|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težko dihanje
1.2.2007 15:17:27   
lenčica
živjo punce,
ali je imela katera težave z dihanjem. Enostavno cel dan hodim po sapo in čutim pravo olajšanje kadar lahko zadiham s polnimi pljučo. Ne vem ali je to posledica otrokove lege? Imam pa nekakšen cmok v grlu in me mal skrbi, glede na to, da sem pogosto otožna, da ne gre za kakšno depresijo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težko dihanje
1.2.2007 15:25:05   
darjatimci
Možno je da je samo psihičnega izvora,glede na to,da pišeš,da si otožna.Jaz sem imela tudi težave z dihali,ampak zaradi bronhialne astme.Posvetuj se z zdravnikom.

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




Katerega bi izbrali?
jan2010

Prosim za pomoč, za lažjo odločitev.

Matevž (38%)

Martin (28%)

Lovro (34%)


Število vseh glasov: 232

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!