|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave z uporabo slinga
30.5.2007 11:47:51   
Mojc
kupila sem ga, nekako pa se ne morem zverzirati v pravilni uporabi. Dnevi kar minevajo, zato me zanima, ali bi mi katera lahko še fizično pomagala oz. pokazala uporabo. DVD imam, pa vseeno ne gre. Ker malega ne želim preveč mučiti, poskusim le 1x na dan - pa se začne jokati še preden pogruntam, kako se ga pravilno nosi.
Sem iz LJ, sinko pa bo star 3 mesece.
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 11:50:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mojc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 14:11:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave z uporabo slinga
30.5.2007 17:28:38   
sonjaka
Nalin, jaz sem ti tudi poslala zs na to temo. Sem očitno bolj nespretne sorte. Če boš zmogla, seveda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave z uporabo slinga
30.5.2007 22:56:31   
zima07
Nalin, jaz tudi!

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave z uporabo slinga
30.5.2007 23:19:12   
Mehičanka
Nalin, a se tebi tudi sling premika? Mislim tako, da se ti obroči pomikajo od ramena proti popku...Meni se to kar naprej dogaja in sem čisto nesrečna. Zdej pa ne vem, ali ne znam slinga prav naštimat ali pa je kriva tamala, ker kar naprej miga?user posted image

Ko jo nosim v pouchu pa je vse OK...

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 7:53:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 7:54:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: težave z uporabo slinga
31.5.2007 14:15:21   
Mehičanka
Aja, kdaj pa se ti obroči premaknejo, takoj po vstavljanju ali po nekem času nošenja?


Oboje.

Včasih je tako, da si jo naštimam in ko še zategujem, se mi že obroči premikajo oz. se mi premakne kar tisti del, ki je na rami in imam potem obroče že čisto na želodcu. Včasih pa je nekaj časa OK, potem pa se mi kar začnejo pomikat navzdol. Res ne vem, kaj je narobe. Se mi zdi, da tudi če bolj zategnem, da se mala ne počuti dobro, če pa premalo pa kar migeta. Problem je tudi v tem, da če je bolj na rahlo zategnjena, se mi sklanja navzdol in jo moram potem kar lovit. Ne vem, no. Sem videla tvoje fotke, kako lepo Žan sedi v slingu. Naša ni nikoli tako, ampak vedno nekako po straniuser posted image

< Sporočilo je popravil Uršek -- 31.5.2007 14:16:32 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 14:32:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: težave z uporabo slinga
31.5.2007 15:42:22   
Mehičanka
Če se ti pa mala dol steguje, je pa možno, da se ne želi nositi. Kadar si je žan želel na tla, se je dol stegoval.


Ja, tudi to je možno. Ampak, to se mi dogaja samo v slingu, ko jo imam pa v pouchu pa je vse OK. Res pa je, da je tam nekako drugače naštimana, bolj stisnjena. Sem jo poskusila ravno zaradi tega nosit na hrbtu, pa je še slabše. Tudi ko je bila mirna in je z zanimanjem kukala izza hrbta, se mi je zdelo, da bo spodaj kar čez sling padla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 22:09:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: težave z uporabo slinga
31.5.2007 22:22:49   
Jančika_
Jaz tudi mislim, da moraš zadevo bolj zategniti, Uršek, sploh ker pišeš, da je mala v pouchu bolj stisnjena in se tam ne steguje dol. Res pa je potrebno kar nekaj vaje, da sling naštimaš tako, da paše tako mami kot otroku.

Na eni drugi temi je Nalin dala en fajn link s filmčki, meni so precej pomagali. Ravno včeraj sem Kajetana po dolgem času dala v sling, ker se je hotel cel dan nositi (danes je dobil vodene koze, ni čudno, da bi bil skoz na rokah). Pomagala sem si s temi filmčki in končno sem našla glavno napako, ki sem jo počela: otroka sem nosila prenizko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.6.2007 7:46:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: težave z uporabo slinga
1.6.2007 14:46:35   
Mehičanka
Ne vem...Mogoče sva obe malo krivi...jaz zato, ker ne znam dobro naštimat, mala pa zato, ker sploh ne sedi pokončno, ampak v diagonali (sploh noče bit pokonc, ampak se kar zvija)...

Bom še fiilmčke od Nalin RR pogledala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
3.6.2007 11:30:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: težave z uporabo slinga
3.6.2007 13:54:50   
Mehičanka
Bom poskusila, pa sporočim kako je šlo. Hvala za pomoč Nalin RR.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: težave z uporabo slinga
5.6.2007 19:41:35   
ursussy
Za vse, ki vas zanima - odločila sem se, da vsaj enkrat mesečno organiziram srečanje mamic s slingi (in pouchi in trakovi in rutami in ...), namenjeno predvsem temu, da si izmenjamo izkušnje in si pomagamo pri težavah. Toplo vabljene!
Prvo srečanje bo naslednji torek (12.6.) ob 17. uri v Ljubljani v Fužinah. Če vam je ob 17.ih prepozno, sprejemam predloge za drugo uro (ne morem pa pred 14.uro).
Natančen naslov sporočim v kratkem, saj se za en prostor še dogovarjam (en prostor pa je 100% na voljo).

Se torej vidimo v torek!

< Sporočilo je popravil ursussy -- 5.6.2007 19:51:11 >

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: težave z uporabo slinga
5.6.2007 23:15:46   
zima07
Za vse, ki vas zanima - odločila sem se, da vsaj enkrat mesečno organiziram srečanje mamic s slingi (in pouchi in trakovi in rutami in ...), namenjeno predvsem temu, da si izmenjamo izkušnje in si pomagamo pri težavah. Toplo vabljene!
Prvo srečanje bo naslednji torek (12.6.) ob 17. uri v Ljubljani v Fužinah. Če vam je ob 17.ih prepozno, sprejemam predloge za drugo uro (ne morem pa pred 14.uro).
Natančen naslov sporočim v kratkem, saj se za en prostor še dogovarjam (en prostor pa je 100% na voljo).


SUPER! Mi pridemo!user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: težave z uporabo slinga
6.6.2007 11:19:38   
ajdaN
Mi bomo tudi skoraj 100% tam! Komaj čakam, da začnem uporabljati tole zadevo.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: težave z uporabo slinga
6.6.2007 11:29:30   
ursussy
Me veseli, da je zanimanje!!
Zrihtala sem ful luškan prostor na Preglovem trgu 15 (modra stavba sredi Fužin, v kateri je tudi knjižnjica), in sicer v pravljični sobici, kjer so tudi blazine in se bodo otroci lahko igrali.
Termin je torej fiksen: 12.6. ob 17.uri (na razpolago imamo dobro uro in pol), vhod je stranski (ob kafiču Perla).

Se vidimo!

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
6.6.2007 12:39:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursussy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: težave z uporabo slinga
6.6.2007 20:17:17   
svetlo
bravo ursussy user posted image user posted image user posted image . Se tudi me kdaj oglasiva, sem ti še pijačo dolžna...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: težave z uporabo slinga
6.6.2007 22:52:02   
Mehičanka
Se oglašam šele sedaj, prej ni šlo....V glavnem, naredila sem tako:

Spodnji rob, naj bo ravno toliko spuščen da dobiš nogice notri, zgornji rob pa malo bol na rahlo.


...in res je bilo boljše. Obroča se nista nič premikala.user posted image user posted image user posted image

Zdaj moram le še ugotoviti, zakaj je mala čisto zvita v diagonalo.user posted image

Upam, da prideva do Fužin in mi tam razložite.user posted image



(odgovor članu svetlo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
7.6.2007 10:13:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?