|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:06:39   
Sandrin
Glede na to, da je v Lj porodnišnici katastrofa s spalnimi srajcami, me zanima, če jih lahko prinesem od doma? pred leti vem, da so bili zelo proti temu. Se je zdaj kaj spremenilo??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:11:29   
emaa
Kako misliš katastrofa glede oblike, ko sem bila jaz jih je bilo na zalogi dovolj, zdaj pa vprašanje, ko je toliko porodnic. Je kaka punca imela tudi svojo, ampak jaz je ne bi, vzemi pa le, za vsak slučaj. 

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:14:58   
Sandrin
Ko sem bila pred štirimi leti v porodnišnici jih je non stop primanjkovalo, no, pa tudi meni so tiste srajce par št. prevelike

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:15:29   
piščanc
men je bila pa tista čist kul. popolnoma dovolj za moje potrebe. jošk je bil takoj zuni. a te moti videz al kaj? ker ne vem, komu rabiš bit lepa, saj si itak najlepša, ker si mama

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:15:34   
špelin@
Pred dobrima dvema letoma in pol je bila s spalnimi srajcami res kriza user posted image  Marsikatera je vsa okrvavljena hodila naokoli, ker jih ni bilo za preobleč user posted image  Enako na tesno je bilo z oblačilci za dojenčke - so še prosili, naj uporabljamo svoja. Na srečo je imela moja cimra protekcijo (beri: babica - njena sorodnica) in je na "šverc" dobila po par srajc dnevno, ki jih je delila tudi z mano user posted image  Drugače bi pa jaz pač prosila moža, naj mi kakšno prinese od doma. Kolikor sem videla reakcije osebja, jim čisto dol visi, kakšno srajco imaš: njihovo, krvavo ali svojo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:17:21   
Spark
Ne vem. Vem pa da sem videla dve v nasprotni sobi-skozi okno, ki sta bile v trenerki.
Drugače meni je bila tista spalna srajca tudi obupna. Samo kaj čmo, mi je bilo lažje imeti tisto spalno srajco tistih par dni, kot pa da bi nosila svoje stvari.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:18:16   
lemavrica
Mislim da imaš lahko svojo, naj bo le taka da jo lahko hitro odpneš za dojenje. Po moje so te srajce živa katastrofa, nepraktične za dojenje in plezanje v posteljo, sploh z infuzijo v roki je to prava umetnost, da o obračanju ne govorim.
Ne da rabiš bit lepa ampak paše pa tud ne da ko en žaku krompirja, že tko si ves zatečen pol pa še ta neugledna halja, brrrrrrrrr

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 15:42:17   
lali82
jaz sem imela sabo svojo spalno srajčko, ampak sem bila potem kar v tistih njihovih...se mi zdi da sem jih tako hitro napacala (s krvjo, lanolinom, mlekom...) da je bila tista ena boga moja spalna srajčka čisto odveč. Je pa res da  nisem občutila tega da bi jih bilo premalo - so mi jih ves čas nosili za preoblečt.

So pa res grde user posted image user posted image  in seveda imaš lahko svoja oblačila sabo - ne vem zakaj bi to koga motilo.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 17:26:15   
Naja30
Te njihove so za prve dneve, ko ful krvaviš in si še cela zmatrana, prav fajne. Najbolj komot, nobene take nimam doma. Seveda če jih primanjkuje, si vzemi kakšno s seboj. Če bo maja, ko grem jaz rodit, še tak naval, si jo bom tudi jaz vzela, ker bo sigurno primanjkovalo.

(odgovor članu lali82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 17:34:39   
gagy85
jst sm bla dva tedna nazaj in so jih meli dovolj,.. po dve na dan dobis, pomojm ce rabis vec tudi dobis.. niso lepe,.. so prevelike, ampak itak so za tam dobre,.. sicr jst nism tok krvavela da bi mi slo kj cez, sam skoda sp. srajce za tistih par dni tm..

