|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spol pri 12 tednih
17.8.2008 10:41:03   
*lena*
zanima me kaksne imate izkušnje z ugotavljanjem spola pri 12 tednih. slisala sem, da se lahko tako zgodaj zmotijo. kako je bilo pri vas?

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 10:45:04   
taly82
Tako zgodaj je velika verjetnost, da pride do zmote.

Meni na nuhalni sploh ni hotela nič reči, je samo rekla, da se ne vidi. Mogoče je odvisno kako plod leži in če se dobro vidi pač pove, drugače pa so raje tiho.

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 11:34:01   
Skye
Meni je na nuhalni G pravilno napovedal spol za obe princeski..sta se zelo lepo pokazali user posted image user posted image user posted image ...in sem ga vprašala po čem to vidi...pa mi je odgovoril da po sečnem kanalu, ki je pri deklicah dosti krajšiuser posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 12:36:06   
Anonimen
Meni na NS pri 13t ginekolog ni hotel povedati spola, ker ni bil 100%, kolegici pa je v 12t pravilno napovedal spol.

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 12:45:27   
*kinnie*
Sem vprašala na nuhalni, pa mi ni hotel nič reči, je rekel, da ne more oceniti. Pravilno smo mi pa spol vedno napovedali na morfologijiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 12:47:14   
pikica1979
Pri men je v 13. tednu mislila, da je fant. Ni pa zagotovo trdila. Sele tam po 25 tednu je lahko recimo temu zares rekla.... bolj suvereno.... da bo. Bomo pa videli, kaj bo v resnici. KOliko je natancno. :-)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 14:38:08   
Gordana-3
na nuhalni mi je rekla: joj, kako lepa deklica bo to! sploh me ni vprašala, če želim vedeti. no, bi jo jaz vprašala, ampak vseeno ... res je bila lepa deklica user posted image

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 16:41:34   
glen
v 1.user posted image so mi v 12 ted. napovedaliuser posted image in doma imamo 4 letnouser posted image .
zdaj v 2.user posted image mi je v 12 ted, napovedaluser posted image ,če drži bomo pa videli.

P.s.prijateljici so v 1.user posted image že v 12 ted pravilno napovedali spol,v 2.user posted image niso bili sigurni do 7 mes.user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 17:01:59   
Tejchy
Meni ne nuhalni v 12 tednu ni želela napovedat spola, ker se ni videlo oz. user posted image  ni želel pokazati. Na naslednjem pregledu v 17 tednu mi je napovedala user posted image ..  isto na morfologiji v 23 tednu. Če bo res user posted image  pa bomo videli najkasneje čez slab mesec.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 18:08:04   
Anonimen
Meni so na nuhalni napovedali deklico. sedaj na 3D(v 26tednu) pa nama je gin. 100%potrdil fantka.

(odgovor članu Tejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 18:28:00   
M_mojca
Meni v 12. tednu na NS ginekologinja tudi ni hotela povedat spola. Je rekla da sicer vidi, a bo raje zamolčala. Tako da sem potem spol zvedela kasneje. 

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 21:52:57   
blaža
Meni je napovedal pri 13 tednu fantka in je bil res. Po moje, da se prej zmotijo tako, da rečejo, da je punčka in pol je fantek, ko se lulček skrije. če vidijo lulčka in sem ga vidla razločno pri obeh mojih fantih, pa res ne morejo falit.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spol pri 12 tednih
17.8.2008 22:04:40   
Barbk
Tudi meni je na nuhalni G pravilno napovedala pupiko.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spol pri 12 tednih
18.8.2008 9:01:26   
5ra_28
Na nuhalni lahko ob sreči napove,saj se vidi že zarodek spola, ne pa še konkretno spolni organ. Tako kot je ena napisala v zvezi s sečnim kanalom. Meni je na NS rekel, da bi naj bi bil fantek in je od 21t dalje že lepo vidno da je res fantek. Ampak če gledaša na to, da "napove", ima itak 50% šanse, da ima prav.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spol pri 12 tednih
18.8.2008 9:58:21   
sharona
meni je na nuhalni zelo suvereno napovedala user posted image  in na 3D so mi to potrdili user posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spol pri 12 tednih
18.8.2008 14:36:43   
poka1
Meni pa so pri 30 tednu napovedali punčko in doma imamo fantkauser posted image user posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spol pri 12 tednih
18.8.2008 16:44:19   
petra *k
meni so tudi v 12.tednu napovedali punčko, potem še v 22. in sedaj v 28.sicer mam tudi sama občutek da bo punčka, po drugi strani pa ne razmišljam o tem, kaj bo. čem rečti, da so mi 3 krat potrdili 3 različni ginekologi da bo punčka, ampak to še zdaleč ni 100%. ko pride ven 9.novembra, te pa bom ziher. ( kaj pa če si je na uz pimpija skril??user posted image user posted image )

