|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težavice z prebavo (po porodu) :(
31.5.2012 15:03:51   
pikica :*
Hello!!!

Pred dobrim mesecem sem rodila-normalno. 1. vprašanje: Ali je kateri med porodom kaj "ušlo"??? No, jaz sem se malo pokakala user posted image ...

No zdaj pa k drugi težavi: Po porodu sem imela 1 teden hude prebavne motnje (driska). Izgledalo je tako da sem po vsaki zaužiti hrani laufala na WC in me ni bilo ven pol ure user posted image .....nooo potem se je umirilo.....zdaj pa že 1,5 tedna nisem šla "konkretno" kakat. Včeraj me je ful prijelo pa ni šlo noč ven...pa pred 4 dnevi isto. Drugače imam kar naprej vetrove (na 20min) in so full glasni. rem me že tišči v želodcu. In danes sem zjutraj ko je bil mož v kopalnici mislila da se mi bo zmešalo ker me je kolk tiščalo pa nisem nič spravla ven. user posted image user posted image user posted image Prooosim povejte kaj nej nardim-sm že klicala zdravnico pa je rekla da se bo že še uredilo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težavice z prebavo (po porodu) :(
31.5.2012 15:19:56   
Doll
Si že orang zaprta in takrat je težko skakat ven,ker se je vse zapacalo.zdaj si pojdi po svečko dulcolax da čimprej daš ven. Kupi si še lacteon srup in ga pij vsak dan,pa baje donat pomaga,lahka hrana itn

(odgovor članu pikica :*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težavice z prebavo (po porodu) :(
31.5.2012 15:34:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Doll
zdaj si pojdi po svečko dulcolax da čimprej daš ven. Kupi si še lacteon srup in ga pij vsak dan,pa baje donat pomaga,lahka hrana itn


točno to. pojdi odvajalne svečke kupit v lekarno, preberi navodila in uporabi.

in kupi lactecon sirup - tega lahko redno piješ ker ne povzroča odvisnosti na dolgi rok (tudi dojenčki ga lahko jemljejo) in mehča blato. jemlji ga dokler se ti ne uredi prebava. itak ni not nič drugega kot laktoza. naši tamali ful pomaga.

p.s. ja, ni panike če se pokakaš med porodom. to se skoz dogaja če nimaš odvajala prej. jaz ga nisem mela, ker na švedskem ne dajejo difolt odvajal za porod in posledično sem se prej še pokakala. babice so ble čist kul in navajene user posted image so, don`t worry, nisi edina niti zadnja. pomisli, kaj pa v afriki? tam vse kakajo preden rodijo user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težavice z prebavo (po porodu) :(
31.5.2012 19:13:02   
Najin_pikec
Drugač za urejeno prebavo zelo pomaga en kivi na tešče (seveda potem, ko to k se ti zdaj paca, ven spraviš user posted image ). To mi je v nosečnosti G svetoval in res je zelo pomagalo. Sem imela takoj veliko bolj urejeno prebavo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težavice z prebavo (po porodu) :(
31.5.2012 19:22:54   
hubi
Zmelji laneno seme. Vsak večer daj eno žličko v kozarec in zalij z vodo. To spij zjutraj in liter do dva vode čez dan. To delaj vsaj tri tedne.Vmes naj bi se počasi zadeva normalizirala.

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?