|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tametil-nujno
30.6.2005 12:59:29   
Urška//
pozdravljene

v lekarni so mi te tabl. osvetovali, in v navodilu piše da med dojenjem tametil ni priporočljiv,ker se majhna količina izloča z mlekom:zmeden:

kaj naj naredim, mleko pa počasi usiha:((


hvala

Urska
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tametil-nujno
30.6.2005 13:04:08   
Wahoo RR
Čisto nič ni narobe če jih ješ...Če bi škodovale potem jih nebi predpisovale. V porodnišnici so mi rekli, da jih lahko ješ dokler želiš, samo če jih ješ vsak dan...je dobro naredit malo premora vmes...

jaz jih jem že od prvega meseca dalje...

tablete pač niso temu namenjen, ampak se je sčasoma pokazalo, da dobro vplivajo na proizvodnjo mleka, ker delujejo na principu zadrževanja vode v telesu...

meni recept napieš splošni zdravnik..glih včerar sem šla po še 3 škatlice...

Da pa ne bo pomote...pristavljat čim večkrat, ogromno tekočine...brez tega ne gre tudi s tametilom...

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tametil-nujno
30.6.2005 13:06:57   
Urška//
hvala za hitre odg.

moja pupa je stara mesec in pol, še bo to delovalo zdaj, ali se s tem začne že na Začetku


aja še to

kako naj skuham sezamova semena????


LP


Urska

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tametil-nujno
30.6.2005 13:17:13   
spacey
Recept: 2 žlički sezamovih semen vreš v 2-3 dcl vode 20 minut, poješ semena in popiješ vodo .. 3x na dan. :)

Lp
:kuza:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tametil-nujno
30.6.2005 13:56:14   
tiktak
V reviji MAMA piše, da je glavni namen Tametil tablet prprečevanje morske bolezni, večje nastajanje mleka pa je le stranski učinek, ki je možen le pri posameznicah.
Navodilo za odmerjanje: prve 3 dni jemljite 2 tableti zjutraj in eno zvečer, nato le po 1 tableto 2x dnevno. Če je učinek dober se odmerek postopno zmanjšuje. Če učinka po 3-5 dnevih ni, prekinite jemanje.

Jaz jem sezam kar po žlici.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tametil-nujno
30.6.2005 15:05:42   
Leni72
Jaz sem začela jemat Tametil ko je bila ta mala stara šest tednov - projekt ˝Tametil poveča količino mleka˝ uspešno zaključen in se sedaj polno dojima. Tablete mi je predpisala pediatrinja iz MB porodnišnice; ja pa ni vrag da ne bi vedli kaj delajo, no! Upam, da tudi vam projekt uspe. :rozica:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?