|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   swinganje
2.9.2013 13:03:31   
Anonimen
Razložite mi ženske, kaj vas tolk ovira pri swinganju? Moški smo čist drugačni, stvar jemljemo kot popestritev seksa, ženske pa... 1001 predsodek...?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: swinganje
2.9.2013 18:00:05   
mateyka
ženske so večinoma čustveno vpletene v spolni akt in zaradi tega nimajo tendence spolno občevat z neznanci. mogoče ti ne seksaš s čustvi do druge osebe in misliš, da to pomeni da "nimaš predsodkov", samo ni nujno temu tako...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: swinganje
2.9.2013 18:50:41   
patrino
Kot prvo: če si tak dedec brez predsodkov, zakaj si anonimenuser posted image ?
Kot drugo: ne posplošuj- "vsi moški jemljejo swinganje kot popestritev seksa, vse ženske pa smo polne predsodkov". - Očitno si ti naletel na tako, ki ji ni do tega, kar pa še ne pomeni, da vse ženske niso za to.
Kot tretje: Osebno, bi bil moj seznam pozitivnih strani swinganja precej krajši kot tisti z negativnimi, tako, da se ne bi spuščala v naštevanje vsega, kar me ovira, da ne grem v "čudoviti" svet swinganja. Mogoče le to: Swinganje me ne vzburja zaradi mnogoterih razlogov, eden izmed teh je ta, da želim seksati s takšnim partnerjem, ki ga vzburjam jaz in ne s takim, ki dobi erekcijo le takrat, ko ga gledajo ali ko gleda pri seksu druge. Zame imajo takšni ljudje težave v spolnosti in niso sposobni in ne zmorejo seksati brez takšnih dodatnih stimulansov. Boščki.
Zadovoljen z odgovorom wannabe swingeruser posted image ??

< Sporočilo je popravil patrino -- 2.9.2013 18:55:59 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: swinganje
2.9.2013 20:53:10   
josephine27
Kaj me ovira? Za začetek že to, da me seks z drugimi ne vzburja. Verjetno tudi tebi ne pašejo ravno vsi položaji enako. Ljudje smo različni. Na splošno nimam nič proti če to paru odgovarja. Nama pač ne. Tudi mož do zdaj še nikoli ni izrazil te želje, pa sva skupaj že 13 let. Tako, da neko posploševanje, da so vsi moški za in vse ženske proti se mi zdi mimo.

_____________________________



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: swinganje
3.9.2013 12:01:24   
devo
Mož ni omenil ker ve da ne sme user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: swinganje
3.9.2013 15:30:39   
Anonimen
Drage moje dame... skupinski seks je seks v skupini s svojim partnerjem. Se pravi swinganje brez partnerja niti ni swinganje v pravem pomenu besede. Tvoj mora biti zraven. Ne sprašujem po ganbangu pač pa po swinganju. Večini žensk ni do swinganja in razumem, da nekaterim ni, ne razumem pa zakaj večini ni. Pri vsakem seksu je tudi nekaj kemije, nekaj čustev. Swinganje se vedno začne in konča pri svojem partnerju. Čar swinganja je, da swingaš s svojim partnerjem in ne kar nekaj mimogrede. Tako, da žal kakega odgovora še ni opaziti...

Biti anonimen ali ne je pa stvar okusa. Če bi se razkril, bi dobival v obraz še konglomerat stvari, ki nimajo veze s temo, ker nekatere mislite, da je ta forum za spoznavanje oseb in ne za dopisovanje. Nenavsezadnje si pa anonimen tudi pa vzdevkom. Nočem, da berete moj značaj ampak moje poste. Upam, da sem bil jasen...?

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: swinganje
3.9.2013 15:50:03   
Anonimen
Jaz se z zadnjim postom anonimnega strinjam popoloma. In o anonimnosti in o tem kako nekatere forum dojemajo kot neko mesto, kjer folk spoznavaš in se loh z njim kregaš po tem na vsaki temi kjer napiše svoje mnenje. Pač mimo.

