|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smučišča za otročke
12.11.2008 14:11:24   
kaya2007
kje so smučišča, ki so primerna za čisto majhne otrke-tako da spoznajo sneg in se mogoče malo zapeljejo...pa da je mogoče še tisti tekoči trak in da ni treba do tja s kakšnimi sedežnicami ipd.? predvsem me zanima za SLO, lahko pa tudi bližnja smučišča v AUS in ITA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 14:35:26   
t5t6
Nam je super Kranjska Gora.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 14:36:26   
katra55
Trak imajo v Kranjski Gori.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 14:53:07   
glen
Kranjska Gora je zakonuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 16:37:28   
Ribica **
Trak je tudi v Cerknem, ampak je na vrhu. Pa mislim, da je trak po novem tudi na Trbizu, nisem pa ziher. Baby vlecnica vem da je, samo sem 80%, da je tudi trak. (odkar so preuredili, nic ne smucamo vec na tem delu smucisca).

Na Rogli pa ne vem kako je, pa sem bila lani oz. letos user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 20:54:11   
Nisaa
Tud na Pokljuki pri Jelki je kadar je sneg...

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 21:27:50   
tjašun
Na Cerknem je sicer otroški vrtec s trakom na vrhu, vendar se da priti do tja tudi z avtom.

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smučišča za otročke
12.11.2008 23:46:24   
Anonimen
trak je tudi na starem vrhu, pa da se pridt z avtom čist zravn, problem je zdj samo še sneguser posted image

(odgovor članu tjašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smučišča za otročke
19.11.2008 14:02:54   
NATAŠI
mislim da ima krvavec tudi nekaj podobnega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smučišča za otročke
19.11.2008 14:05:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

trak je tudi na starem vrhu, pa da se pridt z avtom čist zravn, problem je zdj samo še sneguser posted image


Kako, kje? Mi smo se morali z vrha po zaledenelem smučišču dol spustit. Pa ni blo videt, da bi kje spodaj se dalo z avtom zraven priti.

Drugale je na Krvavcu trak, ja, tudi na Kriški. Do tja se da z avtom.

Pa fajn je v Planici taka položna proga, samo so pa krožnički. Pa tudi  ne delajo umetnega snega, tako da obratuje samo, če je naraven. Škoda. Nam je tam prav všeč.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smučišča za otročke
22.11.2008 22:20:50   
naja74
Na Cerknem se z avtom zapelješ do objektov tik pod vrhom in 100 metrov stran je trak, ograjen z varnosotno ograjo. Vsaj letos pozimi je bilo tako.

Na Krvavcu je nekoliko krajši, pa ne na Kriški ampak 50 metrov od postaje gondolske žičnice, v kotu pri kontejnerjih Smučarske šole.

V Kranjski gori pa je noro, saj je postavljen ob promenadi, deset in deset otrok se spušča, lovijo jih starši ali tečejo z njimi. In večina je pri tem tako neobzirnih, da so mojo hči, ki se že sama spušča 3 x sesuli STARŠi in ne mali smučarji. Še dobro, da se je naučila toliko smučati, da gre za krožce. ODSVETUJEM

Tudi drugod se ponavadi kaj najde. Pri slovenj gradu je neko manjše smučišče za pikce, pa pri Trebnjem bo menda letos eno.

Srečno.




(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smučišča za otročke
24.11.2008 11:40:43   
Lenny
Na Mariborskem Pohorju je trak ob spodnji postaji žičnice in prideš z avtomobilom skoraj na smučišče.

(odgovor članu naja74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: smučišča za otročke
24.11.2008 11:42:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: naja74
Na Krvavcu je nekoliko krajši, pa ne na Kriški ampak 50 metrov od postaje gondolske žičnice, v kotu pri kontejnerjih Smučarske šole.


Pa daj prepričaj se, preden kaj napišeš.

Na Kriški je tudi in to celo bistveno daljši, pa z avtom se zraven pride, da ni treba karte za gondolo plačevat!!!!!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu naja74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: smučišča za otročke
7.12.2008 11:18:47   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: naja74
Na Krvavcu je nekoliko krajši, pa ne na Kriški ampak 50 metrov od postaje gondolske žičnice, v kotu pri kontejnerjih Smučarske šole.


Pa daj prepričaj se, preden kaj napišeš.

