|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   siol.tv
26.9.2005 19:38:48   
ines2001
Živio. Imam vprašanje? Ima kdo izkušnje z siol.tv in kakšne?


                                                                      Lep pozdrav
                                                                      ines2001
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: siol.tv
26.9.2005 20:59:09   
mala maja
nimam jaz sam povem da sem slike vidla

Lahko bi jih rezal tako so čiste(ojstre)nisem jih tako lepih vidla na nobeni kabelski al pa satelitski.

Pa baje majo 150 programov. če se odločate za nakup user posted image go for ituser posted image

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: siol.tv
26.9.2005 22:12:56   
Anonimen
Midva bi ga imela, pa imamo računalnik in televizijo v dveh različnih sobah. Vmes bi morali vleči kable, pa nam ni bilo do tega, ker se bomo selili...

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: siol.tv
26.9.2005 22:20:06   
mala maja
Skutica sej se dobi antenski prenosnik-ma ne vem kako naj se izrazim. Uglavnem tisto škatlo maš pr računalniku in TV lovi signale preko antene.

100% ker mi je kolega povedov k dela pr SIOL-u tko da vprašej. Stane pa cca 20.000 sit 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: siol.tv
28.9.2005 7:48:04   
Žiga
Hoj

Mi imamo doma TriplePlay - ADSL, Telefonijo in TV - vse od SiOL-a.
Trenutno smo kar zadovoljni. Za komplet smo se pa odločili, ker do sedaj še nismo imeli kabelske. Kabel je pred vrati (živimo v stolpnici), vendar bi bil sam priklop 30kSIT. Tole nas je pa prišlo 3 SIT in aneks za 24 mesecev. Na mesec pa je vse skupaj 11.900SIT + telefonski pogovori...
Slika je v glavnem zelo dobra. Se pa recimo pozna pri kakšni "akciji od blizu", recimo EP v košarki, ko je bila cela slika kvadratkasta (motna, na momente nerazločna). Ampak v 99% časa je slika čista (recimo 2-3x na večer se kakšen kvadratek pojavi...). Ampak kaj češ, v tistih slabih 8Mbps ne morejo spravit ne vem kaj več.

Pomojem, če imate doma samo analogen telefon, se vam tale paketek najbolj splača.

LP
Ž.

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: siol.tv
28.9.2005 7:50:43   
Žiga
Še to... Za ADSL je zelo pomembno, da si nabaviš še dodaten router (z Wlan-om seveda), ki ima možnost požarnega zidu.
Tako bo manj možnosti, da ti bo kdo brskal po računalniku. Ko si na ADSL-ju, si odprt v svet in te lahko vsak, ki to želi, malo pospama, kakšnega trojanca ti podtakne, ...

(odgovor članu ines2001)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: siol.tv
28.9.2005 12:22:24   
viv_
Mi imamo in deluje OK. Smo zadovoljni.


(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: siol.tv
28.9.2005 13:46:06   
ines2001
Živio Viv. Zakaj potem meni od hudiča, ne morem drugega reči, velikokrat zmrzuje slikauser posted image , enostavno se ustavi pa potem zopet naprej dela. Pa smo klicali in prosili da uredijo pa je moj rekel dabo kar odjavil. Pravi, kar hoče gledat ni ene oddaje brez tega. Jezen kot hudičuser posted image .

                                                                      Lep pozdrav
                                                                      ines2001

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?