Anonimen, meni kot ženski se swinganje ne zdi baš nek hud tabu. In pač če bi imela priložnost in bi se mož s tem strinjal bi z njim tudi šla na kja takega. Ampak moj ni za take zadeve - vem ker se odkrito pogovarjava o marsičem, tako da najbrž ne bo nikoli prišlo do tega:) bi mi pa predstavljalo izziv, najbrž pa ne bi šla v to kr z enimi x ljudmi.

anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: swinganje
3.9.2013 16:01:05   
*miska.mcc*
am........    ene 4-je tipčki sodeljujejo na RR tako aktivno, da bi se morali skrivati.  user posted image

torej...... a nardimo anketo?



user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: swinganje
3.9.2013 16:20:25   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: devo

Mož ni omenil ker ve da ne sme user posted image


Ne razumem zakaj ne sme? Če lahko brez zadržkov izrazi vse druge želje v postelji ( tudi take ki napr. meni niso všeč) bi lahko tudi to če bi jo imel. Ne vem kaken odnos imaš ti s svojo partnerko ampak meni je totalno mimo, da si nekaj skrivaš. V bistvu je popolnoma vseeno kaj si večina žensk misli glede swinganja ( čeprav mislim da je to tvoje osebo mnenje in ne podatek neke raziskave). Če ti to toliko pomeni najdi partnerko, ki ji je to všeč pa te tista preostala "večina" ne bo motila.

_____________________________



(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: swinganje
3.9.2013 16:23:08   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

am........    ene 4-je tipčki sodeljujejo na RR tako aktivno, da bi se morali skrivati.  user posted image

torej...... a nardimo anketo?



user posted image



user posted image

_____________________________



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: swinganje
3.9.2013 18:50:40   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drage moje dame... skupinski seks je seks v skupini s svojim partnerjem. Se pravi swinganje brez partnerja niti ni swinganje v pravem pomenu besede. Tvoj mora biti zraven. Ne sprašujem po ganbangu pač pa po swinganju. Večini žensk ni do swinganja in razumem, da nekaterim ni, ne razumem pa zakaj večini ni. Pri vsakem seksu je tudi nekaj kemije, nekaj čustev. Swinganje se vedno začne in konča pri svojem partnerju. Čar swinganja je, da swingaš s svojim partnerjem in ne kar nekaj mimogrede. Tako, da žal kakega odgovora še ni opaziti...

Biti anonimen ali ne je pa stvar okusa. Če bi se razkril, bi dobival v obraz še konglomerat stvari, ki nimajo veze s temo, ker nekatere mislite, da je ta forum za spoznavanje oseb in ne za dopisovanje. Nenavsezadnje si pa anonimen tudi pa vzdevkom. Nočem, da berete moj značaj ampak moje poste. Upam, da sem bil jasen...?



