|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sol umag ali valamar crystal poreč
4.9.2009 21:49:08   
pikapoka0608
Pozdravljeni,

ne moremo se odločiti med Sol Umag in Valamar Crystal v Poreču. Gremo z 15 mesečnikom, iščemo pa hotel, ki ima v okolici otroška igrala, sprehajalne poti (po možnosti naj peljejo do mesteca, kjer bi se še malo pocrkljali in posladkaliuser posted image ), notranje bazene (če bo slučajno slabo vreme).  
Tisti, ki ste že bili v teh hotelih, mi prosim pomagajate z vašimi mnenji.

LP vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
5.9.2009 22:15:29   
Flora2
Jaz bi bila tudi vesela odgovora na to vprašanje, hkrati pa me zanima še za apartmaje Sol Stella Maris, kakšne izkušnje imate?

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
5.9.2009 22:19:44   
rija
valamarja sicer ne poznam, gremo pa v ponedeljek v Sol Umaguser posted image

meni je ta hotel super.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
6.9.2009 8:24:05   
nbiba
Bila 2x v Sol Umag in nam je bil zelo všeč. Notranji bazen, zunanji bazen, čisto, predvsem pa dobra in veliko hrane. Je dokaj blizu mesta, mi smo ponavadi se v eno smer peljali z vlakcem, nazaj pa šli peš. Ogromno ljudi se v mesto in nazaj vozi z kolesom, rolerji...,primerno za voziček, ker je skoz betonska ali asvaltirana pot.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
6.9.2009 10:38:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

Bila 2x v Sol Umag in nam je bil zelo všeč. Notranji bazen, zunanji bazen, čisto, predvsem pa dobra in veliko hrane. Je dokaj blizu mesta, mi smo ponavadi se v eno smer peljali z vlakcem, nazaj pa šli peš. Ogromno ljudi se v mesto in nazaj vozi z kolesom, rolerji...,primerno za voziček, ker je skoz betonska ali asvaltirana pot.

Podpis!!

(odgovor članu nbiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
6.9.2009 15:24:44   
pikapoka0608
hvalauser posted image

tudi smo se sedaj odločili bolj za umag. a mi lahko še poveste, če je kje v bližini hotela sol umag kakšen zalivček s kamenčki ali mivko za našega škratka.

še enkrat hvala vsem in se vidimo v umaguuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
6.9.2009 16:13:55   
rija
ja, od sol umaga proti katoru je en fajn zalivček s kamenčki.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
6.9.2009 17:29:08   
nbiba
pri hotelu Sol Umag je plaža z mivko v vodi. Kako je za majhne otroke ne vem, ker imam že velikega otrok (mladostika), vendar vem da kar nekaj časa hodiš po tisti mivki, da lahko zaplavaš.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
9.9.2009 9:27:50   
saraja
Pozdravljeni,

tudi mi iščemo eno destinacijo za par dni in sem dobila kar dobro idejo tu. Kje pa lahko to rezerviraš in koliko je cena?

Hvala in Lp

Saraja

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
9.9.2009 16:07:13   
nbiba
Rezerviraš lahko direkt ali na turistični agenciji. Poglej na internetnih straneh agencij, pa direkt in boš videla koliko ima kdo ceno. Najde se tudi kakšna akcija. Ali pa pošlji povpraševanje in dobiš odgovor...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
10.9.2009 18:08:47   
Anonimen
iščemo pa hotel, ki ima v okolici otroška igrala, sprehajalne poti (po možnosti naj peljejo do mesteca, kjer bi se še malo pocrkljali in posladkaliuser posted image ), notranje bazene (če bo slučajno slabo vreme).  


Sol Umag ima vse, kar isces. Nasploh so igrala v Umagu na vsakih 100 metrov ob sprehajalni poti.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 10.9.2009 18:09:07 >

(odgovor članu pikapoka0608)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
18.9.2009 8:40:40   
rija
mi smo bili prejšnji teden v Sol umagu in je bilo krasnouser posted image  malo stran super peščena plažica za malčke, tako plitvo, da je res super....sprehajanje itak krasno....pa res velike sobe....prijazno osebje....priporočam

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
21.9.2009 21:49:38   
pikapoka0608
Smo se vrnili iz Sol Umaga in smo bili razočarani. Verjetno je k temu pripomoglo tudi dejstvo, da so nas najprej 4 dni razvajali v Sol Coral-u, potem pa smo bili še 3 dni v Sol Umagu. Hrana je bila katastrofalna (občutek smo imeli, da so jo prilagodili nemškim penzionistom, ker so bile za zajtrk npr. krvavice, za večerjo pa meso v najrazličnejših omakah, da ne omenim, da so bile sladice velike samo 1x1 cm, še celo muffine so razrezali na polovičke), sobe je tudi že načel čas, se pa strinjam, da je osebje prijazno. Hotel si nikakor ne služi 4*, maksimalno 3*. V laguni je ful luštno za male škratke, sploh septembra ko ni gužve. Igral je sicer res kar nekaj ob poti, vendar so slabo vzdrževana, poleg tega pa je po tleh samo terarossa (in ne gumijasta podlaga ali kamenčki), v kateri so bile dan po dežju seveda luže.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
21.9.2009 21:53:04   
rija
no, krvavice mirno preskočišuser posted image user posted image user posted image  saj je vsega ostalega več kot dovolj....meni je bilo tudi čudno, da so meli pomfrit za zajtrk...pa naj jim bouser posted image  
mafini pa so bili pri nas celi.....:)

