|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spletni naslovi trgovin
27.6.2004 12:56:02   
žiža
Vse prav lepo pozdravljam.
Zanima me če katera mogoče pozna kakše spletne naslove trgovin z otroško opremo, oziroma proizvajalcev otroške opreme. Predvsem iščem vozičke, pa avtosedeže...
Malo sem že iskala po forumu pa nikakor na najdem, čeprav sem že parkrat zasledila te linke. Ampak ko jih človek rabi jih pa ne najde.
100X vam hvala!
Pa lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spletni naslovi trgovin
27.6.2004 13:09:29   
malika
nekaj jih poznam, jih pa žal ne znam aktivirat

www.infantino.info
www.sitrade.si
www.soncek.si
www.ariel.si

Lp

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spletni naslovi trgovin
27.6.2004 13:55:35   
dory

www.schmid.at...tuki dobis ful ceneje vozicke in avtosedeze...sama sem tud kupvala gor in se je ful splacal..kupla sem asahija, z zimsko vreco-previjalni ruzak...dala 85ksit..pri nas pa je samo tak vozicek 100ksit...kje je se ostalo?

mal poglej, majo pa vse sorte vozicke..men je mal zal da nisem quinnyja kupla, k je tud cenej k tuki..

lp iz potatoe land-a

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spletni naslovi trgovin
27.6.2004 19:11:15   
jagoda
se nekaj naslovov:
toysrus.at
turbolimac.com

LP

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?