|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolni odnosi po porodu
4.6.2010 12:17:15   
emibu
Zanima me kakšen je občutek? je slabše? boljše? suho?preveč vlažno? se čuti dobro al je use bol tko tko???user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 12:40:33   
zmajaz
Ja nekaj mesecev zagotovo traja, da se zadeve normalizirajo nazaj na prejšnje stanje, če so pa še kaki šivi posredi potem pa sploh - jaz teh k sreči nisem imela ne prvič ne drugič.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 12:47:39   
emica2008
meni še bolj paše, kot pa prej. sexava s kondomom, ker nimam začščite dokler dojim, vendar uporabljava malo lubrikanta.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 12:54:21   
grahek85
Hm, meni je blo na začetku malo čudno, drugače. Je blo itak fajn in sva oba komaj čakala (na koncu nosečnosti nisva smela), sam se je poznalo, da se je nekaj revolucionarnega dogajalo spodaj user posted image Ni da bi me bolelo, sam drugače je blo. Je pa res da sem mela hiter porod, brez komplikacij in šivov. Njemu je pa isto kot prej. Pa lubrikant je res super, vsaj prve mesece user posted image

Aja zdaj je že tko kot prej. Malo drugačen občutek mi je bil recimo en mesec.

Nič se obremenjevat, pa oba bit lepo sproščena in za akcijo user posted image  

< Sporočilo je popravil grahek85 -- 4.6.2010 12:56:02 >


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 13:32:03   
Tincy90
Emibu še tuki sprašuješ.user posted image user posted image k si tok preplašena?user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 14:31:26   
kristinaj
malce drugače, zdelo se mi je, da vstopa v postojnsko jamo, vse se mi je zdelo, da je gromozansko, drugič je bilo že bolje...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 14:49:37   
*soncek*
Po prvem porodu sem rabila kar kakšen mesec, da sem se 100% sprostila in začela uživati tako kot je treba. Po drugem porodu je pa že prvič filo tako kot ponavadi. Šivana sem bila pa pri obeh porodih. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 16:26:40   
emibu
tincy90- ja malo me res skrbi kako bo,čeprau po moji čišči vrjetno še dolgo nebo nič saj kr lije iz mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 16:34:56   
Tincy90
Ne sekiri se, iz mene je tud ful lilo pa sva iskoristla zvečer čas k sm se stušerala pa ni blo takoj litja.user posted image sj bo.user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 17:10:03   
ledenaa
emibu itak moraš počakati vsaj 6 tednov po porodu

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 17:15:22   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

meni še bolj paše, kot pa prej. sexava s kondomom, ker nimam začščite dokler dojim, vendar uporabljava malo lubrikanta.


seveda jo imaš..kontracepcijske tabletke cerazete


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 17:16:31   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

emibu itak moraš počakati vsaj 6 tednov po porodu


Ni nujno. Res je d tko pravjo u porodnišnici in G, ampak vem d je dost takih k se tega ne držijo. Tud sama sm bla med takimi. Pa zdj nimam nobenih težav.


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 17:26:57   
ledenaa
Tincy ne ni nujno ,ampak draga moja se res hočeš igrati s svojim zdravjem.Če mogoče še ne veš

Spolne odnose pred 6 tedni po porodu odsvetujemo zlasti zaradi povečanega tveganje za pojav vnetja rodil, saj so pota proti jajcevodom še odprta in lahko zaradi tega pride do neplodnosti

Ti kar izvoli,mogoče boš pa drugič dobila to "nagrado"user posted image  

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 19:35:42   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

meni še bolj paše, kot pa prej. sexava s kondomom, ker nimam začščite dokler dojim, vendar uporabljava malo lubrikanta.


seveda jo imaš..kontracepcijske tabletke cerazete



sem jih mela po prvem porodu pa mi niso odgovarjale. zdaj po drugem porodu mava pač kondome ter čakam na menstruacijo, da grem po inekcijouser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 20:59:58   
birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

emibu itak moraš počakati vsaj 6 tednov po porodu


Ni nujno. Res je d tko pravjo u porodnišnici in G, ampak vem d je dost takih k se tega ne držijo. Tud sama sm bla med takimi. Pa zdj nimam nobenih težav.



