|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tja do krka
1.8.2011 9:36:42   
žiža
Iščem eno primerno destinacijo za enotedenski dopust. Vedno smo hodili bolj po Dalmaciji, letos bi pa z dva meseca starim dojenčkom šli raje malo bližje. Vem da je bilo že veliko pisanega na to temo ampak vseeno prosim za pomoč. Destinacija od Istre do Krka. Lahko je apartma ali mobilna hišic, lahko tudi prikolica za 5 oseb. Dva odrasla, trije otroci, od tega en dojenček, ki spi pri nama. Da je na oz. blizu plaže. Najraje v pritličju, če je apartma, da sta ta velika dva lahko ves čas zunaj. Šli bi pa od 29.8. do 4.9. tako da takrat po mojem se že da kaj frej in dobrega dobiti.
za vse info. se lepo zahvaljujem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tja do krka
1.8.2011 10:26:42   
**Tinkara78**
http://www.pavi.si/Palma-apartma/



(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.8.2011 22:04:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tja do krka
2.8.2011 22:03:05   
skuštrana
Žiža, probaj Malinsko na Krku, tam se da dobit app tik ob plaži. Pa plaža je ok za tamale, blizu centra je eno novo igrišče, pa dolga sprehajalna pot je...Pa takrat po moje ne bo več takšne gužve.

Drugače pa ima kamp v Stari Baški na Krku mobilne hiške, pa AK Ježevac tudi.

Ali pa kakšna Crikvenica je tudi ok, pa mogoče Moščenićka Draga.


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 2.8.2011 22:05:42 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tja do krka
2.8.2011 22:33:12   
norge
Kamp user posted image Bijela Uvala, Poreč

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tja do krka
5.8.2011 22:38:53   
Soncnica Sandra ***
Mi smo bili letos na Krrku, točneje v Punatu in nam je bilo ful všeč.
Imajo tudi ful veliko otroško igrišče.


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?