|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teža in dojenje
7.9.2009 14:22:47   
a982
oj,
moj malček je čez vikend shujšal za 40g, namesto da bi se zredil. Je redno, 6-7krat na dan, star je 8dni. Patronažna pravi, da to ni nič neobičajnega, ampak mene vseeno skrbi. Namesto da bi se redil pa shujša. A je imela katera podobne težave na začetku? A ste potem začele dodajati? Mleka imam zanekrat dosti, ker mi sploh ne sprazne cele dojke.
Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teža in dojenje
7.9.2009 14:36:27   
Hope2
Ne delaj panike. Otroka je najbolje tehtat na teden in ne vsak dan. Včasih so nihanja in kak dan ali dva shujšajo, potem pa vse nadoknadijo. Če pa bo v 1 tednu shujšal potem pa pokliči patronažno ali pediatrinjo. Včasih tudi malo večkrat zaspijo na joški in pozabijo pit. V takem primeru je fajn večkrat pristavit in ne gledat na število podojev in na ure. Pa malo ga po lički ali pod bradico pobožat/požgačkat, da glih ne kinke takojuser posted image . Jaz vsekakor ne bi še delala panike

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.9.2009 14:37:34 >

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teža in dojenje
7.9.2009 15:12:58   
PC Baby
Seveda, razlika je recimo že, če si ga enkrat tehtala predno je kakal, drugič pa po tem.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.9.2009 21:42:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?