|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skutica in sir
28.6.2007 15:04:24   
piškamiška
Se opravičujem, ker je bilo že milijon stvari napisanih na to temo, samo vseeno...

ali lahko jem skutice (npr. Topfencreme, itd - tiste iz trgovine zapakirane zadeve) in sire (npr. ementaler)?

Sveto sme bial prepričana, da to pa res ne more škoditi, vsaj kar se tiče toksop., potem pa me prestrašijo z listerijo. user posted image  Jst sem že čisto zmešana. user posted image

lp
piškamiška
user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skutica in sir
28.6.2007 15:16:34   
Anonimen
jaz sem to normalno jedla- no še prevečuser posted image

(odgovor članu piškamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skutica in sir
28.6.2007 15:29:11   
arielca
Tudi jaz sem jedla skute in sire. Izdelki, ki jih kupiš v trgovini, so pregledani in po mojem mnenju ni razloga za skrbi.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skutica in sir
28.6.2007 20:21:56   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Tudi jaz sem jedla skute in sire. Izdelki, ki jih kupiš v trgovini, so pregledani in po mojem mnenju ni razloga za skrbi.


Se kar podpišem pod tole.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skutica in sir
28.6.2007 23:06:33   
mala zelena
jaz tudi jem. Se mi zdi, da v drugi nosečnosti nasploh manj komplicira. Sem ravno včeraj pomislila, da morda ne bi bilo slabo, da malce prečekiram, kaj ni priporočljivo jesti - sem že pozabila od lani user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skutica in sir
29.6.2007 22:11:44   
koala
Ponavadi so vsi ti siri (trdi) pridelani iz pasteriziranega melka, pravtako te skutke, tako da jih lahko mirno poješ.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skutica in sir
30.6.2007 15:10:08   
Anonimen
JAz nisem jedla edino plesnivih sirev ali kakšne mozzarele. Drugo pa vse. Jogurte, skutke, trde sire, sire za namazat...

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?