|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:39:38   
Hope2
Naš peso od kar pomnim, torej od otroštva, ima spolne odnose z njegovo deko-ljubico. Večkrat na dan, vsak dan, en dan več, drugi malo manj. Lani poleti smo se preselili nazaj v rodno deželo in smo čist pozabili na njegovo ljubico in njegove potrebe. Ubogi revčekuser posted image in grdi miuser posted image . Tak je 3 mesece abstiniraluser posted image user posted image , dokler nam ni kapnilo in smo se ga usmilili. Dobil je nazaj svojo ljubico, celo dveuser posted image user posted image in tako jih spet vsak dan veselo naskakujeuser posted image . No, zdaj pa se pojavlja problem. Včasih je bil "nežen", zdaj pa prav nori oz se izživlja  in divja na ubogi ljubici, zraven se dere, hrope, diha ko da bi maraton laufal, celo skače po njej, v glavnem kot da bi se mu strgalo, pravi sadist je ratal in na koncu mu celo prideuser posted image . Prej mu ni nikoli, zdaj pa večkrat na dan samo brišem bele kapljice in flekce. Folk nas opozarja, da smo nekaj polili, men pa je nerodno rečt, da je to pasja spermauser posted image . Jaz sem mislila, da pač psu ne pride na dekouser posted image .

A je to prehodno obdobje, se nam maščuje za abstinenco, ga bo kdaj sploh minilo? Kaj naj naredimo? Prave pasje ljubice še ni naskočil in je ne bo. Ga ne pustimo, ker ni čistokrvni. Kastrirat ga tudi ne mislimo. Star pa je 6 let.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:43:46   
hubi
Ja, dajte se reveža usmilit, pa mu naštimajte ta pravo punco. Drugače ga pa le kastrirajte, ker se potem spolni nagon umiri.
Zdaj ste v fazi ko ni "ne tič ne miš".

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:45:51   
Mišni
Meni gre pa to naskakovanje pri psih na živce. Zato imam jaz psico.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:47:11   
pipi
Imaš prav, če nima rodovnika ga ni za pariti, samo če ga ne misliš dat kastrirat, ti najbrž preostane drugega kot samo brisanje. Kaj pa veterinarji pravijo, kaj bi odpravilo to?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:48:23   
Hans
user posted image  Oprosti ampak prav pošteno sem se nasmejala ob branju tvojega sporočila. Kot vidim imate doma pravega user posted image , ki obožuje user posted image . Zakaj pa mu ne privoščite prave ljubice. To je tako, kot bi ti samo z pripomočki iz redshopa.
Se še kar smejem, brez zamere, polepšala si mi jutro.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:48:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni gre pa to naskakovanje pri psih na živce. Zato imam jaz psico.


Men je bilo do zdaj smešno, ma še vedno mi je, sam pucat se mi več ne da, je postalo že mal nadležno. Če se bo pa nadaljevalo v neskončnost pol pa tudi mi nikoli več psa, ampak psico.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:49:50   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pipi

Imaš prav, če nima rodovnika ga ni za pariti, samo če ga ne misliš dat kastrirat, ti najbrž preostane drugega kot samo brisanje. Kaj pa veterinarji pravijo, kaj bi odpravilo to?


A misliš, da bi mogli zaradi tega k veterinarju, saj me bo pobralo od sramu, njih pa najbrž od smehauser posted image .



(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:52:13   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni gre pa to naskakovanje pri psih na živce. Zato imam jaz psico.


Meni tudi, sploh če se spravijo npr. na človeško nogo. user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:53:14   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Hans

user posted image  Oprosti ampak prav pošteno sem se nasmejala ob branju tvojega sporočila. Kot vidim imate doma pravega user posted image , ki obožuje user posted image . Zakaj pa mu ne privoščite prave ljubice. To je tako, kot bi ti samo z pripomočki iz redshopa.
Se še kar smejem, brez zamere, polepšala si mi jutro.


Dokler mu pride in počne to non stop, pol uživa, pa četudi samo s pripomočki na suho drgne.

Višavci so znani po težavah in bolj je mešanček, večje težave lahk imajo. K sreči je naš zdrav in nima težav, ampak lahk bi imeli mladički. Kokr koli, parjenje ne pride v poštev samo zato, da se bo olajšal v vlažno luknju.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:53:59   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni gre pa to naskakovanje pri psih na živce. Zato imam jaz psico.


