|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sveže sadje
30.7.2009 14:36:35   
žab*ca
koliko ga dajete svojim pikolinom.Moj star 8 mesecev je danes pojedel celo breskev in malo banane,A še vedno kuhate sadje za malico,ali dajete sveže.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sveže sadje
30.7.2009 14:55:27   
miapia
Od vsega začetka sem ji dajala sveže sadje. Poje kakor kdaj, večinoma količino enega sadeža, ker ji v glavnem mešam. Včasih ne poje skoraj nič. Kakor jo piči. Stari smo pa 7 mes.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sveže sadje
30.7.2009 16:30:52   
žab*ca
sorry vidim da nedavno že bila taka tema.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sveže sadje
30.7.2009 16:32:44   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

koliko ga dajete svojim pikolinom.Moj star 8 mesecev je danes pojedel celo breskev in malo banane,A še vedno kuhate sadje za malico,ali dajete sveže.
Hvala.


Mojemu pišeku mišeku srčku okroglemu smo pri 8mesecih dajali papat kar sveže sadje, nič več kuhcano in spasirano. Je srček ravno tako jedel.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sveže sadje
30.7.2009 16:55:16   
žab*ca
Razumem namig.Se opravičujem.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?