|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolčki maxi-cosi
20.1.2005 18:46:39   
Bučika
Pozdravljene,
želim izvedeti,če katera mogoče ve,kje imajo v Kranju sedež oz.maloprodajo teh sedežev in kako se imenuje trgovina.Slišala sem ,da je nekje in da se da ugodneje dobiti tam sedežke kot v prosti prodaji.
Zelo bom hvaležna za odgovore.Hvala lepa vsem
Lp:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   stolčki maxi-cosi
20.1.2005 19:53:28   
NinaŠ
Jaz vem le za Infantino na Primskovem (za Merkurjem, poleg Merkatorja), ampak to verjetno ni to kar iščeš, saj mislim, da imajo tam cene vse prej kot ugodne (razem ob akcijah).
LP

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   stolčki maxi-cosi
20.1.2005 22:02:41   
andrejaz
Mogoče si slišala za trgovino Infantino.

Njihova stran

http://www.infantino.info/default.cfm

:sloncek:

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   stolčki maxi-cosi
20.1.2005 22:05:42   
lijalija
Ne vem če si že kaj gledala spletno stran www.sitrade.si.
Sedež trgovine imajo v Kranju in je mogoče to kar iščeš. Ti piše vse, kar te zanima. Če se slučajno odločaš za te stole si oglej tudi ponudbo na e-bayu. Je veliko bolj ugodno. Tudi barvo lahko zbiraš kakršno želiš, pa še ceneje je.

LP :)

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   stolčki maxi-cosi
20.1.2005 22:15:36   
Anonimen
Ja, pa je, NinaŠ, to je to.

(odgovor članu Bučika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   stolčki maxi-cosi
20.1.2005 22:17:44   
Anonimen
Jaz bi šla najprej v trgovine z rabljeno otroško opremo. Taki stolčki so večinoma še čisto nedotaknjeni. Vsaj naš je po dobre pol leta bil in smo ga prodali v Šparovčku za veliko ceneje, kot so pa novi. Samo, saj vem, kako je pri mamicah, ki bodo imele novorojenčke. Saj sem bila jaz ista. Te pozneje pamet sreča.

(odgovor članu Bučika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?