|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smo že nazaj
7.10.2004 17:06:53   
Moyca_
zdravo vsem,
smo iz dopusta. Smo še vedno samo trije:duda:. Kako ste se kaj imela in je kaj novega? (ste toliko pisale da ni časa it vse za nazaj brat). Sem pa videla da je JasnaD rodila štručko Ivano:duda::duda::duda: (sem vesela za njo9nebesa) Je še kaj kar bi morala vedeti?:hudicek::((


lp, Mojca:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   smo že nazaj
7.10.2004 17:19:07   
Anonimen
Ojlaaaaa, Moyca!

Sem že mislila vprašat kje si, pa sme pozabla:ups:

Par otročkov je dobilo prve zobke, Nojči je rodila, V77 je rodila, pa še par novih otročkov je...:)

lp,:fis:

aja, pa WB! Kako je blo pa na :morje:?

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   smo že nazaj
7.10.2004 17:25:24   
Teni_
Moyca, pozdravljena nazaj. Kako je bilo?

Novega.... Ksenija. je tudi rodila(ne vem, če si jo ti kdaj videla na srečanjih), Teja pa je dobila dva nova zobka, tako da ima sedaj 4.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   smo že nazaj
7.10.2004 18:24:29   
mehurčica
O, welcome back!:sloncek: Mhm, dosti novega. Vsaj pri Davidu.hehe Ima tud dva nova zobka, tako kot Teja, ampak je ostalo še vedno samo pri dveh.

Ostalo boš pa mogla malo RR prelistat.:hudicek:

Ja, še malo pa bo pri tebi tudi kaj novega!:sloncek: Kako se počutiš?

Lp:miska:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   smo že nazaj
7.10.2004 23:30:58   
Anonimen
Pa še Jasna D je rodila!!! :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   smo že nazaj
8.10.2004 7:54:04   
Moyca_
hay,
mi smo se imeli super. Vreme je res bilo krasno- sploh ni bilo zaverjet da je oktober.
Jaz sem o.k.- se mi pa vsak dan zdi da je zadnji dan (non-stop me nekej zvija, ščipa,...). Je bilo pri Gabrielu enako- zadnja dva meseca non- stop lažni popadki- ampak ko je šlo zares sem vedela da gre:)-:)-:)-:)-:)- (tako da bom verjetno tudi zdaj)

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   smo že nazaj
8.10.2004 9:01:22   
Lenny
Krasno, da ste uživali!!!! Upam, da vas zdaj doma ne zebe preveč :)
Lp

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   smo že nazaj
8.10.2004 13:24:52   
mammika
WB Moyca :bravo::bravo:

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?