|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:06:31   
sonchek
Mogoče se vam bo zdelo čudno vprašanje, ampak glede na to da kokr solariji ne vplivajo na zdravje, bi rada vprašala kako bi vplivalo to v nosečnosti?
Namreč zadeva je taka, mene konstantno zebe in ponavadi sem šla v solarij za kratek čas, da sem se dobro pregrela in po njem sem bila vedno dobre volje in polna energije...pa še 10 minut imam zase...user posted image user posted image


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:19:45   
lelaval
Jaz ti ne bi priporočala. Sama tudi nisem šla, sem pa se nastavljala sončnim žarkom.
Mene tudi rado zebe, ampak v nosečnosti pa mi je bilo tako vroče, da semi je mešalo.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:24:37   
total
Solarij med nosečnostjo odsvetujejo,je nevarno.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:26:35   
livia
Vsi odsvetujejo. Jaz sem nehala hodit takoj, ko sem zveela, da sem noseča.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:27:22   
mammy26
Prijateljica ima svoj kozmetični salon ter je med nosečnostjo uporabljala solarij, a si je zakrila trebušček. Z sinekom je vse ok.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:32:13   
Barbs
Mislim....nekatere kar povprek pišejo.... res me zanima, kateri VSI odsvetujejo???!user posted image

Jaz sem konkretno vprašala pred odhodom na dopust v toplice mojega G , dr. Pušenjaka, njegov odgovor je bil dobesedno tak : " Solarij nikakor  ne more škoditi plodu , razmisli samo, kako dolgoročno vpliva na tvojo kožo" ...

Torej VSI ga očitno ne odsvetujejo...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:34:32   
total
Barbs,vsaka ve za sebe,če ti je tako rekle dr. potem je najbrž tako,jaz vem za sebe in kako sem slišala.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 15:50:30   
Barbs
Ja, vsak ve za sebe. Res je. Včasih me malo zmoti le to, da nekdo nekaj nekje napol sliši, potem pa pravi, da tako VSI pravijo/govorijo...Popolnoma enak sistem je pri kopanju v toplicah. Plavanje je celo priporočljivo, nobenih nožničnih tamponov al kakšnega vraga ni treba, pa nekatere trdijo, da v bazenu dobiš glivice in naj se ne hodi. Seveda ne pomeni, da jih ne moreš dobiti, ampak imaš ravno toliko šans kot kadar nisi noseč...
Pri solariju je enako. Nekatere so bolj občutljive, imamo različne kože ipd... Nekdo bo lahko zaradi solarija dolgoročno fasal kožnega raka, drugega se še dotakne ne... Je pa res, da ni fajn občutek, če si noseča, početi karkoli takšnega, zaradi česar bi te lahko skrbelo, kako bo z otrokom. Če se v solariju kljub temu, da ti je zdravnik rekel, da plodu ne more škoditi, ne počutiš "sigurno", potem jasno, da ne greš. Jaz npr. nisem šla.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 17:48:08   
Cikica
NE,v solarij ne hodi če si noseča.Saj tudi v dolariju piše da nosečnicam ne priporočajo,tudi jaz nisem odila ko sem bila noseča.

lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 19:19:54   
pikica123
Jst ti odsvetujem solarij. Res nebi tvegala. Mami moja ma tud doma solarij pa ga v nosečnosti res nisem nikol uporabljala, čeprov ga mam pred nosom,ker v isti hiši živimo.
Rajš se pejdi na kašn kamin za kratek čas mal pogret.
Lp

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 19:35:17   
KMALU
odsvetujem...
raje se pogrej pred pecko ali pa se nastavi soncku..- itak bo kmalu topleje..

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: solarij v nosečnosti
2.2.2006 19:51:49   
MarijaPo
jaz tudi ne bi sla, se posebi ne, ker vem, da koza tud ni cist UV proof, tko da gre vseeno malo skozi, sicer zelo malo, ampak gre, se manj pride sicer do otroka, ker je maternica le debela svojih 2 al kok ze cm.
Ne vem, men so ti solariji cist mem zarad raka.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: solarij v nosečnosti
3.2.2006 12:05:12   
eya
Še posebej pa ni fajn, da se "pregrevaš" v solariju v prvih treh mesecih nosečnosti, ko se otročku še razvija živčevje!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: solarij v nosečnosti
4.2.2006 15:33:29   
stuhica
jest mislim da bo za solarij še dost časa tud potem! Odločitev je pač tvoja, eni pravjo tko drugi drghač smaa se odloč mislim pa da je več takih ki to zadevo odsvetujejo kot priporočajo!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: solarij v nosečnosti
6.2.2006 9:19:51   
sonchek
Ok..hvala bejbe...
Sam, ni mi jasno ko nekateri govorijo kok jim je vroče v nosečnosti...mene pa isto zebe kot prej...haha.. ledene noge in roke...pa sej bo...morm rečt lubiju, da me mal bol pogreje...hehe user posted image
...pa srečno...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?