|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spominska kartica pri digitalcu
6.4.2007 23:05:37   
magnolija
Zanima me,če je potrebna  spominska kartica z 2Gb, ali je za normalno uporabo dovolj 512Mb.Rada bi kdaj tudi posnela kak kratek filmček,pa me zanima kolk minut gre kaj gor na katero kartico.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spominska kartica pri digitalcu
6.4.2007 23:09:27   
lojzika
Mi smo do prejšnjega tedna imeli 64MB pa smo lahko posneli tudi kakšen čisto mini filmček. Po moje bi šlo z 512 kaj kratkega

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spominska kartica pri digitalcu
7.4.2007 0:11:04   
Anonimen
512 je zadost. Sestra jo ima v Sonyju (slike pridejo tam cca 800 kb) in tudi filmcke lahko snema.

Jaz imam 2GB pa boljso kvaliteto slik (do 4MB) in komot se daljse zadeve posnamem, pa ful lepo snema. Pride pa 600 in nekaj (ne vem natancno) slik gor. user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spominska kartica pri digitalcu
7.4.2007 6:24:39   
Primoza
To je pa čisto odvisno od kakovosti filma. Je pa dobro imeti za kratke filmčke 2 Gb, ker se hitro napolnijo. Jaz imma 1 Gb in 512 Kb kartici. S starim sonyem dsc p92 gre gor kako uro filmčka, z novim sony dsc W1 pa manj - le kakih 25 minut če hočem podobno kvaliteto videa.

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spominska kartica pri digitalcu
9.4.2007 22:46:34   
eya
Jaz imam 512 MB, uporabljam pa Canon G6 in mi ta kartica zadostuje za slabih 200 slik + za nekaj kratkih filmčkov.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spominska kartica pri digitalcu
18.4.2007 12:11:21   
tortis
poglej kolk pocen so te 2GB kartice http://www.ceneje.si/kingston-secure-digital-2gb

se sploh ne splača kupovat manjših, ker je cena skor ista. zdej spet odvisno katere imaš (SD, CF, MS,..)
vsak fotoaparat ma pa mal drugačno velikost slik ki jih shranjuje, ampak so okrog 2MB/sliko pri teh novejših. Za filmčke pa nujno rabiš več kot 1GB, ker nekateri fotkoti imajo že zelo dobro kvaliteto filmov in se kartica mimogrede napolni.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spominska kartica pri digitalcu
8.9.2018 10:10:12   
Andrej12345
Moje mnenje je, da tako velikih spominskih kartic ne rabiš. Smo delali raziskavo in ugotovili, da je cena na 1GB pri večjih kapacitetah veliko višja. Torej predlagam da kupiš tako samo toliko veliko micro sd kartico kot jo rabiš. Poglej tega ponudnika: https://www.bogomolka.si/spominske-kartice.html in ne pretiravaj.

(odgovor članu tortis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spominska kartica pri digitalcu
1.10.2018 18:30:34   
igga
se hecaš ne. To je pa tolk poceni ratalo, da za par eur dobiš svašta.

(odgovor članu Andrej12345)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?