|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 8:14:37   
mala zirafa
Ali upor. strešne kovčke?Mi imamo cordobo s kar velikim prtljažnikom ampak ugotavljamo da bo premajhen s tolko krame.Kakšne avte  imate oz. kako vam uspe vse not stlačit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 8:44:55   
Marogica
Dokler nismo imeli enoprostorca, "samo" karavana, smo ga za na morje vedno vzeli, čeprav imamo prikolico in ostalo potrebno ropotijo že na morju. Nabrale so se nam otroške zadevščine, hrana, dosti brisač....kaj vem..vedno je bilo premalo prosotora oz. zelo na tesno in tako nam je prišel prav.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 8:45:43   
Detece
Mi ga bomo letos definitivno potrebovali. Uporabljali ga bomo prvič. Namen imamo iti na morje z Fiat Puntom in user posted image  starim 6 mesecev. Torej v prtljažniku bom imeli voziček, vse ostalo pa najbrž v strešnem prtljažnikuuser posted image user posted image .


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 9:12:23   
rija
mi smo ga uporabili točno enkrat user posted image  potem pa nabavili kombijauser posted image
zdaj leži nedotaknjen že 3 leta v garaži. kupi katera?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 11:16:52   
Onasiss
Mi imamo enoprostorca in uporabljamo strešni kovček. Ko gremo smučat gor nabutamo smuči, pancerje, sanke, v prtljažnik pa vse ostalo, pa še bi rabli prostor....

Zdaj, ko smo štirje in imamo velik voziček pa ne vem kako bo, ko bomo šli na morje. Vedno se najde kaka stvar, ki "mora" z nami. Poleg tega vedno veliko prostora zavzame posteljnina in brisače. Skratka brez njega bi nam bilo "težko".user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 11:37:23   
Ribica **
S twingotom smo ga uporabili ja, ker je nekak premalo prostora za 2 odrasla, 1 otroka in enega psa, ki zasede s svojim boksom itak 1/4 avta.

Zdaj s partnerjem (peugeot) ga pa ne bomo imeli, je dovolj prostora za vse.  

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 11:48:33   
blazinca
Tudi mi imamo strešni ko. Kovček zelo uporaben, priporočam. V kovčku imamo spravleno vse za šotor (blazine, stole, posteljnino, kovtrčke...). Zaradi kakšnega upora se ne sekiramo, saj gremo tako in tako počasi. Pa še 2 kolesa imamo na strehi.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 13:16:43   
Spark
Mi smo si ga kupilo, ko smo imeli Cliota. Nam je full prav prišel. Ko smo šli na morje smo s seboj vlekli ležalnike, voziček, s seboj vedno odnesemo nekaj pijače, pa prtljaga. Vse nam je šlo notri.
Sedaj imamo Mondeota in je večji, ampak sedaj imamo dva otročka. Lani nismo kufra uporabili, za letos pa še nisem prepričana.

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 14:49:46   
zmajaz
Prav smešno mi je, ko pomislim, da smo, ko sem bila otrok, 4 članska družina hodili na morje z Yugotom (enkrat smo šli celo 4 odrasli in 2 majhna otroka), pa ni bilo nikoli problema za prostor, dandanes pa nam že karavani in enoprostorci niso dovolj za vso kramo, ki jo vlačimo zraven in jo seveda "nujno" potrebujemo. user posted image user posted image

Mi imamo sicer passata limuzino, ki ime zelo velik prtljažnik, ampak na koncu se vedno najde še kaj, kar mora biti na zadnjih sedežih, user posted image  tako da mož že teži, da bomo morali prej ali slej menjati za karavana. Drugače so pa kovčki super zadeva, če imaš manjši avto - pa da se jih tudi sposodit, če ga ne rabiš več kot enkrat na leto.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 14.6.2009 14:54:13 >

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 17:58:43   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prav smešno mi je, ko pomislim, da smo, ko sem bila otrok, 4 članska družina hodili na morje z Yugotom (enkrat smo šli celo 4 odrasli in 2 majhna otroka),



Oooo, msi smo šli pa s Fordom Taunusom (ladja za tiste čase), pa s tovorno prikolico zadaj, pa z vsem živim na strehi, na prtljažniku. Pa midve sva imeli zadaj pri nogah zabasano s prtljago, pa ležalke čez, čez kovtre in povštre čez, tako da mi smo kar bili nabasani.

