|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave s sosedo
18.9.2008 16:43:19   
* Mateja *
Čau!
nekja malega sem pisala že na Hišne ljubljenčke, ampak se moram skašljat še tukaj.

Prej me kliče bivša soseda. Živela je v bloku, pol je noter živel njen sin z družino, pol je pršla za ene dva meseca nazaj in stanovanje "posodila" svoji nečakinji. In prej me kliče in mi rompa kojone, da imamo na hodniku omarico, (jo ima tudi ona in še en kup zelenjave -rože  na stopnišču). Moj prvi sosed nima nič proti temu, tako da se nisem obremenjevala s tem. Mi je težila zaradi psa, da ga ne smem imet, pa ga imajo še eni v bloku. In da sem ji zamašila lijak v kleti, ....Pa še in še stvari. Da rogovilimo ponoči, kar sploh ni res. Zdej me pa zanima, kje lahko o tem kaj konkretnega preberem. V stanov. zakonu nisem nič pametnega dobila, o psih pa vem še manj. Kaj mi lahko katera kaj več pove al pa sam pove, kje si lahko kaj preberem. Ker na netu nisem dobila nič pametnega. naj pa povem, da nas je v bloku 5 družin in se  res ne moremo nič zmenit, kaj šele da bi kaj popravili ali uredili v skupnih prostorih,....user posted image user posted image user posted image user posted image

jezna sem ko hudič!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj pa hišni red? Kolikor vem, ga mi nimamo, kaj šele da bi bil kje obešen. Mi ga je pa vrgla gor!! A se lahko sklicuje na kakšnega starega 10 let , ki ga nobemn od zdejšnjih stanovalcev ne pozna?

Hvala!

< Sporočilo je popravil * Mateja * -- 18.9.2008 16:45:01 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave s sosedo
18.9.2008 18:36:21   
anajmad
Ma pošlji jo nekamuser posted image ,pol jo pa vprašaj,če je slabo spala. Tudi mi smo imeli takšne s sosedo. Pol sem ji pa rekla,da jo lohka prijavim,ko oddaja na črno,zdej mi pa mir da. Vem,je zoprno in ti se sploh brez veze sekiraš.
Res po domače-pošlji jo nekam.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave s sosedo
18.9.2008 19:20:47   
Gina
Enkrat je primoža objavil neke pravilnike in zakone o teh rečeh. Lahko ga vprašaš najbrž na zs.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave s sosedo
18.9.2008 20:58:25   
* Mateja *
Sej sem ji vrgla telefon dol. Sem se vljudno poslovila medtem ko je nakladala in sem prekinila. In že takoj na začetku pogovora sem ji rekla, da imam trenutno en kup težav, da ne morem se še z njo dajat pa je vseeno začela drgniti,....
Baba usekana.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave s sosedo
19.9.2008 7:12:37   
MTFP
Jah dej zastopi babnico no. Kako mora biti šele njej težko, ki mora živeti sama s sabo in se prenašati. Se ti vsaj malo ne zasmili?user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa žal, vedno se najde kdo ki je rojen samo z namenom da bo grenil življenja drugim.

Jaz mislim, da noben zakon ne prepoveduje psa v bloku. Je pa res, da mi za našega plačujemo hišne stroške (čistilko, vodo, itd....) saj me ne moti, ampak jao, en mali kuža res toliko elektrike porabi, da je kaj, in vode da sploh ne govorimuser posted image . No ja saj notri prinesemo pri čistilki :). Ponavadi ravno ona pomiva, ko naš pride iz sprehoda po kakem dežju in blatu. Rata kar penasta ko ga zagleda. Pa sem včasih šla pomivati za njim. Potem sem pa nehala, konec koncev zato plačujemo čistilki še dodaten strošek (psa), pa tudi, ko drugi pridejo z blatnimi čevlji do kolen ne bo noben šel pospraviti za sabo. Saj je plačana baba tečna. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave s sosedo
19.9.2008 19:11:30   
* Mateja *
Jjoj škoda ker ji nisemtega rekla, da kako živi sama s sabo. Vsi strai prebivalci našega naselja so bili ful veseli, ko se je odselila, zdej vsaj vem zakaj je tako!!

Hvala vam!!

Aja pa še to. kaj mini omarico imam lahko poleg vhodnih vrat al to kaki zakon prepoveduje. Se gre pa komot mimo, se niti obregneš ne v mojo omaro.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave s sosedo
19.9.2008 22:01:09   
Anonimen
Aja pa še to. kaj mini omarico imam lahko poleg vhodnih vrat al to kaki zakon prepoveduje. Se gre pa komot mimo, se niti obregneš ne v mojo omaro.
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Ja omarice in vse ostalo "kramo" na hodnikih zakon ne dopušča. Zaradi požarne varnosti.
Lahko grem jutri pogledat na oglasno desko, ker smo imeli mi v preteklem mesecu v bloku inšpekcijski nadzori in so morali vsi stanovalci, ki so imeli omarice poleg vhodnih vrat le te odstraniti. Prav tako je morala biti odstranjena vsa krama, ki je ležala v kleteh, pred kakšnimi vrati,...

Kar se pa psa tiče, ga ni zakona ki bi ti lahko prepovedal psa! Tudi jaz sem se enako spraševala pred parimi meseci, ko smo kupovali psa. In se točno pozanimala. Je pa res, da sem potem parim sosedom povedala, in zaradi božjega miru tudi plačujem vodo, komunalo, čeprav po zakonu to ni potrebno. Ker se pes tretira kot stvar in ne kot oseba. Nekak tko!user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: težave s sosedo
19.9.2008 22:04:59   
amaya
Ah....sosedje...moja priljubljena debata...teraj jo nekam!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?