Ne dragi prvi anonimni nisi bil jasen...po pravici povedano mi dol visi kdo si v resnici in lahko si prepričan, da te osebno ne bi zasledovala in vohljala o tvojem značaju. In od kje ti ideja, da mi ne kapiramo kaj je swingerstvo? Osebno dobro vem, da je ponavadi zraven vključen partner in kot sem razumela iz komentarja ostalih, tudi ostala dekleta vedo kaj je to. Smešno je po svoje, da pametuješ tule kot bi imel pred sabo zbor nevednih nun, bistva in odgovorov, pa nisi sposoben prebrati, pa čeprav si dobil servirane kar nekajkrat. Lahko ponovim. Osebno mi ne potegne swinganje zato, ker želim seksati s partnerjem, za katerega sem prepričana, da je vzburjen zaradi mene, ker se mu zdim privlačna in ne zato, ker naju en ( ali več ) gleda. oz. midva gledava oz. seksava poleg drugih. Če ti povem po domače: če se dam dol, se dam rada z nekom, ki mu vstane zaradi mene in ne zaradi tega , ker ga vzburi to, da drugi zijajo v naju, ko midva to počneva. V postelji, si želim moškega, ki ne rabi dodatne stimulacije,kot moje, da se lahko spravi k temu. Ljudje, ki jim sede seksati le po swinger sistemu, so za moje pojme brez domišljije ali jih partnerka solo ne privlači dovolj ali si ne znajo popestriti seksa v paru ali pa imajo resne probleme z erekcijo pri "klasičnem" seksu. Za moje pojme so to eni reveži, ki pač niso nikoli spoznali kaj je to dober seks v dvoje brez sosedovih stimulansov . Če to paru paše, naj počne. In zagotovo vidi v tem načinu seksanja nekaj privlačnega tudi precej žensk, zato ti še enkrat odsvetujem posploševanje, da so za to samo moški. Bolj se mi zdi, da dedci kot si ti o swingerstvu le sanjajo s polnimi usti sline, ko pa to zapaše ženskam pa enostavno stopijo v akcijo. Ne krivi torej žensk za nezainteresiranost- mogoče je krivda v tebi.Mogoče bi se marsikatera šla swingerstvo, pa žal ne s teboj...
Upam da sem bila jasnauser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 3.9.2013 18:51:12 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: swinganje
3.9.2013 21:17:05   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne krivi torej žensk za nezainteresiranost- mogoče je krivda v tebi.Mogoče bi se marsikatera šla swingerstvo, pa žal ne s teboj...


omg, touché user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: swinganje
3.9.2013 23:53:53   
Anonimen
Midva razmišljava diametralno nasprotno. Jaz mislim, da imaš ti predsodke in si zdolgočasena v postelji, ker swingaš le s tvojim stalnim. Swingerji pa ne swingajo zaradi dodatnih stimulacij ampak zaradi odprtosti, poleg tega nimajo egozima kot ga imaš ti. Skoraj prepričan sem, da si na poti med tistimi 50%, ki gredo narazen ali pa si grejo delat na skrivaj nadure. Swinganje pomeni svobodo in swingerji se nikoli ne ločujejo. Na svoje partnerje so navezani celo bolje kot tisti, ki ne swingajo. Predvsm ep ajim zakoni ne razpadajo. In še vedno me zanima zakaj večina žensk ne želi swingat? Zaradi egoizma in laži samemu sebi, da imajo idealne zakone? Eh ja... potem je pa ena totalno na tleh, ko da oglas, da išče poročenega moškega in se ji zamaši mail :)))

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: swinganje
4.9.2013 8:14:23   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Swingerji pa ne swingajo zaradi dodatnih stimulacij ampak zaradi odprtosti..


odprtosti - česa?
če to ni dodatna stimulacija, kaj pa je to potem? ker če ne ne bi bila, a ne bi bilo vseeno a swingaš ali pa si monogamen. whats the point, če ni stimulacija anyway?

Skoraj prepričan sem, da si na poti med tistimi 50%, ki gredo narazen ali pa si grejo delat na skrivaj nadure.


seveda moraš bit skoraj prepričan. po spodnjih dogmah ti drugega ne preostane user posted image

Swinganje pomeni svobodo in swingerji se nikoli ne ločujejo.
... Predvsm ep ajim zakoni ne razpadajo.


jaz poznam ločenega swingerja.. potem jej svingal naprej s svojo novo ljubico, samo - ločil se pa je.. še men je povabil zraven enkrat. men je bil to "wth?!" moment, ker z modelom res nismo bili blizu in je bilo povabilo zame tko, "out of the blue"..
se mi je pa to zgodilo samo 1x v življenju - me ne sprašujejo pogosto, to je res. user posted image

In še vedno me zanima zakaj večina žensk ne želi swingat?


saj smo povedale, samo nočeš sprejet odgovora. čakaš samo na unega, ki si si ga ti zamislil - da "priznamo": da si lažemo, da smo egoistične in da imamo krize v zakonih. vse ostalo ti je nesprejemljivo.
nek znanstven ali profesionalen odnos to sicer ni, samo - vsak se svobodno odloča ali bo sprejel dejstva ali imel "prepričanja"..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: swinganje
4.9.2013 12:52:51   
Plus3

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
In še vedno me zanima zakaj večina žensk ne želi swingat?