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spol pri 12 tednih
18.8.2008 21:21:54   
acitak
js mela tud nuhalno pri 12 t pa ni bla G 100 %, pa tud ni povedala, jutri (20 t)pa mam pregled pa upam da se bo vidlo...me kr zanima ka je...vsi govorijo da bo fantek, js pa potihem upam da je punčka...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spol pri 12 tednih
18.8.2008 22:32:33   
Anonimen
Meni je v 1. user posted image na NS Pušenjak napovedal user posted image in smo ga tudi dobili. Kaj bo pa sedaj bomo pa videli jutri, če bomo. user posted image

Poznam pa primer, ko so čakali drugo punčko, nabavili vse v roza, nekaj so imeli že od prve hčere. No, rodil se jima je pa fant.

(odgovor članu acitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spol pri 12 tednih
19.8.2008 8:08:37   
scubadiver
Pri meni je bla na nuhalni čist srečna kako se lepo vidi spol in me je vprašala če mi lahko pove, ker se res redko tako lepo vidi. In je povedala da je fantek.
Na morfologiji in 3D UZ pa je tole naše dete postalo punčka in res je punčka user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spol pri 12 tednih
21.8.2008 16:10:15   
nutela
Meni je na NS rekla, da je user posted image , da pa ni sigurna in, če jo lahko pokličem, ko se orok rodi v kolikor se je zmotila. Rekla je še, da se tako zgodaj (12 teden) dostikrat tudi zmoti. Potem sem imela pregled pri moji ginekologinji in sem ji že rekla, da so mi rekli, da je punčka. Takoj, ko je začela gledat je rekla, da punčke nimajo lulčka. In vse do danes (pa sem imela vmes še kake 4 UZ je vidla user posted image - če nisem slepa sem vidla tudi jaz tako. Vse je že kupljeno za fanta (v šali mi je ginekologinja rekla, da mi ona krije stroške nakupov, če bi se rodila punčka). user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spol pri 12 tednih
22.8.2008 15:35:35   
Zasanjana
Dvakrat nisem niti vprašala za spol, dvakrat pa so ga pravilno napovedali. 

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spol pri 12 tednih
23.8.2008 12:24:40   
Pandica
Na NS sem bila noseča točno 13t in G mi je pravilno napovedala spol, da bo user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spol pri 12 tednih
25.8.2008 20:52:07   
acitak
prijateljici je v 12 t napovedala punčko...je potem v 20 t zvedla da ma fantka...drgač pa mi je moja G povedala da se v 12 t že prav lepo vidi ampak se očitno veliko G zmoti...men v 13 t ni hotla povedatker ni bla 100% v 20 t sem pa zvedla da nosim fantka

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spol pri 12 tednih
25.8.2008 21:06:43   
Anonimen
Meni je pa nekaj mesecev nazaj kazala ena sličico potrditvenega UZ, nosečnost nekje 9 tednov, kjer naj bi se že videl spol. Deček z gromozanskim lulčkom! user posted image Skoraj tako velik kot plod sam. Sem ji namignila, da je to mogoče le del popkovnice, vendar je potem neki robantila, da če delam v zdravstvu, še ne pomeni, da vse vem. Res je. Zdaj so ji pa na morfologiji odločno zatrjevali, da pa nosi punčico. Tisti lulček se je pa nekje izgubil. Neumno se mi zdi, da zdravniki že tako zgodaj sploh razlagajo kaj naj bi videli, ko pa se še nič ne vidi. S tem ne delajo nič drugega kot begajo starše in se grejo loterijo.

(odgovor članu acitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?