_____________________________

http://gagy.moj-album.com/

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 17:56:15   
jakoLUlana
kaksna vprasanja so to? mene ko sem sla rodit ni niti malo zanimalo v kaksno spalno srajco me bodo dali user posted image user posted image

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 19:01:09   
Sandrin
itak da me zanima, k ne mislim met spet srajco čist pomazano s krvjo in okol hodit, meni je to tako zoprn občutek... ni ravno fajn ko pridejo obiski, ti pa tk umazan, prešvican, pa tudi iz higienskih razlogov ni ravno najlepše

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.1.2008 19:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
11.1.2008 19:15:32   
san
jaz sem tudi fajn krvavela, pa sem imela srečo in dobila za preolečt - sicer je bila baje kriza, ker jih je primanjkovalo, ampak sem bla res tolk zapacana s krvjo, da so se me usmilile. mogoče mej res kakšno za rezervo s sabo, sam po moje je ena na žalost kar premalo.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 9:41:53   
TinaUros
Uporabljaj njihove srajce, svojo pa imej za rezervo, če jih bo njim zmanjkalo.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 15:23:26   
Kaštrun
ene pa res znate zakomplicirat. nihče te ne more prisilit, da ne bi smela imeti svoje srajce (sploh če jih imaš doma dovolj za 3 dni pa 3x na dan za preoblečt) če ti je njihova grda , neudobna oz. blabla... je pa res, da če rečeš npr. "prosim, če mi lahko prinesete novo srajco, ker je ta umazana", grem glavo stavt, da ti nihče ne bo rekel "ne". meni so jo prinesli tudi 3x če sem prosila. pa une mrežaste hlačke tudi (ki so prej krvave kot srajca in jih večkrat zamenjaš).

drugače se pa podpišem pod tole:
kaksna vprasanja so to? mene ko sem sla rodit ni niti malo zanimalo v kaksno spalno srajco me bodo dali user posted image user posted image



_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 16:05:28   
Putka
V bolnišnicah imajo higienske standarde, zato ne dovolijo zunanjih oblek. A bi vaše spalne srajče zdržale kuhanje in sterilizacijo, kot jo bolnišnična oblačila? S tem, ko dobite njihova oblačila zagotovijo, da so oblačila res ustrezno čista. V tem je fora.

In res niso zelo lepe tiste zelene halje, so pa izredno praktične. Sploh za dojenje, pa po cr na primer, nič ne tišči, enostavno za wc in preoblečt..

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 18:23:16   
jakoLUlana
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

itak da me zanima, k ne mislim met spet srajco čist pomazano s krvjo in okol hodit, meni je to tako zoprn občutek... ni ravno fajn ko pridejo obiski, ti pa tk umazan, prešvican, pa tudi iz higienskih razlogov ni ravno najlepše


poglej, v Lj porodnisnici sem dobila vse kar sem hotela, le to sem morala reci:
"Sestra lahko dobim novo spalno srajco, ker je ta premocena, prosim" in rekla je: "seveda"...

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 18:27:57   
Anonimen
V Kranju so pred 6 leti v materinski šoli rekli, da imamo lahko svoje. Če to kaj pomaga.user posted image

(odgovor članu jakoLUlana)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 19:29:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: NinaF
je pa res, da če rečeš npr. "prosim, če mi lahko prinesete novo srajco, ker je ta umazana", grem glavo stavt, da ti nihče ne bo rekel "ne".


Se strinjam z vsem ostalim, kar si napisala user posted image , komentirala bom le zgoraj citirano.
 
Ko sem junija 2005 dan po porodu dopoldne prosila za novo sp. srajco, ker je bila moja krvava, sem dobila odgovor: "Žal nimamo čisto nobene več, prosim, če nekako počakate do jutri." Zato raje ne stavi glave user posted image  No, na srečo je cimri potem njena sorodnica zvečer prinesla srajco iz porodnega bloka in jo je dala meni user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 20:22:58   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: NinaF
je pa res, da če rečeš npr. "prosim, če mi lahko prinesete novo srajco, ker je ta umazana", grem glavo stavt, da ti nihče ne bo rekel "ne".


