|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spina bifida-iščem mamice
23.9.2012 7:34:10   
Čebel@
Lep pozdrav.

Moja prijateljica in stara znanka RR-ja ima skoraj 4 letnega fantka s SB. Njena ogromna želja je, da bi spoznala starše(ali pa že odrasle ljudi) s to boleznijo/hibo.
Z možem bosta odprla tudi fundacijo za te otročke in če bi vsi starši stopili skupaj bi bila pot veliko lažje,za vse,ne le za njih.
Prosim javite se meni in vam dam njen kontakt.
lp
M

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 23.9.2012 9:57:57 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spina bifida-iščem mamice
24.9.2012 11:00:29   
thaiss
mogoče bo kej v pomoč, od sestrične hčerka (9 let) ima SB.
njena mama je s pomočjo ostalih iz Istre ustanovila društvo Aurora, mogoče vam bo kej v pomoč

Udruga osoba i roditelja djece sa spinom bifidom Aurora
Pula, Prilaz Monte Cappelleta 1
052/507 324; 040/620 118

http://www.spinabifida.hr/



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spina bifida-iščem mamice
8.11.2012 13:39:04   
ashanty
Pozdravljena,
zdi se mi zelo dobra ideja...sama imam sb, najtežjo obliko, stara sem 25let in bi z veseljem želela spoznat vašo prijateljico...
Pošljite mi na zs njen e-mail naslov.
Lp, A

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?