|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smrad iz ušeska
3.2.2013 19:24:30   
TDTP
Moja hčera bo stara 5 let in ji zelo smrdi iz levega ušesa! Imela je že okoli 30 gnojnih vnetij ušes (ima zelo visok prag bolečine, zato vnetje vidimo šele ko se ji zelen gnoj vlije iz ušesa) začelo je je pri sedmih mesecih, na orl sva bile že skoraj domače in jaz bom diplomirala od zdravljena vnetij ušes! Zadnje dve leti pa je imela vnetje samo kakšnih 5krat. bili smo 2 krat cepleni, sedaj smo drugo leto na zaščiti hikoncila! Že kakšnih 14 dni ji smrdi samo iz levega ušesa, desnega ne. Pred kakšnimi 10 dnevi sma bile pri zdravniku in ji je pregledala ušesa, ugotovila, da so popolnoma zdravi, ampak še vedno ji smrdi. V sredo sva naročene na orl, ampak mene to čakanje ubija! Zdravnica naju noče dati prej na pregled, ker ušesa zgledajo zdrava, ampak mene bo pobralo od skrbi! A je katera imela podoben primer?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smrad iz ušeska
3.2.2013 19:34:55   
m_o_i
ce ji je zdravnica gledala uho, bi verjetno vidla, ce je noter tujek...
od mojega necakinji je naenkrat zacelo iz nosa smrdet. razlog je bila tista micena baterija, ki si jo je zarila v nos in nobenemu povedala. kislina iz baterije ji je razzrla hrustanec in zdaj bo dozivotno na vlazenju nosu(kar pa je se najmanj).

skratka-da ni kak tujek v usesu?!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smrad iz ušeska
3.2.2013 19:53:01   
TDTP
Po mojem nima nič notri, drugače bi zdravnica videla! Razmišlala sem, da bi bilo mogoče tako kot pri angini, če so mandlji razbrazdani in se notri nabira hrana potem tudi ful smrdi. In glede na to da je imela tolikokrat vnetja so na bobničih posledice in bi se tam nabiralo ušesno maslo in potem to smrdelo! Ne vem! Razmišlam! Zanimivo pa je to, da je nič ne boli, nima vročine, super sliši, ker sva ji z možem ušeske držala in poiskusila z šepetanjem, pa je vse ostalo bp.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smrad iz ušeska
3.2.2013 19:55:17   
pelin
razlog je bila tista micena baterija, ki si jo je zarila v nos in nobenemu povedala. kislina iz baterije ji je razzrla hrustanec in zdaj bo dozivotno na vlazenju nosu(kar pa je se najmanj).

ka si nor...user posted image ..ja živemu človeku se vse naredi.....Joj, TDTP tole mate pa res živo kalvarijo z ušesi....moram potrkat...to mi je bilo pa pri obeh do sedaj prihranjeno, čeprav se je mali že rodil z napako na enem ušesu....prav zaradi tega smo bili tudi mi precej panični in nas je konstantno skrbelo za njegova ušesa...tudi njemu se je enkrat zgodilo, da mu je začelo smrdeti iz ušesa...od zunaj se ni nič videlo, zato sva tudi midva zdrvela k zdravniku...tam je videla, da si je precej globoko v ušesku nekaj spraskal, ta mala ranica pa je malo krvavela....tisto kar se je vohalo je bila zasušena kri, ki mu jo je spravila ven, tako da mu je sprala uho...kakor že...jaz bi se šla pokazat k pediatru...ušesa pač ne smrdijo in bolijo kar tako od dolgega časa...tudi, če je le za spiranje, s takim ušesom na orl ne bosta prida opravili...zza razne preglede in teste sluha, mora biti ušesek tipi top zdrav in čist...pa saj to verjetno že dobro veš....

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smrad iz ušeska
3.2.2013 21:00:56   
josephine27
s takim ušesom na orl ne bosta prida opravili...zza razne preglede in teste sluha, mora biti ušesek tipi top zdrav in čist...pa saj to verjetno že dobro veš....


pelin to pa ne bo držalo. nam so prav na orl-ju čistili gnoj z ušes in dajali trakce z zdravilom noter.

sicer smo imeli tudi mi velikokrat vnetje srednjega ušesa. in tudi pri nas pediater ni nikoli nič videl, dokler mu ni gnoj ven prilezel. pa smrdelo mu je tud, ko je imel vnetje skoraj vedno. samo na orl so nam rekli, da je včasih vnetje tako zadaj noter skrito, da ga s tisti lučko ni videt, dokler se ne razširi. sicer je naš prej al slej dobil vročino.

smo imeli pa tudi mi eno leto zaščite s hikoncilom. enkrat smo bili 2 tedna v bolnici, ker mu noben antibiotik ni prijel in so mu potem vse možne teste dali skoz. nam je pomagalo ceplenje. želim vam vso srečo, kakšnega pametnega nasveta pa nimam.

_____________________________



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smrad iz ušeska
3.2.2013 21:10:29   
pelin
Ja, verjamem, da so na orl očistili in videli...samo jaz sem dobila občutek, da gre TDTP tja z deklico na pregled za sluh...le tega pa z bolnim ušeskom ne delajo, ker rezultati niso realni...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smrad iz ušeska
4.2.2013 7:14:00   
TDTP
Ne nimamo timpanograma na orl (kontrolo sluha), ampak splošni pregled, ker naju spremljajo, tudi na ukc lj zaradi ušes in so svetovali ob njihovem rutinskem pregledu decembra še pregled pri najinem zdravniku na orl, ampak saj veste kako dolge so čakalne dobe! Resnično upam, da ni nič hujšega. Komaj čakam, da je sreda, da vidim, kaj bodo rekli! Hvala vsem za odgovore, če se pa kdo še kaj spomni, pa prosim, da napiše! lp

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?