Se strinjam z vsem ostalim, kar si napisala user posted image , komentirala bom le zgoraj citirano.
 
Ko sem junija 2005 dan po porodu dopoldne prosila za novo sp. srajco, ker je bila moja krvava, sem dobila odgovor: "Žal nimamo čisto nobene več, prosim, če nekako počakate do jutri." Zato raje ne stavi glave user posted image  No, na srečo je cimri potem njena sorodnica zvečer prinesla srajco iz porodnega bloka in jo je dala meni user posted image


ja ok. ampak a ti je rekla "ne"?! itak pa ni ona kriva če zmanjka spalnih srajc. bom rekla, da je bil to izredni primer user posted image  user posted image  drugače pa res dobiš "kar želiš" (od sanitetnega materiala mislim), samo reči je treba lepo, pa bodo dali (bom napisala) če bodo le imeli user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 21:13:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: NinaF
je pa res, da če rečeš npr. "prosim, če mi lahko prinesete novo srajco, ker je ta umazana", grem glavo stavt, da ti nihče ne bo rekel "ne".


Se strinjam z vsem ostalim, kar si napisala user posted image , komentirala bom le zgoraj citirano.
 
Ko sem junija 2005 dan po porodu dopoldne prosila za novo sp. srajco, ker je bila moja krvava, sem dobila odgovor: "Žal nimamo čisto nobene več, prosim, če nekako počakate do jutri." Zato raje ne stavi glave user posted image  No, na srečo je cimri potem njena sorodnica zvečer prinesla srajco iz porodnega bloka in jo je dala meni user posted image

ja ok. ampak a ti je rekla "ne"?!


No, no, ustavi konje user posted image user posted image  Ej, zagotovo mi ni rekla "ja". Itak bi dali, če bi imeli (razen "skritih" zalog za VIP user posted image ) - poanta mojega pisanja je v tem, da včasih teh zadev primanjkuje in se je treba mogoče znajti tudi po svoje in na svoje. Beri: s svojo sp. srajco, če drugega ni.

In nikjer nisem niti omenila, da bi bila med. sestra kriva za primanjkovanje srajc.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
12.1.2008 21:53:05   
mala zelena
Po moje imaš komot svojo - presodi le, če se ti splača (zaradi pranja)

ko sem bila v porodnišnici srajc sicer ni primanjkovalo, ampak meni so bile strašno prevroče - sploh za ponoči, tako da sem zadnje dni (tam sem bila 10 dni) spala v moževih mikicah in svojih razvlečenih poletnih majčkah, pa še to je bilo vse premočeno. Majčke sem potem kar pod pipo splakinila in posušila na radiatorju, pa se nihče v porodnišnici ni pritoževali - so le rekli, da sem se lepo udomačila user posted image Edini problem je, ker ne pokrijejo riti v celoti Tako, da sem za čez dan potem med obiski nosila še spodnji del pižame.

Tako, da bom tokrat spet vzela s seboj majčke, če mi bo v srajcah tudi tokrat tako neznosno vroče.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
13.1.2008 0:07:32   
tweetek
Jaz sem prebrala v eni bukli tale nasvet (pa prevajalec je dal pod opombo da je poklical v porodnišnico in so rekli da so to sme); vzemi s sabo kake stare moževe srajce ozr polo T shirte, ki se spredaj odpirajo. Moj je tok velik (in širok) da mi njegova srajca do kolen pride pa še spredaj se odpirajo. Poleg tega je popolnoma vseeno če jih zapacaš, jih lahko magar stran vržeš.

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spalne srajce v lj porodnišnici
14.1.2008 15:02:17   
ursalara
Lahko imas svojo spalno srajco oz si oblečena v svoja oblačila

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?