Anonimen, ne vem kaj bi rad slišal oziroma kakšen odgovor želiš slišati. Že par posameznic je pač povedalo svoje mnenje, a jih ti zavračaš s svojim pogledom na swinganje in zate vsak, ki nasprotuje tvojemu mnenju, teoriji je oz. smo - zadrte, egoističen ženske, le korak do ločetvenih papirjev.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: swinganje
4.9.2013 15:49:35   
patrino
Midva razmišljava diametralno nasprotno. Jaz mislim, da imaš ti predsodke in si zdolgočasena v postelji, ker swingaš le s tvojim stalnim. Swingerji pa ne swingajo zaradi dodatnih stimulacij ampak zaradi odprtosti, poleg tega nimajo egozima kot ga imaš ti. Skoraj prepričan sem, da si na poti med tistimi 50%, ki gredo narazen ali pa si grejo delat na skrivaj nadure. Swinganje pomeni svobodo in swingerji se nikoli ne ločujejo. Na svoje partnerje so navezani celo bolje kot tisti, ki ne swingajo. Predvsm ep ajim zakoni ne razpadajo. In še vedno me zanima zakaj večina žensk ne želi swingat? Zaradi egoizma in laži samemu sebi, da imajo idealne zakone? Eh ja... potem je pa ena totalno na tleh, ko da oglas, da išče poročenega moškega in se ji zamaši mail :)))

Glede na svojo swingersko odprtost, ki jo tako poveličuješ, si v bistvu meni osebno videti zelo zadrt in zategnjen človek. Po moje se za hvalo o odprtem in nesebičnem , neegoističnem in ah in oh partnerskem odnosu, skriva en velik revež, ki si še šlica ne upa odpret, če je v kilometrskem radiju okrog njega kakšna oseba.Nekako ne moreš pogoltniti tega, da nam je nekaterim swinganje mimo. Dobil si en koš odgovorov, pa še vedno nisi zadovoljen. Bog ti požegnaj , če ti paše tako seksat. Meni in mojemu partnerju pač ne. Če sem v tvojih očeh zdolgočasena, mi je ravno do Kosova. Če mi bo kdaj zakon razpadel, močno dvomim, da mi bo zaradi neswinganja. Tako kot dvomim, da se bo tvoj obdržal na veke zaradi tega ker lahko seksaš le pred pričami v tandemu pa si bolj švoh.

< Sporočilo je popravil patrino -- 4.9.2013 15:50:27 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Plus3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: swinganje
4.9.2013 16:24:11   
uškinamama
user posted image  swingerska priča, dobra

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: swinganje
4.9.2013 19:30:14   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Midva razmišljava diametralno nasprotno. Jaz mislim, da imaš ti predsodke in si zdolgočasena v postelji, ker swingaš le s tvojim stalnim. Swingerji pa ne swingajo zaradi dodatnih stimulacij ampak zaradi odprtosti, poleg tega nimajo egozima kot ga imaš ti. Skoraj prepričan sem, da si na poti med tistimi 50%, ki gredo narazen ali pa si grejo delat na skrivaj nadure. Swinganje pomeni svobodo in swingerji se nikoli ne ločujejo. Na svoje partnerje so navezani celo bolje kot tisti, ki ne swingajo. Predvsm ep ajim zakoni ne razpadajo. In še vedno me zanima zakaj večina žensk ne želi swingat? Zaradi egoizma in laži samemu sebi, da imajo idealne zakone? Eh ja... potem je pa ena totalno na tleh, ko da oglas, da išče poročenega moškega in se ji zamaši mail :)))


