|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sterilizirani nastavki za dojenje
26.9.2005 16:57:25   
2ursae
pa kaj je zdaj to user posted image user posted image user posted image ?
Dala sem prekuhat Aventove nastavke za dojenje in so ven prišli mlečno beli user posted image  ... pa sem jih prej dobr oprala, tko da od ostankov beljakovin to ne more bit - a je možno, da so poapneli? Če so - a je to kaj hudo za user posted image ?

Se je vam tudi to dogajalo? Kako ste to rešile?
Prosim za nasvet, kako naj jih prekuham. Ne bi rada vsakič kupovala novih.

pozdravček in hvala user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sterilizirani nastavki za dojenje
26.9.2005 17:13:51   
Anonimen
Moj mož pravi, da je to zarad vodnega kamna. Jaz jih obrišem z pap. brisačko. Pa to delam že 3 mesce, pa z malim ni nič narobe. no, vsaj mislim, da ne user posted image

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sterilizirani nastavki za dojenje
26.9.2005 19:55:05   
Jessy
Res je od vodnega kamna! Jaz sem potem nastavke oprala z detergentom za posodo, potem pa dobro zbrisala s čistim servetom, pa je blo. Tudi mi nismo imeli zaradi tega nobenih težav.
Je pa res, da tako lepi, kot so novi, ne bodo nikoli več!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sterilizirani nastavki za dojenje
26.9.2005 19:59:01   
Jessy
Aja..še to...
Če se želiš izogniti belim nastavkom, dudam, cucljem in flaškam, potem steriliziraj nad soparo. Jaz sem dala v velik lonec eno rešeto z ravnim dnom, nalila toliko vode, da ni prekrilo rešeta, na to pa naložila vse te stvari, tudi črpalko, ter pustila v sopari cca 20 - 30 min. Flaške pa je treba obrniti z luknjo navzdol. Tudi tako se da!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?