|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave s spanjem
13.4.2007 9:18:19   
žirafica
Tole se mi pa prepogosto dogaja: zvečer padem dol od utrujenosti, potem se pa zbudim ob 3h zjutraj in ne morem zaspati tudi do dve uriuser posted image  In potem sem zjutraj spet kot cunjauser posted image  
Kaj mi predlagateuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave s spanjem
13.4.2007 9:28:51   
marsovcek
To se tud meni včasih zgodi, nimam pojma kaj bi pomagalo. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave s spanjem
13.4.2007 9:32:48   
živa
A si mogoče noseča user posted image ?

Lp,

živa

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave s spanjem
13.4.2007 10:33:12   
žirafica
Ne nisem.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave s spanjem
13.4.2007 10:37:07   
živa
Vprašala sem, ker imam jaz vsakič, ko sem noseča, podobne probleme.

Recepta za to pa žal ne vem. Jaz sem ležala in brala, potem pa spala - ampak takrat sem bila na bolniški.

Lp,

živa

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave s spanjem
16.4.2007 7:21:39   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Vprašala sem, ker imam jaz vsakič, ko sem noseča, podobne probleme.

Recepta za to pa žal ne vem. Jaz sem ležala in brala, potem pa spala - ampak takrat sem bila na bolniški.

Lp,

živa


jaz imam sindrom nemirnih nog (RLS) in se mi to pogosto dogaja, vendar pa takrat ne morem ležati ali sedeti, pač pa moram hoditi. enostavno noge ne moreš imeti pri miru. res zoprno, sploh v nosečnosti je bilo hudo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave s spanjem
26.4.2007 15:57:17   
* Tofsi *
Sama sem imela tudi vedno težave z nespečnostjo, v drugi nosečnosti pa sploooh nisem mogla spati, večino noči sem presedela v dnevni sobi ali pa pospravljala.... sedaj ko je dete prišlo na svet... bi pa z veseljem celo noč prespala... pa ne gre user posted image


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?