|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spominska knjiga..
4.11.2006 19:49:03   
Anonimen
kaj narisati 6 letni puncki v spominjsko knjigo?
sama nisem ravno najbolj nadarjena,zato vas prosim za pomoc,za kaksen lusten motiv,verz?
hvalauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spominska knjiga..
4.11.2006 19:54:04   
paris
Na tej spletni strani imaš polno motivov, pa poizkusi kaj prerisat.

http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm




_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spominska knjiga..
4.11.2006 20:03:42   
nanak
 *Tisoč poljubčkov na vsako stran za spomin ti dam, da bi bila vedno zdrava, vesela, nas pa vedno v srčku imela.
*Bodi lepa kakor rožica, pridna kot čebelica, dolgo, dolgo boš živela in spomin na me imela.
*Spominček, pozdravček, čez hribe leti, le tam se ustavi kjer ........ živi!
*Vsepovsod srečna bodi, angel varuh naj te vodi.
*Cvetke naj tebi cvetijo, vetrič sreče naj pihlja, brezskrbno dnevi naj tečejo, želim to jaz ti iz dna srca.
*Spominček, pozdravček v strgan rokavček, rokavček obrni, pozdravček mi vrni.
*Bodi pridna in vesela, da te mamica bo rada imela in bo rekel očka tvoj: ....... je pa srček moj.
*Lep spominček na vogalček, daj ga shranit v svoj predalček. Pa na mene ne pozabi, ker te prijateljica pozdravi!
*Bleda luna se je skrila, za visoko to goro, meni pa naročila, naj ti v spominsko knjigo narišem risbico.


Upam, da sem ti vsaj malo pomagala user posted image user posted image user posted image

Lp,nanak


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spominska knjiga..
4.11.2006 20:49:57   
dulcinea
Jst ponavadi kar kak lik iz otroške knjige prerišem. Recimo čebelico Majo ali pa medvedka Puja. Bolj so veseli, če je risbica, kot pa če je napisano. Dobim pa kar veliko spominskih, ker sem učiteljica. Včasih si prerišem tudi kako slikico iz spominske, ki jo dobim, pa potem nekomu drugemu podobno narišem.

Lp, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nanak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spominska knjiga..
4.11.2006 22:17:46   
Anonimen
hvala vam punceuser posted image  
pa lahko noc*

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spominska knjiga..
4.11.2006 22:40:48   
Anonimen
Spominska knjiga.Spomini.Nate.Nariši.Napiši.Nekaj,kaj te predstavlja.Nekaj,kar želiš predati naprej.Misel.Vodilo življenja.Ali le besedo.Naj bo iz srca.To največ pomeni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?