Se strinjam da ni nujno počakt ravno 6 tednov. Ampak konec čišče pa le je dobro počakat. Ti pa tega nisi kar pa se men ne zdi ravno vredu. Ok, je pa možno da sem jst mal starokopitna, ker tud med menstruacijo ne seksam...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spolni odnosi po porodu
4.6.2010 21:02:40   
birdy
Pa odgovor na prvotno vprašanje...
Prvi seks po (prvem) porodu mi ni bil dober, še dolg sem mela tak občutek k da so mal preveč zašil.
Prvi seks po drugem porodu je bil pa ok, tko kot običajno.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spolni odnosi po porodu
5.6.2010 14:07:55   
emibu
Hvala za odgovore,vidim da so tut primeri k je use OK tak da sem se kr mal potolažla user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spolni odnosi po porodu
5.6.2010 15:26:06   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: emibu
Hvala za odgovore,vidim da so tut primeri k je use OK tak da sem se kr mal potolažla user posted image


Eh pa sej večinoma je tko, se mi zdi. Velik je v glavi, tko kot tut sicer. Če te je strah, te skrbi, če pričakuješ cel bav bav, pol verjetno tut bo tako. Lepo u izi, pa ko boš sproščena in pripravljena. Pa ne glih nek divji rodeo zganjat user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spolni odnosi po porodu
6.6.2010 11:40:43   
emibu
IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

IZVIRNO SPOROČILO: emibu
Hvala za odgovore,vidim da so tut primeri k je use OK tak da sem se kr mal potolažla user posted image


Eh pa sej večinoma je tko, se mi zdi. Velik je v glavi, tko kot tut sicer. Če te je strah, te skrbi, če pričakuješ cel bav bav, pol verjetno tut bo tako. Lepo u izi, pa ko boš sproščena in pripravljena. Pa ne glih nek divji rodeo zganjat user posted image



user posted image user posted image nebom ;)

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spolni odnosi po porodu
11.6.2010 12:16:31   
Nina231
Točno tko! Prvič so neki čist mem zašil, tko da je blo po drugem porodu takoj boljš kot prej :) Zdej me je strah kaj se bo zogilo s tretjim user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spolni odnosi po porodu
12.6.2010 18:02:11   
pikapoka01
kako pa je s spolnimi odnosi po CR?
Se tudi naj čaka 6 tednov?

(odgovor članu Nina231)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spolni odnosi po porodu
12.6.2010 18:37:54   
ledenaa
Da

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spolni odnosi po porodu
12.6.2010 20:52:14   
ronja
Prvič je enkrat zabolelo, sem bila čisto presenečena, ker sem si želela in vse, zato sva pač nekaj časa bolj na izi, sicer ni bilo nič slabše, ravno tako enak orgazem, tudi ne bolj suho, je bilo pa po cca 3 tednih, ampak s kondomom. Po 2. porodu pa je bilo kot da ne bi rodila, vse normalno, super!user posted image PO enako časa, se mi zdi. Res pa je, da nisem bila nikoli ne rezana, ne šivana in popolnoma sproščena, brez kakih strahov ali predsodkov, v bistvu sem komaj čakalauser posted image .

Brez skrbi, samo na izi začnita. Vsaj po prvem porodu.

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spolni odnosi po porodu
18.6.2010 12:41:11   
PapuaNG
Meni se je na začetku isto zdelo, kot da imam jamo spodaj. Sčasoma se je stanje normaliziralo, le zgoraj mi ne paše več bit user posted image A se je še keri to zgodil? Kot da bi se kaj premaknilo tam spodaj...ker prej je bil to moj najljubši položaj, zdej pa ne zdržim prav dolg gor. Sem bla pa čisto malo šivana v nožnici, sicer je bilo vse brez problema...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spolni odnosi po porodu
18.6.2010 15:19:58   
slovenka
kakšno jamo, pupe? Meni pa se je prvič po prvem porodu zdelo, kot da sem čist stisnjena doli, suša, vse ozko... je bilo kar neprijetno... pa še strah je dodal svoje, pa šok od poroda, ki je bil težek... sedaj v drugo je bil porod ok, nič strašnega, pa je že želja (2 tedna od poroda), ampak čakamo, čakamo... user posted image V prvo se mi zdi, da je bilo šele pri pol leta enako kot prej - ko nisem več dojila, dobila menstruacijo itd. Sedaj mislim, da bo prej - zlasti iz psiholoških razlogov...

aja, sem pa bila obakrat šivana.


< Sporočilo je popravil slovenka -- 18.6.2010 15:21:27 >


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Več kot boste dojenčka objemali, pametnejš...
Če sodite med starše, ki neprestano objemajo, ljubkujejo in crkljajo svojega otroka, boste nad rezultati najnovejše razi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?