|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fruchtzwerge
3.3.2006 10:57:46   
Sofi
Dajete svojim malčkom Fruchtzwerge? Kdaj ste začele?
Moj fant bo jutri star sedem mesecev in sem mu jih včeraj prvič dala in mu je bilo všeč. Je to prehitro?
Pravzaprav sem se malce bala reakcije, ker je not kravje mleko, a je k sreči ni bilo. Poznam precej mamic, ki to v tej starosti prakticirajo, tudi pediater je mnenja, da ni nič narobe s tem. Pa me zanima še vaše mnenje.

Hvala, lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 11:13:57   
Anonimen
Rajši daj navaden jogurt pa notri zmiksaj banano ali hruško ali jabolko. Teli Fruchtzwergeti so tko-tko. Precej  umetnih snovi imajo not. Naš Gašper je po njih dobil pikice za ušesi (alergijo). Zato zdaj rajši kupim sadni jogurt (LM) ali pa navadni + sadje.

Pri 7m ni nič prezgodaj. Samo ne pretiravaj user posted image  

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.3.2006 11:40:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 11:43:05   
Barči78
Jaz ji ponavadi kakšnega zamešam med čisto navadno skuto LM, največkrat okus vanilije ali banane. Potem veliko raje poje, ker 1 Fruchtzwerge je premalo za 1 obrok, štirih ji pa res ne bi dala na enkrat.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 12:05:08   
Anonimen
Naš je dobil alergijo po tem kemijskem sranju. Tu not je toliko kemije, da si niti mislit ne moreš. Dobil je fleke po obrazu, na ličkih in potem se mu je luščilo do krvi. Groza! Pa sem mu dala samo enkrat.
Nam je pediatrinja rekla navadni jogurt, noter zamešaš sadje, jaz sem mu sicer dajala tudi sadni jogurt. Naj pa mu ne bi dajali nobenih jogurtov in skutk, kjer je rok uporabe daljši.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 12:50:06   
rozi81
Jaz sem ji tudi dala 1. pri 7m in jih obožuje. ni bilo nobene reakcije tako da sem ji velikokrat že dala. če ni nobenih reakcij se nič ne boj, lahko komot daješ.
pri nas je edino ena škatlica premalo tako da ji zdaj dajem topfen od danone in mi vseh 180ml poje tako da sem prenehala s fruhtzverge in pristala na topfen.

lp s 

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 13:24:51   
petraz
Jaz mu ga dajem od 7. meseca dalje in nimamo težav. user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 14:43:45   
Dadi
Meni je bilo rečeno, da jogurti skute itd. pridejo na vsto šele po 8 mesecu.Čeprav ne vem zakaj lahko otrok je skuto in jogurte, mleka kravjega pa ne??? Ma kera odgovor na to?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 16:08:21   
Anonimen
Dadi, to pa je Seven že enkrat razlagala, pa ne vem več točnega naslova. Ona je biologinja in obvlada te stvari. Baje je res neka razlika med temi stvarmi.user posted image

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fruchtzwerge
3.3.2006 16:29:24   
vevi2
Mi smo jih tudi probali, po 8 mesecu, jih ima zelo rad. Tudi jaz sem začela z navadnim jogurtom in sem notri vmešala sadje, pa se vseeno kar stresa zraven ko je, ker mu je zgleda še vseeno prekislo. Tako da kombiniramo, malo fruchwerga, malo skutk od ljubljanskih mlekaren in navadna pasirana skuta, v katero mu vmešam sadje. Bom pa poskusila še s sadnim jogurtom.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fruchtzwerge
4.3.2006 0:41:42   
anckabancka
Mi smo stari 8 mesecev, pa jih še ni probal. Tudi meni se to zdi sama umetna packarija.  Raje poskusi z navadnim jogurtom, naš user posted image ga zelo rad popije po slamci,

(odgovor članu vevi2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fruchtzwerge
4.3.2006 7:42:07   
tinatona
Oj!

Mi smo pa začeli s fruchtzwergiji pri 4 mesecih, ko sem jih kupila zase in je on skoraj znorel ko me je videl jesti. Sem mu dala eno zlicko za probat in ker ni bilo reakcije jih je jedel. Pol je šel pa v bolnico in je bil tam cel teden skoraj samo na njih, pa so mi zdravniki rekli da ni panike; samo da nekaj poje... Tako da jaz mu jih še vedno dajem, res pa da zdaj zelo malo.

LP Tina

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fruchtzwerge
4.3.2006 8:01:11   
Seven*
To je ful veliko sranje. Te skute namrec. Kolegica mi je rekla, da otroke mnozicno vozijo v bolnico zaradi alergij.

Hip ima otrosko kasico s skuto. Dajte raje tisto.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fruchtzwerge
4.3.2006 8:04:21   
Seven*
Glede skut in kravjega mleka. To je priblizno tako, kot ce primerjas grozdni sok - vino - kis .. Bolj ali manj popolnoma druga zadeva.

Ce vam je tezko kupit navadni jogurt in noter zmesati sadnje, ali pa vsaj kupiti HIpp Duetto skutko, potem..

Mame so (smo?) postale LENE. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
4.3.2006 9:27:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fruchtzwerge
4.3.2006 11:29:11   
nejča
Vse kar kupite, prinesite domov v beli barvi - to je meni rekel pediater glede mlečnih izdelkov. Se strinjam, ker vem kako se dela sadne pripravke, ki so dodani raznim sadnim jogurtom in skutam.
Glede razlike med mlekom in jogurti, skutami: kot je že rekla Seven, razlika je v tem, da so te stvari fermentirane. To pomeni, da se mlečni sladkor (laktoza) s pomočjo mlečnih bakterij (tudi kvasovk pri kefirju) spremeni v mlečno kislino, ki je veliko bolj prijazna za našo prebavo. Podobni postopki potekajo pri kisanju zelja, repe, nastajanju vina, kisa, le da tam nastanejo še druge kisline (jabolčna, vinska....)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?