|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tast se umešava v vzgojo
23.4.2007 11:19:55   
*jasminika*
user posted image ne vem kje naj začnem....moj tast se vmešava med vzgojo otroka...npr ko mali spi jaz ponavadi nekaj delam..npr perem posodo in tako dalje...on pa pride noter pa pravi da naj bom tiho in da lahko pozneje operem,,ali pa če malega kaj skregam ga vezno carta...tako da me user posted image nič več ne posluša...in seveda je več takih primerov...pa sem mu že rekla da je to moj otrok in da bom ga vzgajala kako bom ga jaz hotela...pa nič ne pomaga.....user posted image kaj naj da se bo behal vmešavati???ja pa redno me kontrolira kaj delam in kam grem....če grem z malim na sprehod včasih prileti in vpraša kam grem in kdaj pridem...včasih se mi že meša od tega vmešavanjauser posted image

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 24.4.2007 19:04:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tast
23.4.2007 11:23:15   
Anonimen
Zakleni vratauser posted image -jaz vem da nebi dovolila da mi uletava v stanovanje.

(odgovor članu *jasminika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tast
23.4.2007 11:35:45   
dulcinea
Če ne gre zlepa, gre pa zgrda.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tast
23.4.2007 11:44:38   
*jasminika*
user posted image ne morem jih zakleniti ker živimo v isti kuči....upam da bo boljše sedaj ko si s partnerjem urediva stanovanje na podstrešju.....user posted image

_____________________________

LP

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tast
23.4.2007 11:46:16   
mika
upam da bo boljše sedaj ko si s partnerjem urediva stanovanje na podstrešju.....


pol pa le glej, da boste stanovanje uredili tako, da lahko zakleneš.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tast
23.4.2007 11:47:35   
Anonimen
Še boljš bi blo da si pa kje drugje zrihtata stanovanje-sama. Ker tukaj pravega mira nikoli ne bo.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tast
23.4.2007 12:08:46   
*jasminika*
Še boljš bi blo da si pa kje drugje zrihtata stanovanje-sama. Ker tukaj pravega mira nikoli ne bo.


ja ko bi  lahko....user posted image ta hiša stoji na partnerja in je velika...oče pa sam živi noter...škoda nama je kupiti stanovanje ko pa hiša brezveze propadauser posted image .vem da ne bo nikoli mira,,mogoče pa se tast spremeni,kaj veš..

_____________________________

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tast
23.4.2007 12:44:50   
Putka
Starga kozla se ne da spremenit! Če se s tem tolažiš, ne boš doživela..

Če se sama ne moreš zmenit, prosi moža, naj se s svojim očetom pogovori. Zmenite se za pravila, ki se jih boste vsi lahko držali.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tast
23.4.2007 13:35:08   
honey
Če si se poskušala z njim že lepo pogovoriti, pa nič ne pomaga, naj se pogovori z njim še mož - če pa tudi to ne bo pomagalo, pa ga pošlji nekam - dobesedno. Ker drugače ne boš imela miru pred njim nikoli.

Mi tudi zaenkrat (še kakšen mesec) živimo v isti hiši s tastom in taščo. Od začetka je bilo to res tako, da so bili non-stop pri nas (sicer imamo ločen vhod, ampak imamo skupno kopalnico in vhod iz njihovega stanovanja v najino spalnico), potem se je pa počasi umirilo. Samo sem jaz bila tista, ki sem postavila meje - sicer bolj ko ne zgrda, ampak je delovalo. Ko so me začeli kaj masirat, sem kratko malo ali preslišala ali pa zelo odrezavo odgovorila, da ga (jih) nič ne briga.

Drugače ne bo šlo.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tast
23.4.2007 13:51:00   
mamuška
Se strinjam s honey. Če lepa beseda ne zaleže, bo zalegla grda in zamera. Jaz sem najbolj alergična na vmešavanje, ko troka npr. okregaš, pa priletijo "bošček, revček, srček, lubček" user posted image user posted image user posted image user posted image Sem nekjakrat rekla, naj mi hodijo z lubčki in srčki, ko bo njim začel po glavi srat in da tega enostavno ne dovolim. Surla je bila do Pakistana, po nekaj tednih pa so le dojeli. Zdaj nihče več ne pisne, sploh ne pred otrokom, ker so počasi le prišli do tega, da več kot pustijo, več bo zahteval. Skratka postavi mejo, če tebe ne upošteva, naj uredi mož, je le njegov oče, če tudi to ne pomaga, pa na "oštro". Ni hujšega, kot stalna potuha otroku!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tast
24.4.2007 10:15:10   
romy
Bolje prva zamira kot zadnja, zato mu povej kaj te moti.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?