|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stanovanjski kredit
11.8.2006 21:22:47   
tinkara333
Pozdravljeni!
Mene pa zanima kje se najbolj splača vzeti stanovanjski kredit oziroma a je možno da ti v keri banki dajo tolk kredita kot je stanovanje vredno?LPuser posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stanovanjski kredit
11.8.2006 21:34:50   
Stefka
Definitivno Hypo. So zelo ugodni, prijazni in ustrežljivi. Če ga dobiš za celo stanovanje, ne vem, je pa najbolje, da greš kar tja in ti bodo povedali kakšne so variante.

(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stanovanjski kredit
12.8.2006 15:26:44   
sonchek
Tudi meni so šli majbolj na roko pri Hypo...čiser ne vem če dobiš za celo stanovanje...ampak za vprašat je...

...pa Srečno!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stanovanjski kredit
13.8.2006 12:36:55   
Anonimen
Sparkasse. Pa se mi zdi, da sem celo zadnjič zasledila, da pod določenimi pogoji lahko dobiš kredit v celotni vrednosti stanovanja. Nisem ziher in ne vem, kakšni pogoji so, vem pa, da so na tej banki zelo prilagodljivi in se vsakemu posvetijo individualno, zato tudi ne najdeš infomativnih izračunov na internetu pri njih.

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stanovanjski kredit
17.8.2006 9:57:10   
Mina1
Mislim, da boš težko dobila tako visok znesek kredita za celo stanovanje. Ga enostavno ne dajo, smo že mi spraševali...

Medve z mami dobive recimo obe skupaj le 12-15 milijonov na dobo od 15 do cca 17 let. Tudi nam sfali in tako.

Sva bili že naokoli, pa nam je do sedaj Austria bank ponudila najboljšo varianto, Hypo pa sploh ne recimo. Sem pa pri NLBju, pa dobim recimo malo manj kot pri Austria bank. Torej to potegne za sabo tudi to, da bom morala verjetno banko menjati zaradi hipotekarnega kredita, kar mi ni najljubše.

Bom šla še tale Sparkasse čekirat, pa še kaj.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stanovanjski kredit
17.8.2006 20:42:03   
ALINA55
Takrat ko sem ga jaz jemala, leta 2003, je bil najbolj ugoden Bank Austria Creditanstald. Individualno gredo v višino kredita glede vrednosti stanovanja.  Mislim da celo do 70 % vrednosti stanovanja, seveda hipotekarni kredit.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stanovanjski kredit
20.8.2006 21:14:32   
karin412
Mi smo se zanimali na Hypo, samo ne dajo celega kredita, v vsakem primeru moraš imeti nekaj milijonov sit že prej.

(odgovor članu ALINA55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stanovanjski kredit
23.8.2006 0:03:14   
Eva*
Kolikor sem jaz zastopila ti hipotekarni kredit odobrijo v 150% od visine zastavljene nepremicnine (za stanovanje vredno 15.000.000SIT , dobis 10.000.000SIT), razen pri abanki, pod pogojem ce si kreditno sposoben, to pa pomeni, da obrok ne sme presegati tretjino povprecja zadnih treh plac.
Trenutno najbolj ugodna varijanta je banka koper (kar sem jaz gledala).
Drugace pa imajo skoraj vse banke informativni izracun na njihovih spletnih straneh.

Upam, da sem prav zastopila, drugace prosim ce me popravite!

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stanovanjski kredit
29.8.2006 11:23:28   
vampirka
Čisto odvisno...jaz sem bila na vseh možnih bankah in na koncu sem se odločila za NLB - so mi naredili individualni izračun, ker sem njihov komitent že toliko let, neko varčevanje imam še preko njih in pa na podlagi prilivov...in je prišlo veliko bolj ugodno kot kjerkoli drugje. Je pa res, da nisem rabila več kot 60% vrednosti nepremičnine - to pa mislim, da boš hitreje dobila na kaki drugi banki (ne verjamem pa, da 100%).

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stanovanjski kredit
29.8.2006 15:21:18   
sosed
V naši šrelepi deželici mislim, da boš zelo težko dobila želeni kredit. Ja ponujajo različne variante in se pretvarjajo, da te razumejo nič pa ne dajo. Konkretno sam sem obiskal vse banke pri nas in kakšne smešne vsote so mi ponujal. Rabil sem denar za odplačilo podstrešja, ki ni še moja lasnina - samo za arov sem ga. Banke pri nas niso hotele slišati o tem in še huje zame je da sem zaposlen za določen čas wow v naši sloveniji nemogoče dobiti kredit. Nato sem odšel k sosedom čez mejo in voila uredil in dobil. Prvo za odkup in nato sedaj ko uredim dokumentacijo dobim se potrebno razliko za obnovo. Prednosti, ni pomembno stalna zaposlitev, ni nobenih od plače mora ostati 89000 SIT od neo plače govorimo in še miljon pogojev!

Če koga zanima naj mi piše PM!

P.S. se mi mudi moram uredit lastništvo in že planirat ambient :)

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stanovanjski kredit
31.8.2006 14:15:45   
LUNA06
Lahko mi pišeš privat, ter poveš vse cifre (vrednsot stanovanja, dobo kredita in tvojo plačo), ti lahko pvoem kolk bi dobila pri nas, v Abanki.

(odgovor članu sosed)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?