|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   snubitev
12.4.2005 13:38:05   
bubalaja
No punce, ko imate že ravno to debato...Kako vas je zasnubil?
Ali je katera zbrala pogum in ga ona zasnubila?

LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   snubitev
12.4.2005 13:38:51   
Pupica
kako...ja kako se pa to nardi...vprašal je a n?:)

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   snubitev
12.4.2005 13:39:57   
baguSka
Midva sva gledala TV in je ravno edn v filmu eno zaprosu.. ni blo minuto k je moj že pred mano kleču na tleh in me vprašu če bi se jst tud poročila z njim. Jst pa v smeh.:zmeden:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   snubitev
12.4.2005 13:40:52   
baguSka
No pr nama je biu tud dogovor in zaenkrat je zaključek da se še ne bova.;):bravo:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   snubitev
12.4.2005 13:41:04   
CIPRESA
Tudi pri nama ni bilo kaj posebnega, sva bila skupaj že 8 let.

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.4.2005 13:42:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubalaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   snubitev
12.4.2005 13:44:40   
urši*
kira, kaj bi dala, da bi se moj kaj takega spomnu!!8)
romantika:love::rozica::love::rozica:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   snubitev
12.4.2005 13:45:52   
viv_
naja so pa enkrat spraševali kdaj bo poroka, tam enkrat leta 1999 je bilo to, pa je moj:love: rekel, da on se pa poroči samo na 21.6.

ta datum si je zmislil tako "iz lufta"...

smo šli gledat na koledar, 21.6. je bil 2003 in sva se poročila...

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   snubitev
12.4.2005 13:46:43   
babylove
Evo, točno tako sem hotela, kot je Kira doživela! On pa čisto neoriginalno :(. Samo ga nisem upala zavrnit, ker je že tretjič vprašal. Četrtič mogoče ne bi več, ziher je le ziher :)-.

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   snubitev
12.4.2005 13:48:13   
Pupica
kira in viv:bravo::bravo::bravo::bravo:
Lepo, lepo:love::love::love:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   snubitev
12.4.2005 13:48:18   
pupika
Punce danes pa res ne vem kaj vam je, najprej je bilo full novih slikic v albumu o porokah, sedaj pa še tolko tem o porokah.

Naj še jaz opišem kako je potekala snubitev pri nas.
Kljub temu, da sva bila skupaj že 12 let, sva se ravno peljala k meni domov, in je zavil na Betnavski grad, pa ga jaz bukov gledam pa sprašujem kam greva. Pa on meni, da greva pač malo pogledat, kako je lepo, ker jaz še nisem videla kako zgleda grad.Pa je blo meni malo čudno, ker je zunaj lilo kot iz škafa. Potlej me je pa še kar vodil do tistega mosta in me je zasnubil. Potem čez kakšno uro pa mi reče, joj mi je žal, da nisem šel na kolena.
Bogi revček. Bilo pa je lepo, sem dobila solzne oči.

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   snubitev
12.4.2005 13:57:03   
Čiračara
Ah meni pa je največ pomenilo, da mu je po 7 letih poznanstva še vedno drhtel glas, ko me je to vprašal. Pa njegove črne solzne očke, ki so me ponovno začarale:love::love::love:...

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   snubitev
12.4.2005 14:02:06   
borovnička
joj punce, kako mate ve romantične možeke :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

moj je pa čist antiromantik tko da si taka presenečenja in take domislice lahko kar odmislim :zmeden:

kar se pa poroke in snubitve tiče, sem pa tud jest bolj staromodna.

A se da moške kar se romantike tiče, kaj premaknit?

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   snubitev
12.4.2005 14:04:38   
Tinna
Midva sva pa lani ravno za novo leto praznovala obletnico odkar sva bla skupaj. In točno ob polnoči je pred vso klapo pokleknil in me zaprosil ter mi dal prstan...9nebesa nisem vedela al sanjam al sem tako pijana. Sem dala slikco v album, ker sem tako ponusna na mojega lubita :love::love: ....:ups:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   snubitev
12.4.2005 14:04:46   
Čiračara
Sicer pa je bilo takole: Na Valentinovo ko sem se zbudila so me papirnati srčki razsuti po tleh vodili najprej v kopalnico, kjer je na ogledalu pisalo "Dobro jutro srček", potem v kuhinjo, kjer me je čakal zajtrk,pa nazaj v spalnico, kjer je bil med mojim spodnjim perilom skrit prstanček...On je pa v kabinetu čakal na mojo reakcijo in vse to opazoval. Jaz sem pa mislila, da je v službi:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   snubitev
12.4.2005 14:04:56   
smrček
isto kot pri kiri, sam da se je moj pet ket kasnej spomnu, torej minulo silvestrovo.
Poroka bo pa drugo leto, ker se meni zdi Gašper še premajhen.

