|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet o mleku
25.5.2006 11:37:28   
lenč
imam 11 mesečnega dojenčka. zjutraj in zvečer dojen, prilagojenega mleka ne mara. sprobala sva jih kar nekaj. z dojenjem bi rada zaključila pred službo in kaj naj naredim- kaj mu naj dam zapiti (brez izčrpavanja). zakaj se alpsko ali navadno ne priporoča? kaj je tako narobe z njim, mi pa smo zrasli ob njem-brez fizičnih in psihičnih posledic.
in koliko kaj pojedo količinsko vaši malčki v tej starosti.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet o mleku
25.5.2006 11:40:21   
Naja31
Kdo pravi, da se alpsko ali navadno mleko ne priporoča? user posted image
Edino kar vem je, da naj bi se z kravjim mlekom počakalo do enega leta starosti, čeprav jih poznam kar nekaj, ki so začele prej.
Če ni nobenega suma na alergijo, potem lahko poskusiš s kravjim.

Nekatere prisegajo na mleko ki ni homogenizirano. Mi smo ga kupovali, samo se nam je vedno skisalo, še preden smo ga porabili, tako da zdaj uporabljamo alpsko.

(odgovor članu lenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet o mleku
25.5.2006 12:00:53   
Anonimen
Kolikor vem, alpsko (in kravje) mleko ni primerno do devetega meseca starosti. Po tem obdobju se priporoča polnomastno mleko (3,2 ali 3,5% maščobe), obogateno s kalcijem.

Vsebuje preveč beljakovin, ki so za dojenčka težko prebavljive, nima pa dovolj železa in določenih vitaminov.


(odgovor članu lenč)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet o mleku
25.5.2006 12:03:50   
srki
Mi smo začeli s kravjim oz. alpskim mlekom pri 7 mesecih. Brez kakšnih problemov, ti mi je celo naš zdravnik svetoval.

Sicer smo pa mi vsi zrasli s pomočjo kravjega mleka, ne poznam nobenega, da bi imel zaradi tega kakšne posledice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet o mleku
25.5.2006 12:30:18   
BLAŽIKA
mi smo probali z alpskim pri 7 mesecih pa smo dobili izpuščaje. Smo malo počakali in spet probali pri 12 mesecih in je bilo vse ok. V mleko sem ji dodala kakšen grisolini, medolino in te različne pripravke in je jedla z polno paro od 250-300 mml. Probaj in boš videla rezultat.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet o mleku
25.5.2006 20:30:06   
kati*
pri 11 mesecih pa res lahko daš kravje mleko

_____________________________

lp, K

(odgovor članu lenč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet o mleku
25.5.2006 22:37:38   
Seven*
Se strinjam s predhodnicami.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lenč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?