoli in kjer koli naju primeuser posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 16:44:01   
pijja
Mi je čisto vseen.user posted image

nekako pa najraje v temi ,ker takrat je najbolj pogosto(beri otroci spijo) in je nočuser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 16:50:35   
Moyca_
kak prideuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 16:58:37   
M1987
Nima veze, samo da se user posted image  HA HA HA user posted image  Je pa hudo v temi pa tako kakšna svečka, da ga malo zapali user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 16:59:36   
cukr07
Kakor nanese. Včasih v temi, včasi ob dnevni svetlobi, včasih pa ob soju svečk.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 17:06:51   
nuala
Če bi bila debela verjetno niti v temi nebi seksala. Vsedla bi se nekam v kot in se pokrila z rjuho.

Daj, punca, če te kile drugače ne motijo, zakaj bi potem ugašala luč?

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 17:43:04   
lelčy
eh, mi je vseeno če je luč ali tema, samo da je akcijauser posted image

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 17:48:44   
jaša2
jaz imam po porodu še vedno 16 kg več kot včasih, tak da se tud ful grozno počutim v svoji kožiuser posted image , ampak j fant ful dober in mi prigovarja, da sem še vedno ful sexi zanj in mi daje boljši občutek, tak da še vedno sexava pri svetlobi. nekak mi je v temi čudno.user posted image   no, nimama sicer vseh luči po bajti prižganih, nimama pa neke teme ali ful zatemnjenega prostora.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sexate v temi ali...
28.2.2008 20:34:58   
Kaliope
nima veze ... kak nama pač v danem trenutku paše.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




meso
čevap

katero meso va je bolše

na žaru (66%)

v pečici (10%)

k kotličku (3%)

v ponvi (4%)

na ražnju (8%)

pohane (9%)


Število vseh glasov: 77

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!