|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka-čestitke- NUJNO!
12.7.2006 20:02:32   
artista7
Lep pozdravček!


Moja mami bi rada napisala en lep verz za poroko zadaj na sliko, ki jo bo naslikala za darilo.. me zanimajo kake pametne in lepe ideje, konkretno verzi.. bom zelo hvaležnauser posted image

< Sporočilo je popravil artista7 -- 12.7.2006 20:10:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka-čestitke- NUJNO!
12.7.2006 20:24:20   
tinaaja
Ljubezen je potrpezljiva, je dobrotljiva; ljubezen ni nevoščljiva, se ne ponaša, se ne napihuje, ni brezobzirna, ne išče svojega, se ne da razdraziti, ne misli hudega; se ne veseli krivice, veseli se pa resnice, vse opraviči, vse veruje, vse upa, vse prenaša. Ljubezen nikoli ne mine. /Pavel Korinčanom/

Ko pride ljubezen, te poboža z drobnimi ročicami, te zauje z mnogimi spomini in ti postavlja čudovita vprašanja, ki nimajo odgovora. /Carl Sandburg/

Stvar je cisto preprosta. Ljubis al ne, spostujes ali ne, zaupas ali ne. Tu srednje poti ni.

Ljubezen je edini zaklad, ki se mnozi s tem, ko ga delimo.

Morda se kaj najdem..

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka-čestitke- NUJNO!
12.7.2006 20:30:48   
tinaaja
Ta je meni vsec:
Kdor ljubi ne razmislja in ne sprasuje, ali bo zmogel. Kdor ljubi ne dvomi, ker ljubi in zmore. /Rudi Kerševan/
Upam,da je vsaj malo pomagalo. Jaz sem zbrala tiste, ki sva jih dobila midva pred mesecem dni in so mi bili najbolj vsec..

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka-čestitke- NUJNO!
12.7.2006 21:08:26   
artista7
ful hvala

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka-čestitke- NUJNO!
12.7.2006 21:10:06   
artista7
sicer sem pa upala da bo malo več odzivauser posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka-čestitke- NUJNO!
12.7.2006 21:15:33   
tinaaja
lahko pogledas se ne http://www.najporoka.com/forum/

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka-čestitke- NUJNO!
13.7.2006 11:29:43   
Geja
Poglejte na zemljo bogovi,
in okronajte ta par z blagoslovljeno krono.
W. Shakespeare


Ljubezen je samodejna, razodeva se v radosti, lepoti, resnici in celo v solzah.
Ljubezen živi ta trenutek: niti ni izgubljena v preteklosti, niti ne hrepeni po prihodnosti.
Ljubezen je zdaj!
Buscaglia



Življenje nas je naučilo, da bistvo ljubezni ni v tem, da se dva gledata, temveč da skupaj zreta v isto smer.
Antoine de Saint-Exupéry


Romantična ljubezen "se zgodi", ne povzročimo je, človek se zaljubi. Obseden je od ljubljene osebe, zato se ne more osredotočiti na nič drugega. Izgubi željo ostati neodvisen, želi se zliti in podrediti...drugemu.
Horton


Najboljših in najlepših reči na svetu ne moremo videti, niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem.
Keller


Popolna ljubezen je resnično redka.
Če hočeš biti dober ljubimec, moraš vedno biti bistroumen kot velik modrec, otroško voljan, rahločuten kot umetnik, razumen kot filozof, sprejemljiv kot svetnik, strpen kot učitelj in imeti trdnost prepričanega.
Bucsaglia


Ljubezen dveh ljudi lahko pomeni le to, da se dve samoti zbližata, prepoznata, druga drugo varujeta in se tolažita.
Suyin


Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo,
prehiter za tiste, ki se boje,
predolg za tiste, ki žalujejo,
prekratek za tiste, ki se veselijo,
toda za tiste, ki ljubijo, je neskončen.
Henry van Dyke


Naj tisti, ki zre srečna zvezda nanje, se bahajo z naslovi in častmi, a jaz, ki nimam jih in ni mi zanje, uživam v tem, kar se sreča zdi.
Dvorjani kot cvet mesečka cvetijo, le dokler boža sonce jih oko, a jalov je ta blišč, ki v njem blestijo: le mrk pogled - in že v njej slavi umro.
Bojevnik z vencem slavnih zmag krog glave, ki sam le enkrat doživi poraz, za zmerom črtam je iz knjige slave in vse, za kar je živel, zbriše čas.
Jaz srečnež pa uživam srečo trajno, saj ljubljen sem neomajno.
W. Shakespeare


Blagoslavljam te.
Poljubljam in božam vsako nežno ljubljeno mesto na tebi in strmim v tvoje globoke, prijazne oči, ki so me že davno popolnoma osvojile.
ljubezen raste in raste.
carica Aleksandra ruskemu carju Nikolaju II.



Ljudje smo kot angeli z eno perutjo... če hočemo leteti, se moramo objeti!

 
Bistvo ljubezni ni v tem,
da se dva gledata,
temveč da skupaj zreta
v isto smer. (Exupery)
 
 
 
DRAGA Ž IN N
Iz srca vama želim, naj vaju spremlja sreča vsega sveta, kamorkoli vaju bodo popeljale vjugaste poti življenja. Naj živi brezpogojna ljubezen v vajinih mladih srcih, saj prav zaradi te ljubezni smo se danes tuka zbrali, da skupaj z vama proslavimo dan vajine največje pdločitve v življenju in upam, da bo ta dan ostal v vajinem spominu, kot zelo dragocen zaklad, ki ga bosta skrbno negovala v svojih srcih. Ker pa ima življenje mnogo poti in križišč, se lahko zgodi, da kdaj zaideta na napačno pot, kot vas poročeni par, takrat skupaj spet stopita, zaupajta drug v drugega in skupaj premagajta dni ki niso in vama ne bodo vedno posuti z rožicami, kot jt današnji. vedno morata mislit dobro o sebi in drug o drugem in se zavedat svojih vrednot, saj sta zelo dragocena bisera svojih staršev, prijateljev in znancev. zato veliko sreče in živita življenje v vsej njegovi popolnosti. vajina ljubezen je sladko vino življenja zato nazdravita z njim. za konec pa upam, da vsaj kanček mojih besed ostane med vama in da vaju je združila luč zvestobe in ljubezni in vaju bo to družilo do konca dni. vse to in še več vama iz srca želi....

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?