|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet torta!
14.10.2008 9:56:26   
zita
a je kdo že naroči torto v čolnarni v tivoliju Lj?

sem preverila pri mihalek slaščičarni v ljubljani, kupila košek čokoladne torte za 3,80 euruser posted image ..sicer zelo dobra, ampak 16 kosov torte v obliki nodija bi zneslo cca 90 eur... Malo preveč ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet torta!
14.10.2008 10:07:07   
Aja32
V Čolnarni imajo dobre torte, tako da verjetno ne boste zgrešili, če jo boste naročili tam.
Mi smo jo letos naročili "Pod vodo" v CP in smo bili tudi zelo zadovoljni...

Lp A

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet torta!
14.10.2008 12:18:20   
BRINA J.
Kje pa naročate vi torte za vaše malčke? Seveda mora biti dobra pa sočna.Nekaj idej ali pa fotkic prosim.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet torta!
14.10.2008 13:12:43   
Naja30
Za čolnarno ne vem, vem pa da ima slaščičarna Pod vodo res dobre torte in ena slaščičarna pod njimi (v pritličju CP) tudi ful dobre.

(odgovor članu BRINA J.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet torta!
14.10.2008 13:53:20   
BarbaraE
Jaz sem zvesta Galeriji Grad. In sicer okusu mešano sadje. V Lj ti še na dom pripeljejo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet torta!
14.10.2008 14:53:36   
felicia
toplo priporočam slaščičarno na Jančah, ti naredijo torto po želji ali pa po njihovem katalogu in cena zelo ugodna pa še torta je njamiiiii

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet torta!
15.10.2008 22:47:52   
hillmagic
Evo mi smo naročili v ŠKOFJI LOKI JEŽEK se ji reče in so res primerne za otroke saj so domače Mi smo imeli mucka To je bila srednje velika torta 24-26 kosov odvisno koliko velike ;) režeš CENA: 34 E zelo zelo ugodno. aha bila je pa sadna

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet torta!
15.10.2008 22:56:31   
Anonimen
Najboljša torta, ki sem jo do sedaj jedla, je torta iz Zvezde in sicer je to torta čokoladne sanje, okrašena z velikimi sočnimi jagodami. Mljask!

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet torta!
15.10.2008 23:00:44   
hillmagic
user posted image


To je iz domače slaščičarne JEŽEK v Škofji Loki Cena za to 34 eurov Res je bila odlična Ta je bila sadna lahko naredijo tudi čokoladno...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet torta!
17.10.2008 10:49:56   
Nika v službi
Kot nekajkrat že omenjeno tu na RR, mi prisegamo na Kraljevi Mignon iz KR. Dostavijo tudi v Ljubljano, nudijo tako risane kot modelirane torte, praktično vse, kar si izmisliš. Da o okusih ne govorim. Mljask.

Takole je izgledala naša zadnja, letos septembra.

user posted image

Okus je polovica lahka čokoladna in polovica borovničeva.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet torta!
17.10.2008 11:34:51   
butt3rfly
men pa nobena od teh ni lepa. mi prisegamo na domačo tortico, ki jo speče atiuser posted image zagotavljam, da je še lepša pa tudi okusnejša kot pa te kupljene.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet torta!
17.10.2008 13:14:10   
jakaracman
Čolnarna ima torte iz Kraljevega mignona in so meni zakon.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet torta!
17.10.2008 13:29:59   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Čolnarna ima torte iz Kraljevega mignona in so meni zakon.


No, poglej si ga no, tega pa nisem vedela. Hvala za info.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet torta!
17.10.2008 13:34:03   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

men pa nobena od teh ni lepa. mi prisegamo na domačo tortico, ki jo speče atiuser posted image zagotavljam, da je še lepša pa tudi okusnejša kot pa te kupljene.


To je relativno. Jaz sem jedla ogromno domačih tort, ki pa so bile mnogo pod kvaliteto teh, kupljenih, ter samo nekaj domače izdelave, ki so bile zares odlične. Pravzaprav lahko rečem le za dve posameznici, ki znata speči domačo, božansko okusno torto. Ena je tule z RR (ja, Pety78, si med izbrankamiuser posted image ) ter moja svakinja. Vse ostalo ni omembe vredno.

Če mi pa tvoj mož prinese torto in me z njo navduši, prisegam, da ga javno objavim na mojem seznamu. user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet torta!
17.10.2008 13:40:14   
tojeto1
Mi naročamo v slastičarni Trebeljevo pri Ljubljani: 366-91-91. Je pa fino, samo pokličeš, poveš kaj bi rad in ti pripeljejo na dom. Siher so lepe in zelo dobre, pa tud poceni.
Sorči, slik ne znam prilepituser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet torta!
17.10.2008 14:22:07   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Mi naročamo v slastičarni Trebeljevo pri Ljubljani: 366-91-91. Je pa fino, samo pokličeš, poveš kaj bi rad in ti pripeljejo na dom. Siher so lepe in zelo dobre, pa tud poceni.
Sorči, slik ne znam prilepituser posted image


no o tej sem govorila a je to slaščičarna Kastelic?

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet torta!
17.10.2008 14:29:51   
felicia
user posted image


tole je bila naša torta ne zgleda ne vem kako ampak igrače mamo pa še zmeri pa koštala je okoli 30 eur

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet torta!
18.10.2008 20:12:28   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Čolnarna ima torte iz Kraljevega mignona in so meni zakon.


No, poglej si ga no, tega pa nisem vedela. Hvala za info.

Ja sem izvedela slučajno, saj je mala praznovala roj dan tam, pa sem hotela naročiti torto iz KM, potem pa zvem, da jih imajo iz KM:Imajo cel album prekrasnih tort in naša je imela Hello Kitty, saj ji je zakon.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet torta!
18.10.2008 21:05:25   
*lenc@*
zagotavljam, da je še lepša pa tudi okusnejša kot pa te kupljene.


zagotovi s slikouser posted image
okus je pa itak delikatne reč


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet torta!
18.10.2008 23:25:07   
massylou
Mi prisegamo na Slaščičarstvo Martina, Veliko Trbeljevo. Je tudi na www.
Naredijo vse, kar se tiče oblik in barv, so izredno okusne (sadna, čikoladna, orehova in ledena so bombe), lične, poceni in za mislim da 3€ doplačila ti jo dostavijo v LJ kamorkoli. Lahko maš še razne efekte. Vse sestavine so na naravni bazi.

Naša za 1. RD je bila za 25? kosov in je stala dobrih 30€. Sem jim pa samo po mailu poslala sliko želene torte in dobila točno talšno, kot sem si predstavljala.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spet torta!
19.10.2008 11:21:55   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: massylou

Mi prisegamo na Slaščičarstvo Martina, Veliko Trbeljevo. Je tudi na www.
Naredijo vse, kar se tiče oblik in barv, so izredno okusne (sadna, čikoladna, orehova in ledena so bombe), lične, poceni in za mislim da 3€ doplačila ti jo dostavijo v LJ kamorkoli. Lahko maš še razne efekte. Vse sestavine so na naravni bazi.

Naša za 1. RD je bila za 25? kosov in je stala dobrih 30€. Sem jim pa samo po mailu poslala sliko želene torte in dobila točno talšno, kot sem si predstavljala.




to je to mi vse torte tam naročamo mnjam

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




kozmetika za novorojenčka
tina202

katero firmo kozmetike ste uporabljale za novorojenčka? ( šampone, hladilna mazila... ). kaj mi priporočate?

to.to (32%)

bubchen (35%)

nivea (23%)

makra (10%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!