|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sparkasse
30.5.2009 18:06:53   
2.2.
kako ate zadovoljni z to  banko? imamo se namen preusmerit k njim pa nisem najbolj ziher.Zakaj-nevemuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sparkasse
30.5.2009 18:58:19   
Lunka
Jaz sem zadovoljnauser posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sparkasse
30.5.2009 19:01:17   
Taddy78
Mojemu je ful žal da je šel tja, je pa res da je edino pri njih dobil en konkreten kredit, ki ga ne bi dobil pri nobeni drugi banki.
Je pa tako, da ti že skorajda zaračunajo že to, da stopiš v njihovo banko (računajo polog na banki, imajo visoko  provizijo za plačevanje preko neta, provizija na bankomatu...)

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sparkasse
30.5.2009 19:33:00   
Lunka
sparkasse nima provizije pri plačevanju preko neta 100% preverjeno, ker plačujem položnice vsak mesec, tudi provizije na bankomatu ni.
Npr. a banka kjer je moj mož komitent to vse zaračuna.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sparkasse
30.5.2009 19:34:03   
2.2.
če greš na bankomat ti tudi zaračunajo?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sparkasse
30.5.2009 19:34:52   
anetka
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


Je pa tako, da ti že skorajda zaračunajo že to, da stopiš v njihovo banko (računajo polog na banki, imajo visoko  provizijo za plačevanje preko neta, provizija na bankomatu...)


No to pa ni res. Nobene provizije za plačevanje položnic, nikjer ni provizije na nobenem bankomatu, pologi se ne plačajo, tako da..
Jaz sem zelo zadovoljna z njo in je ne bi menjala..

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sparkasse
30.5.2009 19:35:13   
anetka
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

če greš na bankomat ti tudi zaračunajo?


Ne

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sparkasse
30.5.2009 19:41:50   
Lunka
IZVIRNO SPOROČILO: anetka

IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

če greš na bankomat ti tudi zaračunajo?


Ne


ne

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sparkasse
30.5.2009 20:38:35   
2.2.
no potem bo verjetno kar padla odločitev

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sparkasse
30.5.2009 20:43:51   
Taddy78
No,no...pri pologu 500evrov so zaračunali 1.5evrov...bom poiskala en izpisek, pa še nadaljujem user posted image  

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sparkasse
2.6.2009 20:15:23   
ThinkPink
Jaz sem na Sparkasse, pa sem zaenkrat zelo zadovoljna. Provizije za dvig ne zaračunavajo, za pologe nisem ziher. Kredite imajo baje ok. Meni je fajn predvsem zato, ker prideš na šalter in si takoj na vrsti, ker ni gužve. Kadarkoli sem prišla na NLB ali NKMB sem za vsako stvar čakala kot nora.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sparkasse
2.6.2009 22:36:38   
takotako
Jaz sem tudi zelo zadnovoljna predvsem zaradi plačevanja položnic brez provizije.

Me pa neki zanima sem poskusla rpek neta zvišat limit si oz.sem oddala prošnjo pa nisem nič dobila niti odgovora. A to pač pomeni da ga ne morem dobiti ali moram se do njih zapeljat?

Drugače sem pa ful zadovoljna ker sem bla prej pri NLB ki pa so  prvič počasni, za šalterjem niiiič ne vejo...pa še za čakat je vedno.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sparkasse
3.6.2009 19:50:29   
Kiya
Jaz sem zelo zadovoljna z Sparkasse, sem prešla k njim ko so druge banke uvedle provizije za dvig na bankomatih.
Sem tudi uporabnica NetStika in imam tako vedno vpogled na stanje debetne kartice in MasterCarda.

Edino ena pomanjkljivost sem opazila, poslovalnico imajo trenutno le v Šiški user posted image , tako da če se le da
urejam stvari po pošti/telefonu itd.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sparkasse
3.6.2009 19:54:36   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: anetka

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


Je pa tako, da ti že skorajda zaračunajo že to, da stopiš v njihovo banko (računajo polog na banki, imajo visoko  provizijo za plačevanje preko neta, provizija na bankomatu...)


No to pa ni res. Nobene provizije za plačevanje položnic, nikjer ni provizije na nobenem bankomatu, pologi se ne plačajo, tako da..
Jaz sem zelo zadovoljna z njo in je ne bi menjala..


enako. ne plačujem nič za dvig na bankomatih, tudi prek neta je plačilo položnic brezplačno.

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sparkasse
4.6.2009 9:11:12   
2.2.
to tudi mene moti ker se bom morala 45km vozit do te banke. sicwer pa jaz mislim no vsaj do zudaj sem zelo malo potrebovala osebni obisk na banjič. tako da......user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sparkasse
4.6.2009 12:17:49   
5ra_28
Tudi jaz sem bila na sparkasse, ni provizije na NOBENEM BANKOMATU PO EU, in niti centa provizije pri plačevanju položnic preko net stika (spleta). Je pa res da je cena za mesečno vodenje računa prbližno 1 eur več kot pa sem imela na prejšnji banki, tako da brez skrbi..vse dobijo not. Z mojim sva šla iz banke le zato, (na Unicredit), ker sva jemala stanovanjski kredit v višku finančne krize in nama niso dali 100% financiranje, kot sva imela pred krizo izračune. Pač niso smeli dati. 

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sparkasse
7.6.2009 8:26:02   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

kako ate zadovoljni z to  banko? imamo se namen preusmerit k njim pa nisem najbolj ziher.Zakaj-nevemuser posted image .



jaz sem zelo zadovoljna..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sparkasse
10.6.2009 20:54:54   
Nika v službi
Prešla z NLB na Sparkasse. Izredno zadovoljna, pa imam kar nekaj izkušenj z bankami, saj sem bila (preko moža) na Unicredit (oz. prej BankAustria) ter na SKB.

Vodenje (imam Zlati udobni račun) je okoli 6€, notri je všteto praktično vse:
  • zlata bančna kartica BA Maestro (brezplačna članarina!)
  • limit, lahko tudi do petkratnika osebnega dohodka,
  • brezplačno podaljšanje in odobritev limita,
  • brez provizije za uporabo elektronske banke Net.Stik,
  • brezplačno plačavenje posebnih položnic (PP02), plačilnih nalogov (BN02) ter internih plačil prek elektronske banke Net.Stik,
  • brezplačna otvoritev direktnih bremenitev in trajnih nalogov,
  • brezplačno izvajanje direktnih bremenitev,
  • vodenje računa v več valutah,
  • brezplačno osebno svetovanje,
  • brezplačne dvige na vseh bankomatih po Sloveniji in Evroobmočj

    Kar se mene tiče, lahko samo priporočam. Pa še eno zame pomembno prednost ima - lokacija je v neposredni bližini moje službe + imajo parkirišče za stranke, vstop z BA kartico.


    _____________________________

    ..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
    F. Lainšček

    (odgovor članu arabela*)
  • Neposredna povezava do sporočila: 18
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
    Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
    Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
    Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
    Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
    Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
    photo
    Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?