|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave z RR?
17.3.2009 12:39:36   
barbaw
Zanima me, če se kaj "obnavlja" ali popravlja na forumu, ker je veliko težav s citiranjem postov in vse dela zelo počasi. Pa še kakšna druga težava bi se našla. Na splošno je zelo težko sodelovat.

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave z RR?
17.3.2009 13:41:08   
Lenny
Se pridružujem zgoraj napisanemu. Pri meni je enako user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave z RR?
17.3.2009 14:26:24   
benika
Tudi pri meni je vse skupaj živa katastrofauser posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave z RR?
17.3.2009 16:10:30   
Kliki
Tudi jast imam probleme.
Sem mislila da je spet kej z mojim rač. narobe.user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave z RR?
17.3.2009 19:53:37   
tinica
Tudi pri meni je katastrofa. Od vseh se mi ves čas vidijo te trakci, besedilo pa je čisto v desnem kotu, tako, da zelo težko berem zaradi vseh teh reklam. Upam, da se čim prej popravi.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave z RR?
17.3.2009 22:24:34   
Jerneja_
Zadeva se je umirila. Problem je nastal, ker je bilo danes izredno veliko število uporabnikov prijavljenih na portalu.

Tinica - pošljite mi prosim en posnetek strani, kot vam jo prikazuje, da preverimo na pomoc@ringaraja.net

Glede citiranja pa smo že pisali, da se verjetno ne bo dalo kaj veliko postoriti http://www.ringaraja.net/forum/citiranje/m_3074175/tm.htm

Jerneja RR

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave z RR?
18.3.2009 13:04:43   
barbaw
Jerneja RR hvala za pojasnilo.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?