|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naslednji korak...
14.11.2005 14:11:14   
Anonimen
Ima eno vprašanje: imam redno user posted image  (no, na 28-30 dni), zdaj pa zamuja že več kot deset dni. Dva dni nazaj sem naredila test ROMED in je pokazal negativno. Koliko je ta test zanesljiv?
Še to. Ko bi mogla dobit user posted image  so se mi povečale prsi (kot ponavadi) ampak sedaj so še nekoliko večje. Kaj naredim? user posted image

Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naslednji korak...
14.11.2005 14:17:45   
Sisy
pojdi v labopratorij, ko ti vzamejo kri bo takoj jasno ali si user posted image  ali ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naslednji korak...
14.11.2005 14:35:28   
Monika79
hallo

probaj z drugim testom npr. Clear blue (je sicer dražji, ampak če ti bo dal pozitiven rezultat, se splača dati denar user posted image ) ali pa pojdi v laboratorij

upam, da bo user posted image  user posted image  

pa vso srečo

lp Moni

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naslednji korak...
14.11.2005 15:38:33   
Teja K.
Rada bi samo nekaj vprašala: kam greš v laboratorij? Na koga se obrneš? Se opravičujem, me zanima.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naslednji korak...
14.11.2005 15:40:43   
Anonimen
Ponavad se gre do osebnega zdravnika, ki te nato napoti v laboratorij...Sama pa naprej veš kaj in kako...
LP.....Nati

(odgovor članu Teja K.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naslednji korak...
14.11.2005 21:39:29   
Jančika_
Obstajajo tudi samoplačniški laboratoriji, recimo Adrialab v LJ. Mislim, da stane test za beta hcg okoli 2800.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naslednji korak...
17.11.2005 10:06:35   
DrejcDrejc
Jaz bi na tvojem mestu še malo počakala. Čez nekaj dni pa bi spet naredila test. Baby check mini je najbolj primeren za tiste, ki jih porabijo več, ker je CB kar malo drag za take špase.
Čas bo itak pokazal svoje. Držim pesti, da ne bo M! Tudi jaz sem imela zmeraj redne M, potem mi je pa enkrat zamujala okoli 10 dni, pa sem delala teste kot nora, vse negativno, potem je pa prišla vseeno M in me spravila na realna tla. Na srečo je potem čez dva meseca uspelo.
Držim pesti, da ti bo naslednji test pokazal plusek!

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naslednji korak...
18.11.2005 1:07:14   
KODA
Drugi test probaj ali pojdi v laboratorij dat kri za ß-hcg.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naslednji korak...
18.11.2005 13:42:14   
Anonimen
Samoplačniški nosečnostni krvni test; rezulat že 7 dni po oploditvi; pri nas v zdravstvenem domu (laboratorij) stane 1500 sit. 

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naslednji korak...
18.11.2005 13:45:06   
Suana
najbolje je ,da greš do svoje ginekologinje,da te da na odvzem krvi .tako boš najbolje vedela na čem si!pa veliko sreče.upam,da je ratalo.držim pesti!!drži se!
lp suzanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?