Meni tudi, sploh če se spravijo npr. na človeško nogo. user posted image


Tega pa ne počne. Ima samo svojo ljubico oz zdaj dve in nebene ne prevarauser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 9:54:31   
pipi
Potem pa samo pokliči pa vprašaj user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 10:00:11   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Hans

user posted image  Oprosti ampak prav pošteno sem se nasmejala ob branju tvojega sporočila. Kot vidim imate doma pravega user posted image , ki obožuje user posted image . Zakaj pa mu ne privoščite prave ljubice. To je tako, kot bi ti samo z pripomočki iz redshopa.
Se še kar smejem, brez zamere, polepšala si mi jutro.


Dokler mu pride in počne to non stop, pol uživa, pa četudi samo s pripomočki na suho drgne.

Višavci so znani po težavah in bolj je mešanček, večje težave lahk imajo. K sreči je naš zdrav in nima težav, ampak lahk bi imeli mladički. Kokr koli, parjenje ne pride v poštev samo zato, da se bo olajšal v vlažno luknju.



Jaz sem se tut orng nasmejalauser posted image user posted image
Ubogi mali, še sreča, da ima ljubicouser posted image user posted image
Te pa zelo podpiram pri odločitvi, da psa ne daš parit. Zaradi takšnih ali drugačnih razlogov, važno je da ne podpiraš nerodovniško razmnoževanje. Ti pa resno predlagam kastracijo, če ti ni več v veselje brisat pasje sperme. Sploh, ker 1x se ti bo začel otrok plazit, pa slej ko prej bo vtaknil prst, jezik, karkoli že v tisto pikico pasje spermeuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 10:01:55   
Arwenko
Parjenje bi vse to skupaj samo poslabšalo. Nasprotno z mnenjem večine laikov imajo namreč psi po prvi uspešni paritvi še večji spolni nagon in še bolj naskakujejo vse stvari. Načina sta samo dva, vzgoja, to pomeni vzamite mu vse tiste dekice gor in dol in če hoče začet naskakovat karkoli drugega je to strog fuj. In pa seveda kastracija. Osebno sem absolutni zagovornik kastracije pri psih. Treba je imet namreč v mislih da neprestano naskakovanje (tudi zelo pogosto parjenje rodovniških psov, ni razlike) povzroča težave s prostato pri psu, raka v kasnejših letih in podobno. Tako da pes, ki ni res kvaliteten plemenjak, se naj absolutno da kastrirat, moje mnenje.

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 10:22:05   
nuala
No, takole je.
Če psa ne kastriraš ( jaz sicer zagovarjam kastracijo pri nerazstavnih psih oz. pri psih, ki ne bodo postali plemenjaki ) potem ga moraš od malega vzgajati, da naskakovanje pač ni dopustno. Kot ni dopustno skakanje po ljudeh ali grizenje pohištva. Še vedno ga tega lahko odvadiš. Zamoti ga, daj mu igrače, kaj za glodat, pelji ga na dolg sprehod,...in vzemi mu dekice, seveda.
Posvetuj se tudi z veterinarjem. Ali priporoča kastracijo, ali lahko morda psu predpiše kaj za umiritev, morda predlaga kakšne sprej s katerim našpricaš stvari, ki jih sicer naskakuje.
Potrpežljivost, vztrajnost, doslednost, pa bo.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 10:24:15   
lelaval
Se podpišem pod Mišni

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 10:28:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Parjenje bi vse to skupaj samo poslabšalo. Nasprotno z mnenjem večine laikov imajo namreč psi po prvi uspešni paritvi še večji spolni nagon in še bolj naskakujejo vse stvari. Načina sta samo dva, vzgoja, to pomeni vzamite mu vse tiste dekice gor in dol in če hoče začet naskakovat karkoli drugega je to strog fuj. In pa seveda kastracija. Osebno sem absolutni zagovornik kastracije pri psih. Treba je imet namreč v mislih da neprestano naskakovanje (tudi zelo pogosto parjenje rodovniških psov, ni razlike) povzroča težave s prostato pri psu, raka v kasnejših letih in podobno. Tako da pes, ki ni res kvaliteten plemenjak, se naj absolutno da kastrirat, moje mnenje.


Torej ne bo nikoli bolje, ni nekaj kar ga bo prej ali slej minilouser posted image . No prav, torej deke ali jajca. Se bomo doma pomenili.

hvala vsemuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 10:31:35   
Anonimen
Ojla!

Naj povem, da je naš kuža to počel 3 leta, potem sem se pa kar čez noč odločila, da ga dam kastrirat. Sedaj je že 3 mesece odkar je kastriran in tega ne počne več. user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 11:16:55   
Laubica
Ja kastracija bo edino pomagala-žaluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 11:37:36   
Natty5284
Hvala bogu, da naš ni tak...Mi imamo tud višavca, pa nimamo nobenih, res nobenih problemov, kar se naskakovanja tiče...niti ne gre na noge, niti ne naskakuje karkoli drugega...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 11:45:46   
Arwenko
Je ful odvisno ja kolko ima kateri spolnega nagona, določene linije so tak degenerirane, da sploh nimajo spolnega nagona psi. To je meni sicer ful žalostno in sem bila ful vesela ko je lansko leto mednarodna kinološka zveza prepovedala parit pse, ki sami ne znajo naravno več parit.

