|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet dohodnina
29.5.2008 8:47:03   
lelaval
Kot lačen pes na kost čakam na to dohodnino user posted image , pa je ni. Vida mi je obljubljala datume, ko so bile odpremljene naslednje pošiljke, danes pa dobim odgovor:

Informativni izračun dohodnine za leto 2007 za davčno številko  ni bil sestavljen. Če ste imeli v letu 2007 obdavčljive dohodke višje od 2800 evrov, oziroma ste poleg pokojnine, od katere ni bila odtegnjena ali plačana akontacija dohodnine (pri akontaciji tudi niste uveljavljali posebne olajšave za vzdrževane družinske člane), dosegli dohodke, ki presegajo 80 evrov, morate vložiti napoved za odmero dohodnine do 30. 6. 2008.


tako, da grem zdaj preverjat svoje dohodke za lansko leto, pol pa do konca junija lahko sama vlagam - presneta država - nič se ne potrudijo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 8:51:27   
snorlax
Tako sranje, kot je letos s to dohodnino...user posted image user posted image user posted image

Nama so enga otroka enostavno izbrisali, čeprav sva do konca januarja oddala tisti obrazec in navedla podatke za oba. In zdaj bova čakala na denar do zime. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 9:17:06   
lelaval
Nama so enga otroka enostavno izbrisali, čeprav sva do konca januarja oddala tisti obrazec in navedla podatke za oba. In zdaj bova čakala na denar do zime.


Ampak obresti za ta čas pa ne bota dobila. Če bi pa morala ti plačat, pa bi ti jih lepo obračunali.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 9:38:14   
šnucika
jebentiš tako državo!user posted image

Jaz bom morala sama napista...mi je blondinka Vida tako napisala....mojemu pa niso hčerke upoštevali celo leto,čeprav je oddal pravilno izpolnjeno prijavouser posted image ....kar nekaj.....
tako,da bomo na vračilo čakali do zime....če se bo gospodom do takrat sploh dalo vse pritožbe pregledati in urediti.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 12:14:52   
monja79
Ja, je sranje tole s to dohodnino ... kr neki ...

Me pa zanima, če katera ve, kdaj bodo izplačila za tiste, ki smo dobili izračun vrnjen 11. 5. (odpremljeno 9. 5.)? Na izračunu piše da 30. 6., blondinka Vida pravi, da najkasneje v tridesetih dnehuser posted image  

Kdaj torej dobim denarceuser posted image  A katera kaj ve, kaj in kako je letos s temi izplačili?

Pa upam, da bodo čimprej!


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 17:42:08   
KIKI****
Kolikor sem jaz seznanjena s tem sranjem od dohodnine, pri nas v Celju za tako delo dobijo študente, ki jih napolnijo v eni večjih firm in potem oni to vnašajouser posted image  vsaj tako sem slišala.

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 20:01:54   
katjes
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Kolikor sem jaz seznanjena s tem sranjem od dohodnine, pri nas v Celju za tako delo dobijo študente, ki jih napolnijo v eni večjih firm in potem oni to vnašajouser posted image  vsaj tako sem slišala.


Nič več. Vsi informativni izračuni so sestavljeni samo iz podatkov, ki so jih bili izplačevalci dolžni poslati do 31. januarja. Te podatke so morali izplačevalci poslati preko e-davkov, zato ni potrebno teh podatkov ponovno vnašati.

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet dohodnina
29.5.2008 21:45:54   
benika
Me pa zanima, če katera ve, kdaj bodo izplačila za tiste, ki smo dobili izračun vrnjen 11. 5. (odpremljeno 9. 5.)? Na izračunu piše da 30. 6., blondinka Vida pravi, da najkasneje v tridesetih dneh


Denar dobiš vrnjen v 30ih dneh od dneva, ko odločba postane veljavna (to je 15. dan po prejetju odločbe).

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet dohodnina
30.5.2008 9:32:16   
Bejba
A mi lahko nekdo pove v čem je potem fora, da eni dobijo domov izpolnjeno dohodnino, eni jo morajo pa izpolnjevati sami? Kje je tu enakost? Za ene tako, za druge drugače, ker jim časovno ni sfolgalo in morajo it na dopust al kaj?

Tudi moj mož mora sam napisat in poslat. Jaz pa sem dobila že izračunano (itak narobe, ampak to je spet druga zgodba).

Mislm, če tole letos ni kr neki, pol pa res ne vem.

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?