|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spontani splav
29.9.2007 11:51:27   
blmk
ta teden sem doživela največjo nočno moro. v sedmem tednu sem splavila. počutim se tako grozno, da se mi zdi, da se mi bo zmešalo. kar naprej tuhtam, kaj sem naredila narobe. vsi mi skušajo pomagati, vendar pa nihče še ni šel skoz to in nima pojma kako je, ko izgubiš otročeka, ki ga tako zelo čakaš.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spontani splav
29.9.2007 11:54:41   
sneguljčica
user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje...

(odgovor članu blmk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spontani splav
29.9.2007 12:17:11   
Anonimen
Obstaja tudi forum"Spontani splav", kamor te bodo moderatorji tudi prestavili. user posted image  TUKAJ

Kaj ti naj rečem? Vem kako je hudo, vem kako boli, vem kako se počutiš. Tudi sama sem dve leti nazaj, pravzaprav je bilo točno par dni nazaj pred dvema letoma, občutila to izgubo. Ko se sprašuješ, zakaj, zakaj jaz, zakaj moje dete? In ni odgovora, ni razlage, ne vidiš upanja, ne verjameš, da bo sonce spet posijalo. In jočeš, veliko sem jokala, preveč. In spet se sprašuješ in spet jočeš. Veliko sem o tem tudi govorila, to in solze je edino kar mi je pomagalo. Dobesedno vsakemu, ki je imel 5 minut časa, sem izlila srce, in pomagalo je.
Govori o tem, če ne drugače se spovej tu na RR. In verjemi, sonce spet posije, oblaki se umaknejo in sonce posije. Potrebuješ le čas, čas resnično ozdravi rane in pomaga preboleti. Pozabiti ne, preboleti pa.

Danes imam ob sebi prečudovito deklico, ki najbrž ne bi bila ta, če se takrat ne bi zgodilo kot se je. Vsako gorje je za nekaj dobro in tudi tebe nekoč nekje čaka mala pikica, ki bo samo tvoja.

Če rabiš koga za pogovor, se mi lahko javiš tudi na zs. Pa srečno, drži se. user posted image

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spontani splav
29.9.2007 12:22:10   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se blmk! Izjokaj bolečino in pogovori se o občutkih, čez čas je lažje in veš, da so nekatere stvari namenjene da se zgodijo, narava, vesolje, energija, kakorkoli že to imenuješ ve, zakaj je tako.

In tukaj nas je veliko s takšno izkušnjo, zato ti bomo rade prisluhnile.user posted image  



(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spontani splav
29.9.2007 12:59:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spontani splav
29.9.2007 16:02:06   
DEN
user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje........
Te popolnoma razumem,  meni se je zgodilo v 12 ted.nos 4 leta nazaj.
Teško je boli boli, srce boli, smo kot pravi hothien čas nardi svoje. Jast danes imam 3 letnega fantka zlatega sončka in tebe tudi čaka ena pikica ........
Glavo gor in se bori
Veliko sreče ti želimuser posted image user posted image user posted image
Smo vsi stabo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spontani splav
29.9.2007 20:22:03   
Taula
Zjokaj se, spravi bolečino iz sebe.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu DEN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spontani splav
29.9.2007 23:08:44   
Pikabu
Vem, kako ti je. Sama sem šla čez to 10 dni nazaj. Izjokaj bolečino, vzemi si čas za žalovanje. Sama lahko rečem, da je z vsakim dnem lažje sprejeti, nikoli pa ne bom pozabila mojega malega otročička. Meni je zelo pomagalo, da sem tukaj pisala o tem, da sem se z vsemi ljudmi, ki so vedeli za to, pogovarjala in govorila o tem. Tudi mož je bil nadvse zlat, miljonkrat sva šla čez ena in ista vprašanja. Jaz verjamem, da imamo zdaj čisto svojega angelčka, ki nas čuva in mi je lažje. En topel objem... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spontani splav
3.10.2007 21:09:07   
najina pikica*
tut jst te razumem sm bila sama 11 dni nazaj na istem kot ti!user posted image
kaj ti naj rečem.....user posted image  zjokaj se in zjokaj naj se bolečina izlije iz tvojega srčka!s partnerjem se pogovarjaj o izgubi k se je vama zgodila,vzemi si čas zase ,sčasoma pretuhtaj ter poizkusi postaviti stvari v glavi tja kamor pašejo....nikakor si ne očitaj,da si ti kriva kar se ti je zgodilo!
včasih se stvari zgodijo z razlogom,kaj pa vem zakaj? sej vem zelo slaba tolažba v tem trenutko,tut zame je bila,samo ko boš kasneje vse še enkrat premlevala boš ugotovia,da je morda res že tako prav!
počasi se bodo solze in znjimi bolečina izlile,vendar izguba bo vrčku ostala za vedno!user posted image
user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spontani splav
21.10.2007 14:25:57   
kate_mario_rok
vem kako se počutiš zjokaj se ne drži v sebi dfosti se pogovarjaj s prijateljicami in možem lažje ti bo

(odgovor članu blmk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spontani splav
21.10.2007 14:35:18   
barakuda
sej bo...boš videla user posted image user posted image
Mogoče ti te besede res nič ne pomenijo, vendar bo čas prinesel svoje. Jaz sem imela 2X izvenmaternično nosečnost in je bilo ful hudo, samo sem sama sebe prepričala, da je pač vsaka stvar za nekaj dobra. Pravijo da ponavadi narava sama poskrbi.

Drži se, ne obupaj user posted image

(odgovor članu kate_mario_rok)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?