Zdaj imamo pa mi kombi, notri imajo vse za kampirat z ležalniki vred pa še 3 kolesa. Tako da to s kufrom ne morem presodit. Ma če imate premalo prostora, potem ja, kupite ga od rije, pa je.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 14.6.2009 18:00:05 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 20:55:40   
mala zirafa
Evo naš prtljažnik:

http://www.seat-italia.it/it/generator/su/it/cordoba/site/gallery/esterno-interno/main,lang=it.html

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 22:14:04   
Anonimen
Če mislite iti kampirat, potem je moj odgovor DA.
Mi smo ga uporabljali od kampiranja naprej vsako leto; dva odrasla + dva otroka. Pa smo tudi imeli karavana.
V kovčku smo imeli kamp opremo, v prtljažniku pa cunje.


< Sporočilo je popravil decembrka -- 14.6.2009 22:17:22 >

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strešni kovček da ali ne?
14.6.2009 22:51:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prav smešno mi je, ko pomislim, da smo, ko sem bila otrok, 4 članska družina hodili na morje z Yugotom (enkrat smo šli celo 4 odrasli in 2 majhna otroka),



Oooo, msi smo šli pa s Fordom Taunusom (ladja za tiste čase), pa s tovorno prikolico zadaj, pa z vsem živim na strehi, na prtljažniku. Pa midve sva imeli zadaj pri nogah zabasano s prtljago, pa ležalke čez, čez kovtre in povštre čez, tako da mi smo kar bili nabasani.

Zdaj imamo pa mi kombi, notri imajo vse za kampirat z ležalniki vred pa še 3 kolesa. Tako da to s kufrom ne morem presodit. Ma če imate premalo prostora, potem ja, kupite ga od rije, pa je.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi smo šli s fičotom pa smo še TV zraven peljali (tudi 4 članska družina)user posted image user posted image user posted image user posted image

Strešni kovček dobra zadevauser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 14.6.2009 22:52:40 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strešni kovček da ali ne?
15.6.2009 9:14:29   
t5t6
Mi imamamo Espacea pa brez kovčka ne moremo. Smo štiričlanska družina, kmalu dobimo še enega člana tkrat pa bo res nuja. Pozimi damo vanj smučke, sanke, poleti pa plavutke, blazine in vso kramo, ki vzame ogromno prostora in je bolj lahka. Po mojem ga nebi potrebovali je pa moj mož tako grozno natančen, da želi imet avto postpravljen tipi topi, kar pomeni, da se iz prtljažnika ne sme nič videt, v njem so lepo zloženi kovčki, nobenih vrečk nabasanih kar tako in nihče ne sme imet nič pri nogah. Groza, vsakič preden štartamo se skregamo, ker jaz vedno pridem še  s kakšno stvarjo, ki jo je potrebno dat v avto on pa teži, če nisem mogla to prej pripravit. user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strešni kovček da ali ne?
15.6.2009 12:14:06   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prav smešno mi je, ko pomislim, da smo, ko sem bila otrok, 4 članska družina hodili na morje z Yugotom (enkrat smo šli celo 4 odrasli in 2 majhna otroka), pa ni bilo nikoli problema za prostor, dandanes pa nam že karavani in enoprostorci niso dovolj za vso kramo, ki jo vlačimo zraven in jo seveda "nujno" potrebujemo. user posted image user posted image



Mi smo šli pa z Diano 2 odrasla + 3 otroci. A smo šli do Istre v sindikalno prikolico, kamor res nisi rabil vlačit prav veliko robe.

