|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svečana obleka
16.9.2013 14:52:30   
baby22
Pozdravljeni,
mene pa zanima če kdo ve da se kje da sposoditi kako svečano obleko, ne poročne (z možem sva povabljena na poroko v oktobru, pa nimava nič za oblečt :() nekaj sem si jih že ogledala na spletu, vendar so cene za izposojo ogromne...mogoče obstaja kaka cenejša varianta, možen je tudi nakup za "normalno ceno"???
potrebujemo pa žensko in moško obleko,
hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svečana obleka
16.9.2013 18:25:54   
Cassiopeia
Od kod pa si?

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svečana obleka
16.9.2013 19:50:38   
mateyka
kakšno pa si mela v mislih?

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svečana obleka
16.9.2013 19:58:06   
gaya24
Sicer ne vem ali si bolj mocne postave ali ne, ampak do konfekcije 42 si kamot kupis obleko v Zari, Emporiumu-Top Shop ali Miss Selfidge, S.Oliver,Esprit... Bos dobila obleko, ki je cenejsa kot izposoja... Tistih ala svecanih oblek niti ne nosi vec kdo... Razen ce ti je tak stil vsec... Men so grozne tiste gladke svetlece svecane obleke... Seveda pa ima vsak svoj okus. Tudi za moskega se v Zari dobijo zelo lepe hlace in srajca za zelo ugodno ceno...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svečana obleka
16.9.2013 21:14:54   
baby22
sem iz Gorenjske...
točnega kroja še nimam v mislih, mislila sem malo lepšo črno oblekco (zase), nosim pa številko 40/42...velika pa sem 155, imam problem-široki boki, tako da ne vem kakšna obleka bi mi sploh pasala...???
mogoče če se bom potikala kaj okoli Lj.bom šla pa res pogledat v Zaro...kakšne
pa imajo cene?nisem še nikoli kupovala tam...

hvala za odgovore in lep večer vam želim M.

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svečana obleka
16.9.2013 22:40:41   
gaya24
Js sem si jo kupila v Zari za eno poroko letos... Cena 49evr! Drugace pa ce bos v Ljubljani, se sprehodi v Btc-ju tudi po hali A kjer je polno manjsih butikov in 100% bos nasla kaj za poroko za normalno ceno. Pa tudi v S.Oliver se splaca pogledat...

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svečana obleka
16.9.2013 23:05:31   
mateyka
ne vem, meni se sicer zdi da ima zara ozke kroje za velike punce. vem, ker sem velika 157cm in tam skoraj nič nisem našla zase.. mogoče se bo kaj našlo, ni pa njuno.. načeloma niti ni važno kje najdeš, bolj je važno kaj in za ugodno ceno. user posted image

imho podobna oblekca bi bila verjetno ok, pa še kasneje jo lahko nosiš:
http://bonprix.shop.si/obleka-iz-trikoja-3p943050.html?utm_source=otto&utm_medium=virtual&utm_campaign=3P_2013

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svečana obleka
16.9.2013 23:18:09   
mateyka
v glavnem - ta obleka ima tričetrt rokave (kar je kul, če si nizka - že veš zakaj), pas je širše definiran in ti ne bo nikoli čudno stal (previsoko ali prenizko - predvsem zadnje za nas nizke), plus dolžina je cirka 96cm, to ti pride glih nekje do kolen (četudi na višjih pride bolj kot dolga minika).

zraven pa ene lepe škornje, plašč/jaknica in enostavna torbica, pa si user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.9.2013 23:19:24 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svečana obleka
16.9.2013 23:44:32   
mateyka
škornje maš pa lahko dolge
http://lylo.si/katalog/7-obutev/52-skornji--polskornji-in-gleznarji/145224--visoki---352-kornji-f20-/
ali gležnarje
http://lylo.si/katalog/7-obutev/52-skornji--polskornji-in-gleznarji/146685-crni-gleznarji-l8139/
samo pazi pri izboru gležnarjev, če imaš močnejša meča..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svečana obleka
17.9.2013 7:48:47   
baby22
hvala Mateyka za nasvet ;) oblekca mi je kar všeč... razmišljala sem da bi imela obute salonarje (ne vem počutim se kokr da se nebi znala oblečt...no sej za tako priložnost se res ne znamuser posted image ) mogoče pa bi raje imela gležnarje in res imam malo močnejša meča, čeprav ni tako hudo...in na kakšne gležnarje naj bom pozorna?

hvala, M.

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svečana obleka
17.9.2013 9:51:38   
mateyka
saj lahko daš tud salonarje user posted image

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svečana obleka
17.9.2013 10:55:35   
StrawberrY
Men ma esprit lepe oblekce. Tudi cenovno :).
Poglej na njihovi spletni strani.

http://www.esprit.eu/womenswear/dresses/everyday-casual/city-dresses-073CC1E002_001?template=outfit

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svečana obleka
17.9.2013 11:13:42   
3jeMi
... če se boš že potikala po BTCju lahko zaviješ tudi sem...

http://zorga-tradecompany.si/svecane_obleke.html



(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: svečana obleka
17.9.2013 11:48:24   
malaMravljica
In ce bos malo pogledala na Esprit stran potem pojdi na Sale, in tam na Coctail Dresses. Ce ti bo kaj vsec, dobis lahko prav poceni kaj. Pa se mal manjsa si in ti pridejo te oblekce malj daljse.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: svečana obleka
17.9.2013 12:17:26   
mateyka
ja, samo če ni raztegljiv material, zna bit problem. predvsem pas - če ma pas in ni višji, potem zna prav bogo izpast. da ne govorim o ozkih tejliranih krojih, ki se ne razširijo za pasom v bokih (kot je namenjeno), ampak 20 centov nižje, ker si nižji user posted image

tale recimo zna bit ok - raztegljiva, pas ni nizek:
http://www.esprit.eu/womenswear/dresses/cocktail-party-dresses/mesh-jersey-dress-083EO1E035_001

tale je pa nefleksibilen material, sicer ima visok pas, samo je tejliran v nulo, to pa imho treba sprobat (aka oblečt)
http://www.esprit.eu/womenswear/dresses/cocktail-party-dresses/blended-cotton-shift-dress-093EO1E012_001

esprit ima trgovine v sloveniji in bi jih lahko prej sprobala..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.9.2013 12:18:08 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Koliko ss ste imele?
metuljcek27



1 (79%)

2 (10%)

3 (3%)

4 (1%)

več (7%)


Število vseh glasov: 189

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!