No če si tako odprt in neegositičen pa jaz res ne morem razumet zakaj ne moreš sprejet tega, da nekateri ljudje pač razmišljajo drugače kot ti. Verjemi, da tudi vsi moški niso na tvoji strani. Glede razpadov zakona pa mi je ta tvoja izjava čisto mimo, ker zgleda kot da je zakon / partnerstvo zgolj seks. Ne razpadejo vsi zakoni zaradi "slabega" seksa, ker so pri skupnem življenju pomembne tudi druge stvari in če te ne funkcionirajo gre par lahko narazen. Ne bom rekla, da spolnost v partnerstvu ni pomemba, nisem pa izbrala svojega moža samo na podlagi njegove spretnosti v postelji. Mislim, da ti je tu vsaka odgovorila v svojem imenu zakaj ne želi swingati. V imenu večine ti pač nobena ne more, ker vsaka samo zase ve. Jaz si nič ne lažem, da imam idealen zakon, ker preprosto povedano v idealne zakone niti ne verjamem. Verjemem pa v idealne trenutke in želim si jih imeti v svojem življenju čim več. Pač sprejmi to, da iamo ljudje tudi v spolnosti različne želje in pričakovanja in da ni zgolj ene prave poti. Saj tudi muzike ne poslušamo vsi enake. Kako dolgočasen bi bil svet če bi jo.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: swinganje
4.9.2013 22:04:48   
ronja
Anonimen, tudi v naravi se ljudem podobne opice navadno umaknejo parit nekam malo bolj na samo, tako da to, da si želimo pri tem intime, ni neka strašno čudna in nenaravna reč. Seveda pa veliko ljudi to, da jih kdo gleda, da oni koga gledajo ali da menjavajo partnerje, tudi vzburja, s čimer ni nič narobe - edino praktično je, da najdeš partnerko, ki ima iste fantazije, če ti te pač veliko pomenijo.

Kar se tiče samega swinganja, se po pravici povedano nisva še nikoli pogovarjala. Trenutno se nama to res ne bi dalo, sem skoraj 100%, da lahko govorim v dvojini, ker še za tandem težko najdeva čas...

Kar bi mene oviralo pri swinganju, pa je v prvi vrsti planiranje - nisem navajena seksa planirat, všeč mi je, da "se zgodi". Če greš swingat, pa točno veš, kdaj in kje in meni to potem ni spontano. Potem si pa tudi težko predstavljam vse skup, po pravici povedano, nisem nikoli prav resno razmišljala o tem, tako da ti težko rečem, kaj me ovira, enostavno ne čutim želje po tem. Pa ne mislim, da swingarji nimate fajn seksa sicer in čisto verjamem, da če se najdeta dva s podobnimi nevsakdanjimi fantazijami, sta verjetno še bolj za skup oz. ju tudi te fantazije skup držijo, zato je čisto možno, da se swingerji manj ločujejo. Vseeno pa to ne pomeni, da je to za vsakogar. Navsezadnje tudi vsi fantje ne želijo delit svoje partnerke... Ko sem bila mlajša, sem si recimo vedno želela bolj an izi zvezo, pa so bili vedno fantje tisti, ki so želeli bolj resno... tako da to ni vedno ženska domena;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: swinganje
4.9.2013 23:53:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Razložite mi ženske, kaj vas tolk ovira pri swinganju? Moški smo čist drugačni, stvar jemljemo kot popestritev seksa, ženske pa... 1001 predsodek...?


Zato ker je cela Slovenija swingala z Aurelijem Jurijem.......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: swinganje
5.9.2013 8:38:47   
patrino
oo, fuj...no še en razlog več za neswinganjeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: swinganje
5.9.2013 11:05:41   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Razložite mi ženske, kaj vas tolk ovira pri swinganju? Moški smo čist drugačni, stvar jemljemo kot popestritev seksa, ženske pa... 1001 predsodek...?