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   snubitev
12.4.2005 14:08:08   
Tinna
O smrček naša dva :love: pa sta naju na isti dan za roko zaprosili. :bravo:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   snubitev
12.4.2005 14:08:25   
urši*
9nebesa js se topim , ko berem9nebesa

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   snubitev
12.4.2005 14:11:54   
dadica
Pri nama je bilo čist po dogovoru,sem bila malo razočarana,je pa zato na poroki pokazal kaj čuti in me prijetno presenetil:love::love:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   snubitev
12.4.2005 14:28:57   
Anonimen
Mene je moj odpeljal v Mestni park k tretjemu ribniku v gozdu. Posedel me je na klopco in me ves čas spraševal, kaj je na tistem hribu nad nama, češ da še nikoli tam ni bil. Pa sem dala idejo, naj greva gledat. Ko sva se povzpela malo višje, je ostal za mano in glih sem se htela obrnit ter ga vprašat, če je z njim vse vredu, pa ga zagledam na kolenih, on pa mi s tresočimi rokami kaže škatlico in v njej prstan. Potem me je vprašal, če bi se oženla z mano. Jaz pa v jok in sem kar trikrat rekla: "JA, JA, JA!!!" To je bilo, ko sva bila skupaj šele eno leto, poročila pa se bova letos, po petih letih zaroke. Prej ni bilo možnosti za skupno stanovanje, pa doštudirat sva morala...

(odgovor članu bubalaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   snubitev
12.4.2005 14:29:07   
Anonimen
Midva sva bila pa na dopustu v Dubrovniku in sva hodila po obzidju in ko sva bila na najvišji točki obzidja me je vprašal, če se bom z njim poročila.

(odgovor članu bubalaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   snubitev
12.4.2005 14:34:10   
Dadi
Ja moj je pa rihtal dopust, da bi šla v Grčijo. No jaz sem imela tečaj srfanja in sem šla za en teden v Italijo. ko me je prišel iskat mi je pomahal s kuverto in rekel da je rezerviral počitnice na Malti. In sva šla.....Tam na malti en tretji dan..oz. večer me pelje v neko gostilnico. Se spomnem še tak kavbojski stil je imela in sva jedla se ne spomnem kaj že...ob vinčku ki sva ga na koncu spila me je pa vprašal in pred mene postavu prstan....sem bla tolk šokirana...da se sploh ne spomnim kaj sem rekla....sigurno pritrdilno.....no in tisto noč je bila spočeta Klara.:ups:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   snubitev
12.4.2005 14:34:21   
Anonimen
Še samo to bi dodala - čeprav je imel tisti mesec na računu kot študent samo še 5000 tolarjev in je moral s tem preživet še naslednjih 5 dni, je vseeno vzel denar in mi kupil prstan. Pa točno takšnega, kot sem si jaz želela, ker nimam rada velikega nakita. Prstan je tanek in lahek, ampak zame nekaj posebnega.

(odgovor članu bubalaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   snubitev
12.4.2005 14:38:56   
pravljica
tudi midva sva se kar zmenila 8)

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   snubitev
12.4.2005 18:59:26   
Pia73
Saj ne morem verjeti! alja tudi mene je moj zaprosil na obzidju okoli Dubrovnika,...

Bilo je tako romantično in simpatično, da se mi še zdaj smeji, ko pomislim na vse to. Najbolj pa me je presenetilo, da je imel v žepu prstan, ki ga je ne boste verjele, izbral skupaj z mojim očetom. Torej je vsa moja družina vedela, da se bom z Dubrovnika vrnila kot zaročenka, meni pa se sanjalo ni,....

To je storil na najino 8. obletnico, poroka je sledila čez dobro leto. In to je bil čas, ko sva se na novo zaljubila. To je bil eden najlepših dni v mojem življenju. Nato je sledilo potovanje na Bali,...... :love::love::love::love::love:

(odgovor članu bubalaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?