kako pa je v Coralu? sem ga gledala že lani, ko so ga še obnavljali?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
21.9.2009 21:54:33   
Anonimen
Coral je krasen, ampak meni so sobe majhne in tudi hrana si ne zasluzi petih zvezdic.
Ocitno so hoteli narejeni na spansko dimenzijo zvezd, ki so tukaj samo zvezdice...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
21.9.2009 22:02:15   
rija
a so veliko manjše od sol umaga?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
22.9.2009 7:21:13   
nbiba
čudno, ko sva bila midva v Coralu za prvi maj nama pa je bila hrana zelo všeč. Pa moram rečt, da sva gosta, ki pričakujeta  nekoliko več. Veliko hrane na izbiro, okusno, vse so dosledno nosili iz kuhinje še predno je česa zmanjkalo, šlihtali...
Res je, da niso sobe pretirano velike, je pa še kar sprejemljivo. Meni edino ni preveč všeč notranjost hotela. Notranji bazen se mi je pa tudi dopadel, ker je notri zelo toplo in te ne zebe ko prideš ven iz vode.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
22.9.2009 19:52:00   
Anonimen
čudno, ko sva bila midva v Coralu za prvi maj nama pa je bila hrana zelo všeč. Pa moram rečt, da sva gosta, ki pričakujeta  nekoliko več. Veliko hrane na izbiro, okusno, vse so dosledno nosili iz kuhinje še predno je česa zmanjkalo, šlihtali...


Kako so pricakovanja razlicna user posted image .
Meni je hrana tudi ok, ce bi bil to hotel s stirimi zvezdicami. Ampak za pet pricakujem vec prefinjenosti, tudi pri hrani. Skratka, s hrano ni nic narobe, manjka pa ji, za moj okus, tisto nekaj do pet.

(odgovor članu nbiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
22.9.2009 20:19:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka0608

Smo se vrnili iz Sol Umaga in smo bili razočarani.


škoda, res user posted image


Ko sem začela brat temo, sem želela napisat še eno opcijo - hotel Laguna v Novigradu. Mi smo bili lani maja v Sol Umag, letos maja pa v Laguni. In mi je bilo tukaj celo bolj všeč, pot ob morju do mesta je super, igrala fantastična.
Čisto direktne primerjave sicer nimam, ker smo bili v Umagu prav za 1. maj, v Laguni pa en teden kasneje in je bilo manj živahno.

Notranji bazen je bil v Laguni bolj topel, v Umagu smo se samo 1x kopali, ker nam je bilo enostavno premrzlo.


Pa še eno "finto" smo ugotovili - v Laguni so sobe brez balkona precej večje in super razporejene. Tisti minimalni balkoni itak niso nič vredni.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pikapoka0608)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sol umag ali valamar crystal poreč
22.9.2009 21:10:31   
pikapoka0608
V Sol Coralu je bila hrana bistveno boljša kot v Sol Umagu, sem pa tudi v SC sicer pogrešala malo več izbire pri zajtrku in večerji, in se strinjam, da si ne zaslužijo 5*(največ 4 in pol*). Razlika med obema je naprimer več kot očitna pri sokovih (v SU so imeli le sladko vodo ala pomarančni malinovc, v SC pa sokove), pri sadju (kiviji, ananas, lubenice, melone, graipfruti, v SU pa samo zelene nezrele melone), sladicah (SC celi kosi čokoladnih tortuser posted image , čokoladni mousse, bananine rezine,...mljask, v SU pa si dobil smetanaste sladice dobesedno velike 1x1cm in polovične muffine), testeninah (v SU so imeli brokolijevo polivko za testenineuser posted image , v SC pa testenine s tartufi, morskimi sadeži),ribah...

Mi smo bili za 1. maja v Maestralu v Novigradu (4*) in je imel bistveno boljšo hrano kot Sol Umag, sobe so sicer nekoliko manjše (predvsem balkon), nam je bila pa tudi bolj všeč sama okolica npr. otroško igrišče pred hotelom, ki je tlakovano z umetno maso in tudi igrala so bila bolj ohranjena, pa tudi sprehajalna pot do mesta, v katerem se vsaj kaj dogaja, je boljša.

Ne me narobe razumet, da je v Sol Umagu vse slabo, je pa vsekakor precenjen tako po številu zvezdic kot cenovno (prejšni teden, ki je bil že posezona, je prišla dvoposteljna soba na dan 100EUR), s čimer so bila seveda povezana tudi naša pričakovanja glede same ponudbe, ki pa se na žalost niso uresničila, zato v ta hotel ne bomo več šli.

< Sporočilo je popravil pikapoka0608 -- 22.9.2009 21:13:43 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?