Mi pa kampiramo in v strešni kovček nabašem blazine, spalke, el. kable, stole...pa tudi na nekoliko daljše poti se  ponavadi odpravimo user posted image user posted image user posted image

Tudi pozimi je strešni kovček zakon (smuči, bord, pancarji).
Sicer imamo karavana, a rajši naložim strešni kovček, kot da bi nabasala cel prtljažnik do stropa.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 8:33:22   
mala zirafa
Če imaš prikolico je super, ker daš čisto vso opremo not in jo tdi ot pustiš kasneje.Bomo že kako.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 8:39:54   
resnično srečna
tudi mi ga imamo...pa imamo karavana...ampak je v prtljažniku kletka s pasjo mrcino...na zadnjih sedežih 2 kinder zica...prtljaga in voziček pa v kovčku...in je kovček celo leto v uporabi...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 8:45:19   
muška
imamo kombi in kufer na njem user posted image  . Ampak mi smo itak odpiljeni, ker kamorkoli gremo vlečemo zraven več športnih rekvizitov, kot pa cot in ostalega user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 8:56:06   
al1*
Mi smo lani imeli strešni kovček, ko smo šli za dva tedna kampirat. V kovček smo nabasali spalke, samonapihljive blazine, stole, šotor. Brez ne vem, kam bi vse stlačli.
Zdaj imamo enoprostorca in upam, da bomo vse stlačli v avto brez strešnega kovčka.



_____________________________

lp


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 8:57:31   
NATAŠA35
mi smo ga tudi kupili, saj nas je pet članov....imamo hondo FRV s šestimi sedeži (tri spredaj tri zadaj) z dosti velikim prtljažnikom, ampak je kovček kar pametna naložba, sploh za tiste z veliko družino....poleti poletni pripomočki, pozimi smuči in ostala krama...




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 13:02:53   
MIHAMARINKO
Tudi mi imamo strešno kovček volumen 430l in je super zadeva. Imamo megana berline.Ko smo kupovali avto, se mi ni zdelo smiselno, da bi kupoval za tri člansko družino večji avto. Menim, da ne potrebujemo večjega avta za privat življenje, res pa je tudi, da včasih pa večji avto pride prav, ampak v našem primeru samo dvakrat na leto, ko gremo na dopust. Zato smo to zadevo rešili z kovčkom. Pa hodimo kampirat (imamo veliko opreme ; velik šotor, hladilnik , kolesa , itd..

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 13:55:04   
viv_
Seat Alhambra + kofer na strehi... Nam ne znese drugače.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 14:02:24   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mi smo ga uporabili točno enkrat user posted image  potem pa nabavili kombijauser posted image
zdaj leži nedotaknjen že 3 leta v garaži. kupi katera?


mi bi ga rabli. mamo ford galaxy, smo pa šest članska družina. kok velik pa je? pa cena?


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 14:05:52   
rija
torej da odgovorim vsem: moram mojega vprašat, če bo še naprej gledal tole kišto v kleti  ali ga lahko pretopim v cekinčkeuser posted image user posted image user posted image

kr tak sem bleknila, če ga kupi katera. je pa res, da ga ne rabimo. ampak mogoče ga on vseeno RABI. user posted image user posted image user posted image

je pa thule in kar velik, v bistvu bolj širok.....nam je krasno pasal enkrat samkrat na lagunouser posted image  če ga dam pa na kombi, pa zopet ne morem v nobeno garažo, ko že zdaj antena kreše....tak da....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: strešni kovček da ali ne?
16.6.2009 14:12:21   
_sanja_*
Mi imamo bmw karavana. V prtljažnik gre praktično samo voziček. Ok, kaj malega bi že še šlo, če bi bla nuja...
Prejšni teden smo bli v toplicah za 4 dni in je bil strešni kovček skoraj poln. Ko gremo drug mesec na morje za 10 dni nam bo najbrž še tam zmanjkalo prostora... user posted image  Smo pa trije (mali je star 6m).

Jaz strešni kovček priporočam. Vsaj mi ne bi brez njega mogli peljati skoraj nič.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?