Na Kriški je tudi in to celo bistveno daljši, pa z avtom se zraven pride, da ni treba karte za gondolo plačevat!!!!!


naja74 mi imamo na Kriški vikend pa je zagotovo tako, kot je Mišni napisala. Trak je zastonj, gor se da pa z avtom prit. Sicer so problemi za sparkirat se, ampak načeloma je parkiranje organizirano........

No, moj je ravno danes s tamalo gor skočil, pa je rekel, da je fuuuulll snega gor user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: smučišča za otročke
7.12.2008 13:52:26   
muška
MB Pohorje pri / za Vzpenjačo, drugače pa definitivno nam, ki smo smučasrka familija najboljše FALKERT SEE avstrijska koroška! Mi hodimo tja na dopust pozimi in poleti v privat hišo, imajo pravi otroški poligon z Hajdi figuricami, tudi vsa ostala smučišča so čudovita! kapo dol tukaj! user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: smučišča za otročke
7.12.2008 15:19:38   
kaya2007
muška, koliko daleč čez mejo pa je to? ve kdo še za kakšno varjanto čez mejo, tako da je možno iti tudi samo za en dan (kot nassfeld npr.)?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: smučišča za otročke
16.12.2008 13:23:59   
muška
joj točnih KM ti ne bom znala povedat, je pa iz Celovca vožnje še kakšno slabo uro morda. Skratka Bad kleinkirhajm user posted image user posted image user posted image user posted image   je slabih 10 km pred Falkertsee-jem . Na tem falkertu pa je tudi družinski hotel Heidi z bazenom, igralnico, savno,.... ma kaj ti čem še več povedat user posted image . Aja, smučarske karte dooosti cenejše kot pti nas.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: smučišča za otročke
16.12.2008 13:34:52   
muška
http://www.falkert.at/

http://si.bergfex.com/falkert/

http://si.bergfex.com/sommer/falkert/

http://en.skihit.at/

še slike poligona:
http://outsideaway.blogspot.com/2008/02/falkert-nockberge-2522008.html 


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: smučišča za otročke
18.12.2008 11:45:36   
k1
mi smo bili ravno v nedeljo na rogli s tamalo. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: smučišča za otročke
19.12.2008 8:43:14   
fionaP
Nam je všeč Bodental (Aus), je res čisto tako otroško-družinsko smučišče.
Na Pokljuko bomo šli tudi pogledat, če je res tako fajn.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: smučišča za otročke
19.12.2008 9:06:01   
Mojca20
Joj, muška, spomini na Falkert so prekrasni. Sicer smo mi bili poleti cel teden, vse te hribčke ki ste jih presmučkali, smo mi prehodili med kravicami user posted image . Vendar moramo sprobati še pozimi. 

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: smučišča za otročke
22.12.2008 23:11:20   
muška
A letos poleti ste bili? Mi tudi! Bilo je čudovito! user posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: smučišča za otročke
28.12.2008 15:29:24   
Mojca20
ne bili smo lani poleti !

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: smučišča za otročke
29.12.2008 21:52:04   
mala zirafa
kako izgleda učenje smučanja otroka?Karto kupiš otroku, kaj potem zaradi učenja samega moraš plačat še eno odraslo karto če naprimer sploh ne greš na ostale proge, al kako gre to?Nisem s hribovuser posted image ?Tolerirajo kaj?To zimo bi se lotili ta malo naučit, ima 4,5 let.
Hvala.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: smučišča za otročke
29.12.2008 21:55:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

kako izgleda učenje smučanja otroka?Karto kupiš otroku, kaj potem zaradi učenja samega moraš plačat še eno odraslo karto če naprimer sploh ne greš na ostale proge, al kako gre to?Nisem s hribovuser posted image ?Tolerirajo kaj?To zimo bi se lotili ta malo naučit, ima 4,5 let.
Hvala.


Do 6 let ne rabijo karte. Samo mi smo vseeno raje lepo otroško kupili, saj se potem z otrokom vred čez un ruinglšpil zguziš in tudi na krožnik greš z njim. Pri nas niso komplicirali, billo pa je to na Krvavcu. Je pa tako, da kadar vstaviš otroško karto v ringlšil, zapiska. Samo toliko, d ne bi še kam drugam kot na krožnike z otrokom s tisto karto potem hodili.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?