Mi imamo sicer doma takšnega z izredno močnim spolnim nagonom, sicer res izredno kvaliteten plemenjak, pa sicer mu nikoli nismo pustili ničesa naskakovat, ampak ko se gre za goneče psice je pa neznosen in z vsako paritvijo je slabše, ker dejansko dokler je pes neizkušen in "ne ve" zakaj se gre, mu delujejo pač neki nagoni, s kateri pa ne ve najbolj kaj si naj počne. Ko pa enkrat pari, ko zna razločit vonje, kdaj so psice pravi dan in kdaj ne, takrat pa postane kriza, takrat pa razumeš zakaj psi vrata dol mečejo, ograje pregriznejo, itd. vse samo zato, da bi prišli so psice, ker jim je res kriza. Zato pa pravim, če nimaš plemenjaka, raje nikoli, kot pa recimo 1x ali 2x, pa se pol s takšnimi malo hujšimi problemi ubadat. Tudi moj bo šel pod nož ko zaključi svojo kariero. :)

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 13:54:33   
misa4
user posted image ob tem sem se spomnila sosedovega psa, ki je naskočil vse kar je šlo mimouser posted image tudi meneuser posted image  Vrjetno je kastracija najboljša možnost, da se kuža umiri.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spolni odnos z "ljubico"
9.1.2009 16:48:28   
Shorty_
naš naskakuje plišatega psa pa je že 3 leta kastriran ampak to tašče ne motiuser posted image res pa je da ne vem če mu je že kdaj prišlo, dvakrat trikrat mal poskače pol da pa mir. Sploh ob polni luni ga bolj mečeuser posted image

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spolni odnos z "ljubico"
10.1.2009 13:04:00   
uršika***
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem se tut nasmejala, ampak če dobro pomislimo, saj je pri nekaterih ljudeh tudi tako- so odvisni od seksa- in če to tvoj kuža dela večkrat na dan je po mojem z njim tudi tako. Kaj pa, če mu enostavno odvzameš njegovi ljubici?
A nisi napisala, da je dal takrat mir, ko jih ni imel? Pa kastriranje bi ti tudi jaz priporočala.
Je pa njabrž res nadležno, če imaš ti obiske, pes ti pa tam naskakuje odejeuser posted image user posted image user posted image , potem moraš pa še za njim spermiče čistituser posted image
Če pa vprašaš na veterinarski postaji pa se tudi ne morejo kar norčevat iz tebe. Razloži za kaj se gre in da to predstavlja zate velik problem, da je nadležno in naj ti svetujejo kaj je za naredit.
Držim pesti, da ti bo uspelo tvojega naskakovača odejic umirituser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spolni odnos z "ljubico"
10.1.2009 13:38:20   
Hope2
Da poročam stanje.
Deke je imel vedno, da je gor spal oz ležal, seveda pa jih je izkoristil za ljubimke. Malo sem razmišljala inn res, takrat ko jih ni imel, je dal mir, vendar po 2 mesecu abstinence, je že vlekel iz kupa našo dekico (takrat nam je s časoma kliknilo, da smo pozabili na njegove potrebe), le da je takrat bil velik FUJ in je pustil. Torej odvzem deke bi bila le kratkoročna rešitev.
Nikoli ni in tudi zdaj ne naskakuje naših stvari, samo izključno svoje. Le takrat ko je imel dolgo pomankanje svojih stvari, se je hotel znašati nad našani, ampak mu nikoli ni uspelo.

Zdaj sem njegovo najljubšo ljubico dala na balkon, da gor leži. Ta druga je ostala v dnevni in očitno mu ni tolk zanimiva, saj se je še ni pritaknil. Zunaj je že poskusil, pa sem rekla fuj, ne to delat, tu daj prostor in je ubogaluser posted image , ne morem verjetuser posted image . Odvajanje bo potekalo počasi in postopoma, da ga ne bo preveč šokuser posted image . Potem bo pa že kastracija najbrž na vrsti.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spolni odnos z "ljubico"
10.1.2009 13:40:37   
tanjusi
kastracija ni nič slabega in če bi jaz to vedela, bi tudi našega kužka dala kastrirat že prej ne pri treh letih.
Pa mi ni delal to kar dela vaš vam, to mi je pa res zoprno.....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?