Sicer si tu že v štartu zgrešil - ne moreš namreč posploševati. Ni res, da se vse ženske upirajo swinganju ( sicer bi to počeli samo geji ) in tudi ni res, da bi vsi moški že a priori bili za take variante. Odloča več dejavnikov pri posameznikih, ki se odločijo za to, stvar pa mora vedno prej dozoreti. Nič ne gre na silo in tudi prav je tako. Če ti uspe skozi pogovore povzročit najprej "klik" v njeni zavesti in ji vsaj vzbudit radovednost, si na dobri poti. Odgovor, po katerem sprašuješ v uvodnem postu, boš pa tudi sicer moral iskati na kakem drugem forumu, tu ne pričakuj kaj dosti drugega kot v stilu "ženske seksamo s čustvi" ( yeah, right user posted image .... se bom spomnil tega, ko bom naslednjič pogledal kak pornič, ali pa ko bomo z bendom spet igrali na kakem zaključku pretežno ženskega kolektiva, ko se spije nekaj alkohola in privre prava narava na plan user posted image ). Kak že pravi nekdo v eni drugi debati s podobno tematiko? Vsak po svoje ptiček poje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: swinganje
5.9.2013 13:32:52   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Mož ni omenil ker ve da ne sme user posted image


Ne razumem zakaj ne sme? Če lahko brez zadržkov izrazi vse druge želje v postelji ( tudi take ki napr. meni niso všeč) bi lahko tudi to če bi jo imel. Ne vem kaken odnos imaš ti s svojo partnerko ampak meni je totalno mimo, da si nekaj skrivaš. V bistvu je popolnoma vseeno kaj si večina žensk misli glede swinganja ( čeprav mislim da je to tvoje osebo mnenje in ne podatek neke raziskave). Če ti to toliko pomeni najdi partnerko, ki ji je to všeč pa te tista preostala "večina" ne bo motila.


Ravno zato sem ti to napisal, ker VEM, da ne razumeš user posted image
Kakšne raziskave lepo te prosim. Tudi moški se med seboj pogovarjamo pa ne samo o avtomobilih in velikih joških. Vemo kdaj je kaj smiselno razlagat in pripovedovati in kdaj ne.
Z mojo imava pa to razčiščeno. user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: swinganje
5.9.2013 14:19:50   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: devo


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Mož ni omenil ker ve da ne sme user posted image


Ne razumem zakaj ne sme? Če lahko brez zadržkov izrazi vse druge želje v postelji ( tudi take ki napr. meni niso všeč) bi lahko tudi to če bi jo imel. Ne vem kaken odnos imaš ti s svojo partnerko ampak meni je totalno mimo, da si nekaj skrivaš. V bistvu je popolnoma vseeno kaj si večina žensk misli glede swinganja ( čeprav mislim da je to tvoje osebo mnenje in ne podatek neke raziskave). Če ti to toliko pomeni najdi partnerko, ki ji je to všeč pa te tista preostala "večina" ne bo motila.


Ravno zato sem ti to napisal, ker VEM, da ne razumeš user posted image
Kakšne raziskave lepo te prosim. Tudi moški se med seboj pogovarjamo pa ne samo o avtomobilih in velikih joških. Vemo kdaj je kaj smiselno razlagat in pripovedovati in kdaj ne.
Z mojo imava pa to razčiščeno. user posted image


Očitno imaš veliko izkušenj z moškimi in mojega moža poznaš in razumeš bolje od mene. Ne vem kako bi sicer lahko trdil, da veš kako razmišlja.

_____________________________



(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: swinganje
5.9.2013 19:55:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy
...tu ne pričakuj kaj dosti drugega kot v stilu "ženske seksamo s čustvi" ( yeah, right user posted image .... se bom spomnil tega, ko bom naslednjič pogledal kak pornič..


ja, seveda, ker porniči so dokumentarci user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?